Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevim proc neco delat se snajpama.Stejne jako pouzivani rpg/cg proti infantry.Je to valka a tam jde o to jakymkoliv zpusobem odpravit protivnika,ne?Ucel sveti prostredky.Proc nevyuzit vsech zbrani podle sebe.....
    • Jeden z mála lidí,kteří chápou pojem Sniper :-) ... Spousta lidí nadává,že Snipeři jsou svině a že jenom kempují atd.Ale co takový Sniper má asi dělat?Když nemá automatickou pušku.Sniper je přeci od toho,aby z bezpečné vzdálenosti zlikvidoval cíl a navíc aby nebyl vidět.A když je v BF raketomet,granátomet atd. tak proč to nevyužít na obyčejné vojáky :D...ve válce se používají všechny prostředky ke zničení nepřítele přeci.Když jedna strana nemá prostředky jako jsou stíhačky atd například,tak proč by je nepoužila druhá strana,která na to má a nevadí jí to použít :-) když to jde někdy lehce,tak proč to dělat složitě
      • lidi co se snipou hrajou nejakej patek a vedi o tom neco, nikdy nesedi na jednom miste a pak jsou tu ti kteri vo tom vi prd a kritiku sliznou ti normalni hraci. Na bfbc2 ale maximalne dva tam behaj k mcomu, v tom je ten problem.
      • Tushan
        zapomínáte že je to hra a v multiplayeru by měl existovat nějaký fair play když lidi serou snipeři tak mají pravo je omezit přece si nekoupily hru aby u ní jen nadávali a byli frustrováni ale aby se bavily
    • Naprosto suhlasim nechapem tie zbabele obmedzenia na niektorych serveroch ako obmedzeny pocet sniperov ci zakaz pouzivat rpg na infantri.Je to smutna vyzitka hracov ktory niesu schopny vyuzivat vsetky mechanizmi hry a tak obmedzuju pravidla sniperi sa v bfbc2 daju celkom slusne eliminovat smoke granatmi ovsem treba ich naozaj vediet pouzit.Ale nie pridu uhopsany hlavu nepouzivajuci hraci a divia sa ze stale umieraju.Zakaz pouzivat RPG na pechotu uz ozsaj nechapem pride mi to ako zakaz strielat supera zo zadu.Cakam kedy vznikne server kde sa bude bojovat ako v 17 storci zoradit prva rada poklaknut pripravit pozor.....pockat super este nieje pripraveny......pockat... pal.Druha rada pripravit....atd.HROZA
      • Vesměs záleží na hráčích. Když jsou hráči nicmoc, vezme si celý tým snipu a odstřelují se jak na pouti. Pak jde hratelnost do kytek a nejlepší je okamžitě ze serveru odejít a jít někam, kde hrajou správný vojáci - ne lamky, co se furt někde válí a myslí si, že umí hrát. *7*
      • obmedzenie snajperov ma vyznam... hlavne v RUSH - niet na to ked si v teame kde je 8 snajperov a mate ist plantnut bombu... to sa neda hrat - vtedy ma obmedzenie vyznam...
        dalsia vec co by mohli spravit je nieco ako v BF:Heroes - teda napr. ze by dovolilo pripajat hracom len s podobnym rankom... ak niekto hral proti teamu kde viac ako polovica bola rank 50 viem o com myslim - castokrat takmer nehratelne...
      • Presne!Je snad rozdil napalit rpg to vojaka,nebo napalit z tanku do vojaka?
        • Ve hře určitě ne... Ve skutečnosti zajímavé plýtvání munice. :D
  • Amylee.Anderson
    12 hodin? Co blázněj? Vždyť se Amíci už budou nudit!
    • Amíci jsou alespoň poctiví a hru si koupí, čecháčští zloději si ji stáhnou ať ta hra bude sebelepší.
      • No hele...ne všichni američani nakupujou všechno :-) takže zase klid...Já osobně kupuju jen co za to stojí.Což BF serie určitě je :-)
      • Cajk
        naprostá blbost.
      • podloz cislem nebo nemel vymysly
        • Á, potrefená husa se ozvala :-) Tak co, už máš připravený místo na disku? Za chvilku to jistě bude volně ke stažení...
          Pro ostatní: neřikám, že všichni češi kradou, ale je jich strašná spousta, to přece víme všichni. Jsme prostě národ zlodějů :-(
  • Hlavne nech je možnosť obmedziť počet sniperov (a tiež úplne zakázať). A bude po probléme, kepmy aj rusheri si prídu na svoje :-) stačí si vybrať server.

    Inak na môj vkus sú tie Battlefieldy trochu moc arkádové (a to všetky). Chcelo by to spracovať tak, ako bol napr. Source mod Insurgency http://www.insmod.org/ To bolo krásne. Vcelku hardcore, ale nie zas tak, aby sa to nedalo hrať na publicu s neznámimi hráčmi v týme. Dať do toho dopravné prostriedky ako v BF a nič iné ku šťastiu nepotrebujem.
    • http://www.realitymod.com/
      Lepší multiplayer zážitek než tohle jsem zatím nepotkal.
  • Hura! Neznasam multiplayer.
    • Z toho si nic nedělej...mě také nebaví MP ale jen u CoD :D ... BFBC 2 mám nahráno hodin xxx :D
    • Pretože si lamka *2*
      • a ty trapka,ze delas takove zavery na zaklade toho,ze ho nebavi MP *1*
  • Moje riesenie pre snajpera.Strielanie stazit a spravit s neho skutocnu vyzvu a byt dobrym snajperom by chcelo skutocny cvik.Takze kym si snajper nelahne nerozlozi podperu pod puskou tak by mal trafit akurat tak hovno puska by sa mala poriadne chviet.Kludne by mohol byt sniper ucinny aj na vzdialenost 2,5km ovsem musel by pocitat s parabolickou drahou letu gulky s rychlostou strely a takisto by sa dal aj zakomponovat prvok vetra.Nasledovny prvok by mal patrit samozrejme pre vsetky triedy ak sxhytate gulku malo by to svami riadne trhnut a rozrtiast mierenie na dobu overenu testami (podla sili raze) aby to znacne zneprijmenilo opatovnu palbu v danom casovom useku.Som si isty ze po tychto zmenach by bolo snajprovanie nadalej zabavne ovsem narocne.
    • ale toto neni simulator letu gulky, ja z toho nechcem nic nove, ja chcem stary dobry battlefield, v BF2, BF2142, BF1942, nikde my sipery nevadili, zakomponovat vietor by bola blbost, predstav si, ze mas sipu, strelis a mal by to schitat medzi oci, ale zafuka severny vietor a minies a on si zatial spokojne zamiery a vystreli a zabije ta, kde by bol skill? balistika, prestnost a nicivost dufam, ze nebude ovlivnena vetrom, dufam, ze iba vzdialenostou, ja dufam vo vela veci, ze tu bude zachovane, nechcem nejaku Arma: Battlefield, Bad Company 3 a uz vobec nie Call of Duty: Battlefield, toto by mal byt Battlefield 3 a dufam, ze to aj tak ostane
      • Na tom vetre samozrjem nijako nelpim je to len moznost ako to s tazit s niperom muselo by to prejst testami.Ovsem skill si v tom viem predstavit poriadny.Vietor sa samozrejme ani v reali nemi z lava doprava barz ako skor by bol len slabsi alebo intezivnejsi a jeho smer a inteznitu by mal hrac s niejakeho ukazovatela vediet aby musel predpokladat dopad na drahu streli samozrejme by sa to prejavilo citelne az na oborvskych vzdialenostiach mam na mysli napr strelu na 1 km.Coz je vzdialenost na ktoru mozete pri sucastnych mapach zabudnut ovsem podla mna by to bola zaujimava vyzva pre sniperov nejaka na odmena sa zabitie na vzd 2km ci dokonca statistika killu na najvacsiu vzdialenost.Ja osobne by som nieco take rad uvital.
        • no tak keby to bolo takto spravene, tak to by nebolo zle, to by mi ani nevadilo, no uvidime, ako to dopadne, dufam, ze to bude naozaj plohodnotny nastupca BF serie so vsetkym, co k BF serii patri
    • uplne suhlasim ako riesenie ... aby to nebolo akoze zostat v zadu a staci zoomovat ... jojo
      no oni to tak neurobia... jeden z dvovodov je ze polizzka FPS MP je v tom ze aj snajper bude moc byt makac a nieje znevyhodneny.. bohuzial... uz len kvoli SP ... na ktorom mne osobne vobec nezalezi... keby aj BF3 vyslo cisto MP tak by som toé kupil ... lebo zatial nesklamyli narozdiel od inych...
    • A samozrejme Je tu zvacasa velky nepomer medzi ucinkom sniperky a beznych utocnych pusiek v hrach sniperky zvyknu hraca zostrelit na jednu ranu.To by mao samozrjme ostat nezmenene inak sniper stracu uzastny pocit ked niekoho proste na velku zdialenost na 1 ranu zostreli.Ovsem ostatnym zbraniam treba do ucinku pridat inak k vyvazeniu nedojde.3 max 4 rany do tela,do hlavy samozrejme 1.Neda mi nespomenut dalsie veci ktore by som pridal po headshoote alebo explosivekilli neschoponost medica ozivit takto padnuteho. O dovod viac byt naozaj dobry a triafat hlavu.Tych napadov by bolo skoda ze niesom v ich teame:-)
  • Ad nadpis..a tim se jako chlubi nebo co? :D
    • však to bohatě stačí. Singl je stějně jen trénink na skutečnou hru - multiplayer. V battlu by vůbec singl být nemusel. Je to spíše takový bonus i pro cod hráče, aby si to teda taky koupili, za hru se vydělaly nějaký prachy a mohlo se dál vyvíjet - třeba datadisky, nové mapy atd. Takže singl má určitě svá pozitiva, ovšem i negativa.
    • No v dnesni dobe se da bohuzel chlubit i tema 12 hodinama *1*
  • no zbohom uz vidim tie suboje stretnu sa 2ja manici a hned sipka na zem tato demencia bola v bc2 aspon eliminovana a teraz sa vracia spat:(
    • To máš to samý jak : Střetnou se dva manící a hned jsou z nich králíci... to bychom pro pořádek museli eliminovat i mezerník.
      • tohle bych vyresil realnou fyzikou, v realu nemuszes jen tak vyskocit metr do vysky a funguje urcita setrvacnost, t.z. ze vyskok s doskokem vojaka vaziciho 80 - 85 kg trva treba 2 sekundy. za tu dobu ho sniper muze pohodlne zamerit.
  • To už jsem slyšel tolikrát, že jim to neuvěřím ani za mák. To samé se dušovali s Crysis 2 a já ho nakonec dohrál za necelých 6 hodin. Popravdě za tyhle tvrzení bych jim nejradši nafackoval.
  • tak tyhle chlapici se mi cim dal tim vic libej. myslim, ze moje penize za BF3 dostanou.
  • 2SP bude mít 12 hodin... chtěl bych ty vývojáře slyšet, jak pyšně jim těch 12 hodin vylítlo z tlamy *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit