Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Já jsem, navzdory velké nedůvěře (nemám cyklický boj na menších mapách rád) byl velmi příjemně překvapen. Ano, může to být bordel na kolečkách, ale také to může být napínavá taktická hra, když dáte dokupy jen pár lidí."

    Tady si autor trosku protireci bych rekl. Vsichni vime, ze CoD je rychla akce na mensich mapach a on napise, ze je bez taktiky.Takze BF3 muze byt za stejnych podminek takticka hra na malich mapach a MW3 ne? Nehlede na to, ze autor o progaming v CoD ani nezakopnul a pise neco o taktikach....
    • BelaJBB
      Asi tak, autorovi v súlade so zaužívaným klišé nedošlo, že taktika je o hráčoch a nie o hre.
      • no ja myslim, ze mu toho nedochazi vic *5*
  • Nevím čím to je, ale BF3 už mě ani nějak moc nebaví....

    A to jsem prosím ostatní BF hrál fakt hodně a navíc úplně všechny - mám tak trochu strach že je to tím zasazením v současnosti, protože takovejch her už je dnes plná jebačka.

    Už by to chtělo 2143 (2142 se mi líbil fakt hodně - taky se mi líbilo že tam ta budoucnost nebyla nikdy nějak přehnaná a fantazie autorů byla opravdu zajímavá např. ty miny, které reagovaly na pohyb a sledovaly cíl, nebo i aktivní využití velícího důstojníka jako třeba možnost povolání EMP úderu, shození zásob apod)...
    • U battlefield 2142 sem stravil hodne casu. A mod TITAN je alespon u me stale nepokoren.
    • Si budes muset pockat, podle BF kalendare je ted na rade minulost. :)
  • Tak jsem sel do premium a nelituju ty mapy jsou v pohode chce to hrat tak max ve 32 lidech a da se. Jinak souhlas ze je to trochu jinaci tabak nez puvodni mapy ale jak pise recenzent jako alternativu ke stavajicimu vyberu to kvituju s povdekem. Nicmene ten bug kdy vas sejmou i kdyz uz zabehnete za roh ten je vcelku naprd plus nektery novy zbrane mi prijdou trochu nevyvazeny viz ten spas 12, ale celkove spokojenost a jsem moc zvedavej co prinesou dalsi datadisky.
    • Tak se zabitím kdy už seš za rohem DICE nikdy nic neudělaj, protože kdo ví proč se rozhodli pro to, aby o tom jestli něco trefíš nebo ne rozhodovalo to co vidíš TY, takže střelec a ne server, což je hodně zvláštní a jestliže to budou chtít opravit, budou toho muset překopat fakt hodně.
  • CQ je paradny. Len Premium je predrazeny... ked si kupim vsetky 4 DLC tak ma to bude stat max 45 EUro... za Premium mam platit 50E len kvoli tomu aby som to mal o 2 tyzdne skor? Takto si vzdy mozem pockat ako bude vyzerat kazke DLC a rozhodnut sa ci ho kupim... Malo to byt riesene inak. 50 E je brutal vela.
    • Co si mal z matematiky ? Cena jedneho DCL je cca 14 eur 14x4 je?A to neratam Back to Karkand a to ze premium sa da kupit uz za 40 eur. *7* *7*
    • Přes Battlelog je to za 50 .. ale dolarů, ne euro. Podstatný rozdíl *1*
  • Myslete si, co chcete, ale CQ je naprosto zbytečné DLC, které vůbec nezapadá do konceptu Battlefield her. Jen to dokazuje, že tvůrci už neví co by, a tak prostě našoupou do hry všechno možný a vyberte si. Takový přístup ale nemám rád. Hra by měla být nějak jasně zaměřena a měla by si uchovávat svého ducha. BF3 je ale taková dě*ka mezi FPS hrama - podbízí se všem. To aspoň CoD si udržuje stále ten samý koncept.
    V BF3 je dost věcí dobrých, ale zároveň hodně věcí naprosto špatných. Chybí mnoho detailů, co bylo ve starších dílech. Hra měla být lepší a měla být vydána dokončená a ne že hodně věcí chybělo i celé měsíce od vydání. *7*
    • Dporucuju hru Rise of the Triad, tam nepotrebujes zadne patche a hra je plne funkcni bez chyb. ;)
      • dik. prave sem to vyguglil a jednoznacne PECKA ! uz se nemuzu dockat a doufam ze recenze nelzou ! *1*
        • :D ja to hraju v praci, ve sve dobe mega hra.
          • lol. cy. gut najt.
    • hele moje auto melo byt taky lepsi. co bys mi teda radil?
      • chlape, já v sérii Battlefield zaručeně strávil více času než ty v tom svým autě. Mám právo tu napsat lehce kritický ale pravdivý příspěvek.
        Kup si kolo. Sport prý podporuje myšlení. Třeba příště napíšeš něco chytřejšího. *3*
        • A mimochodem, v autech jezdim kazdej den od 18ti let coz je ted uz 17 roku za volantem,takze neverim za mas nahrano vic nez ja odjezdeno.. :P
          • 4000+ hodin. Tak si to přepočítej. *1*
            • Prvni vec - kecas
              Druha, ukaz ze nekecas, a hod svuj battlelog profil.
              Tak ci tak, ze u neceho sedis x hodin neznamena ze jsi na to profik. Pokud hrajes profesionalne, pak je to jina.
        • Asi jsi nepochopil muj post, mel jsem tam namysli abys to nekupoval a sel do neceho jinyho. Protoze lepsi muze bejt vsechno.. Ja to udelal stejne s ro2.. Videl jsem ohlasy na zacatku takze jsem pockal a po a free weekendu jsem to risknul. A nelituju. Nemusis kupovat cq. Nikdo nikoho nenuti koupit hned po vydani.
          staci pockat cca mesic a precist komenty. Armored k. By ti mohlo vyhovovat, pokud ny nemelo bejt taky lepsi. :)
          • Pozdě - už jsem to koupil. Nehodnotím hry, které jsem sám nehrál. *3*
  • Velice pekne napsana recenze, souhlasim s ni.
  • SEtH
    kdyby zacali konecne resit nejakym zpusobem cheatery tak okamzite kupuju, ale co se deje na serverech za prasarny je hnus.
    • Tak za sebe můžu potvrdit to, co kolega o příspěvek výš. Ze začátku jich bylo celkem dost, ale na posledního jsem narazil asi před 3 měsíci, a že jsem od tý doby něco nahrál. Otázka je, co je pro koho cheater. Spousta lidí například nedokáže pochopit, jaktože je někdo dokáže vidět skrz hustej kouř. To, že je někdo nabonzoval a maj nad hlavou červenej trojúhelník jim nic neříká. Taky jsem byl už dvakrát vyloučen ze serveru s označením cheater za to, že jsem kosil pěšáky kulometem ze stíhačky jak na běžícím pásu *1* Cheateři jsou taky ti, co tě zastřelí přes zeď apod. To s tou zdí je ale fakt na ránu. BF P4F byl na tohle dobrej, tam to fakt fungovalo tak, jak má. Tady člověk zaběhne za roh a ještě dobrou vteřinu po tom, co je v krytu, ho klidně sejme kulka. A to ani jeden z aktérů nemusí mít špatnej ping, děje se to běžně. Těžko říct, jestli jsou to servery či co... Je to vopruz, ale opět to není žádnej podvnodníků. Pak jsou tam bugy, že třeba ležíš na kameni a střílíš do něj, ačkoliv máš hezky volnej výhled, lidi s půlkou těla zabořený do země apod. Ale chetara jsem fakt neviděl ani nepamatuju.
      • S tím, jak tě zabije sekundu za zdí, to je patologický problém frostbite enginu. Nevím čím to je, ale ten engine má prostě v sobě vybudovanej delay. Tenhle problém existovalo už Bad Company 1 a 2.
    • rancor1223
      Já už dobrých sto hodin na klasického očividného cheatera nenarazil.
      • Já za cca 20 hodin hraní (více jsem nezvládl, protože mi hra neustále padá), jsem narazil na 4 naprosto jednoznačné cheatery. Takže buď si měl kliku, a nebo nesleduješ hru.
        • pada ti to? a splnujes pozadavky - jako treba original hru a tak podobne? protoze me to nespadlo ani jednou a mam nahrano +150 hod.
          • Klan 8 lidí a padá to 3 (včetně mě). Všichni ten samý problém - brrrrrr a sek hry = nutnost restartovat PC. Hra originál koupená velmi brzy po vydání. Vše opatchované. Vyzkoušeny "zaručené postupy" a nic nepomohlo. No aspoň mám čas na jiné hry. Jen škoda toho litru. A PC herní koupení před necelým rokem za nekřesťanské peníze.
            • Miserius: kecy já jedu na 4 roky starém PC všechny nové hry téměř na plné detaily. *7*
            • Miserius -> jsi vedle jak ta jedle.
            • a nastav si zabezpeceny servry. to by taky melo pomoct.
            • antivir? mozna se neco nelibi tomu slavnymu originu.. ja mam krome par mp3 a filmum vsechen sw origo a ani jeden pad. zkus reinstal a podporu - pokud se ti ozvou :D
            • Miserius
              *7* Co bylo pred rokem herni pc je ted prumerna sunka
  • pěkné *14*
  • trolo
    sorry budem kriticky hlavne kvoli tomu ze BF 2 + 2142 boli moje oblubene hry a od BF3 som cakal nastupcu. nesuhlasim s verdiktom lebo do hry neprinasa vobec nic(okrem novych bugov). "close quarters" zazijete aj na velkych mapach a viac ako polovica vanilla map je close quarters...(bazzar, metro, tehran, siene, damavand...) v CQ nemaju classy ziaden vyznam. vsetko je to len spray n pray, c4, rpg, m320 spam. a to ani nehovorim o spawn systeme kde sa spawnete na zaciatku kola oproti enemacovi... co to je za vtip? QA dice? non existant. to iste pocas hry. a to nespominam ani o tom ako su tie mapy glitchovatelne a zabugovane...na nete sa uz vala milion bugov... god mode, no clip bugy atd atd. a za toto este pytaju peniaze.

    rant over
    • Nesouhlasím, třídy MAJÍ význam. Taky nesouhlasím, že do hry nepřináší vůbec nic, to prostě není pravda. God mode jsem zatím nepotkal, a že mám nahráno až nezdravě moc. Pár cheaterů jo, ale poslední dobou vůbec nic. Bugy souhlasím, za to bych nakopal DICE do rici jen co je pravda a spawnovací systém taky dělal někdo s nudlí u pusy a kyjem v ruce. Občas to zamrzní, ale když to člověk vstřebá jako celek, tak si myslím, že se v tý hře schovává kopa zábavy.
    • naštěstí jsou tu i jiné hry...třeba modifikace PR pro BF2. Po hodině a půl hraní 2 killy, 3 úmrtí :-) boj o členité město o rozloze 4x4 kilometry v 64 lidech

      kvalitní taktika a adrenalinová akce, žádný spam and rush
      • trolo
        PR som hral. cakal som mod tools aj na trojku to by bola pecka.
      • Jen jestli si nepleteš kvalitní taktiku s hide&seek. 4x4 km v 64 lidech je fakt masochismus. Obzvlášť u ne zrovna simulátoru, jako je BF...
    • Kamo, ved co mozes cakat od tychto casual recenzentov? Zahraju si tie mapky, resp. ked recenzuju multak, tak si to zahraju na cca polhodinku a potom o tom idu pisat dva strany, ake je nieco uzasne, super bez porozumenia zakladnych konceptov hry, venovania tomu viac casu...Presne ako recenzie multaku MW2...Kazdy recenzent si to zahral mozno hodinku online a pisal ody...A na to, ako je ten multak nevybalancovany, ako su niektore zbrane OP a aj perky neprisli nikdy...Tot iste tato recenzia, velmi pochybujem, ze tie mapy vobec hral, lebo taku kravinu by nikdy nenapisal..
    • mno jednoduha rada ... hraj stare dily a trojku ne... a je to. nebo ne?
      • Dost primitivna a fanboyska rada...Nabuduce, ked kupis zabugovanu a nedorobenu hru, kde vyrobca hry priamo klamal cez marketing o hre ti tiez poviem, vsak kasli na to, ze si za to dal plnu sumu, ze hra je uplne ina ako slubovali, nehraj to...
        • AJAJAJ, FANBOYKOVIA UTOCIA, DIKI ZA MINUS, nebojte sa, BF3 vojnu s CoD prehral totalne, na poli predajov a aj hernom, je to zabugovany nedorobok a cash cow pre EA, mozte dat minusok kolko chcete, nezmenite to, smiali ste sa z CoD a premia, dostali ste to iste len v ovela horsej a zabugovanejsej podobe *5*
          • prepacte, myslel som elite, uz sa mi to pletie *6*
        • mel jsi zkusit bf3 betu zadarmo a vedel bys jestli to koupit .. nejsem fanboy mam i cod mw2 - ale preferuju bf3 protoze mi vyhovuje vic taktika.
          • Ale vždyť DICE říkala, že Beta a full verze budou velmi odlišné! Dice/EA klamali. To je prostě fakt. V BF komunitě jsem už hodně dlouho a tohle sleduju a jen kroutím hlavou nad těma nováčkama, co přináší nové názory (mnohdy naprosto zcestné) do diskuze (nemyslím nutně tebe).
          • Betu som skusil a neviem, co to hrajes, ale sucasny BF3 sa od bety totalne odlisuje....nakolko prebehli updaty na zbrane a aj techniku...Beta bola najlepsia verzia BF3..

            Dalej, podla bety sa sudit BF3 vobec nedal...Vari si nepamatas, ako EA hovorila, ze nemame z bety sudit BF3, lebo pouziva niekolkomesacne staru verziu hry kvoli konzolam a ze final bude iny, ze bude vacsia destrukcia, ze teraz je zamerne orezana, lebo sa testuje stabilita serverov atd a ze celkovo je BF3 v ovela lepsom stave, ze final verzia bude o niecom inom ?

            Takze pointa ??? *6*
            • trolo
              najlepsia bola alpha... sq spawn only, ziadna killcam, ziadny sprosty blue filter krasne farby, lepsie zvukove hlasky, lepsia termo kamera, lepsie optiky, vsetko bolo lepsie...potom to zacali casualizovat jak prisla beta ale beta bola stale lepsia ako release...aspon o 3 triedy. ked neberiem do uvahy mega vtipne bugy ako breakdance atd. release ma stale fatalne tech bugy a co sa z tej hry stalo od alphy sa ani neda popisat. staci si pozriet jedno video z alphy na yt a hned uvidite 50 rozdielov
            • hele vis co? stan se profesionalnim kritikem her a nebo je neber tak vazne.. nekdy proste nekomu neco nesedne.. kazdopadne bf3 nehraj a mas po problemu. to ze jsi koupil neco co ti nevyhovuje se ti v zivote jeste stane mnohokrat, stejne jako me.. spouste lidi hra vyhovuje a bavi. proste hry co me nebavi odinstaluju a nehraju. a tim je ma pointa porad stejna. bf 2 se stale hraje tak nvm kde je problem. kazda koupe hry je dneska risk ze te nebude bavit, stejne jako film a trailer na nej. a uz toho nechme. ja mam bf3. bfbc2. codmw2. ro1. ro2. insurgency mod pro hl2 a vsechny maj neco do sebe a pobavej. pokud mas ale bad mood - tak te bude sr@t vsechno. cus
  • Tak s tim "dynamickym prelevanim akce" mi to autor recenze vzal primo z ust. *1* http://awesomescreenshot.com/0259elv7d

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit