Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě tedy spadne pokaždé, když dám rychlý zápas a napíše to hlášku o grafice, na foru jsem našel, že mám snížit takt grafiky o 10 MHz oproti továrnímu nastavení, jenže tam už ta nejnižší hodnota je.
    Jináč jsem vojín první úrovně a zatím si mě více dávají ... v poměru asi 1:10. Ale snad se to zlepší, až budu mít lepší zbraně.
    Btw funguje někomu to číslo na technickou podporu co bylo v originálce, já tam volal a jediné co jsem objevi bylo, že volání selhalo. A žádný kontatkní email neexistuje :(
  • Zdravim, mam problem. Hra mi jede dobre, ale sem tam se mi fps propadne treba i ke 20. Mam GTX560Ti SLI + i7 2600K, coz by na high 1920x1080 melo stacit. Koukal jsem na vytizeni grafik, jedou kolem 99% obe a pri tom padu fps pada i jejich vytizeni treba i ke 20%. Procesor stiha v pohode i na zakladnim taktu. Zkusil jsem ho dat na 4,5 GHz, ale je to stejny. RAM mam 4GB, nikdy neni plna, max tak 3,6GB obsazena. Nevite, cim by to mohlo byt? Ovladace mam aktualni. Jo a grafiky se chladi dobre, maj tak kolem 70 stupnu, takty nesnizujou.
    • Pokud hraješ na vysoké detaily, nedejbože na ultra, tak je to stoprocentně nedostatkem paměti. Vlastní zkušenost. Windows nedovolí obsadit celou paměť jak patrně čekáš, ale při 3,6GB už pěkně nechutně swapuje na disk. Jak sem psal, vlastní zkušenost. 8GB je ideální a i tak s Ultra detaily mám při hraní zabráno přes 6,5GB RAM a stejně to při Caspian Border textury dotahává, i když propad není tak drastický. Tam si ale myslím, že je to tím, že je BF3 32bit aplikace.
      • To zní spíš jak 32b OS, ale předpokládám, že to by sis všiml :)
    • ja osobne mam zkusenost, ze hru ani nepustim, pokud mi jede xfire. Takze ten pred spoustenim BF3 zasadne vypinam...
    • Blame Origin.

      Ty spiky jsou náhodné nebo při nějaké konkrétní aktivitě?
      • Řekl bych, že náhodné. Nevšiml jsem si, že by to s něčím souviselo.
        • Tak asi nějaký background process. Origin, firewall, antivirus, xfire... cokoliv. Nebo taky bug, jak se píše zde. "Yep. It's a confirmed bug, particularly towards the end of maps." Sice to je z bety, ale třeba to tam EA nechalo. Nebo tady se to řeší taky a vypadá to aktuálněji.
          • No az bude cas, tak na to mrknu, jen jeste, co kdyz to bude originem? Ten asi nevypnu, ne? Jinak dik za snahu.
            • Ne, Origin se ..... vlastně jo, dá se vypnout. Aspoň jsem to někde zaslechl. Ale to jsem tam dával jentak z principu. Za všechno zlé viním Origin *1*
  • s těma tunelema na damávandu je to fakt..jednou sem tam přijel s tankem na kterým už mám i naexpenej těžkej kulomet, zastavil jsem tak abych viděl co nejdál do tunelu a ještě s automatickým zásobníkem abych střílel rychlejc sem tam nepřetržitě srřílel :D vím je to svinstvo, ale za celou hru mi ten tank nesundali a pokosil jsem asi 30 lidí..skóre 30:2 *2*
  • Supr článek, děkuji za počtení =)
  • nechte ho, ma pravdu. ikona je fakt pekna
  • ahojki. toz hral sem ten BF3 no a grafyka hroozna jako mnel sem to na low jo ale stejne hruza bes prives. cele se to nak seka asy na to moje pentyjum s dvojma jadrama nestacy. yntegrovana grafyka tomu asy taki moc nepridala. hratelnost priserna. nemuzu se pripojyt na zadni server bo to mam z netu stazene a menu me vubec nebavy. jako syngl jsem radsi ani neskusel poňeváč mi nejde krek. ale ma to pJeknou ikonu we vindous. na to ze my to nejde naynstalovat sem aspon za todlenc rat. pjekna ykona = nejlepsi fps. tak zdar a u BF4 ahojki křupki
    • LOL dalsie Dite s grafikou na LOW ,
      je to trapne, co si nekupis PC na hry ty trapnej Analmajstre *11*
      • hosi hosi, vy jste ho vubec nepobrali. nektere vase reakce z vas delaji jeste vetsi voly nez ho (me?)
    • Viz můj dotaz, zda seVám nezdá že je tu nějak moc osliků z druhého tábora, kterým očividně s přibývajícími díly CoD ubývá inteligenční kvocient dělitelem číslovkou dílu.
    • Vždyť je to ňákej mentálek... Ignorujte ho !
    • to mas blbe treba tito nejde protoze si bukalo. divne jamam take 2 jadro 2.6 grafiku 1 g a slape mito skvele mozna tito nejde protoze piratis a toje ucel aby tito neslo sem rad ze tito nejde
      • ehm ono to mal byt asi ironicky kvazi vtipny prispevok ktory by sa nemal brat vazne a ani nanho vazne reagovat...
        • mirroj
          To teda nejaký humorista sa nám riadne urval. Pokus o rozpútanie ťažkých flejmov. Ešte zabudol spomenúť, že CoD je lepšie...
  • Zdar, mel bych takovy dotaz. Nevim cim to je (nejsem zas tak velky pametnik BF serie), ale stava se mi pomerne casto ze mam vetsinu clenu v cete zasedlych a jen jeden je zeleny a muzu jit na nej. Myslel jsem si ze je to tim ze jsou mrtvi, ale kdyz jsem hral s kamosem, tak ten mi rikal ze je normalni zivy, ma i kolem sebe dost mista. Tak mi neni jasne proc ho mam zasedleho v cete kdyz bych jinak na nej mohl normalne jit, ani nebyl nijak zvlast daleko. Nevi nekdo cim to je? diky vsem
    • Záleží na nastavení serveru. Někde je opravdu nastavený spawn jen na squad leadera. A druhá věc pokud poluhráč stojí ve vodě tak se na něj nedá spawnovat... to bylo i v BC2 *8*
      • Tak podle jejich online podpory je to bug a makaji na oprave ;-)
        • bud se vzdalil mimo mapu nebo je v plném vehiclu ,v rushi je daleko od objektivu nebo to muze byt nastavením serveru
          • btw, kdyz se bavim s kamosem se kterym hraju, tak pravdepodobne vim kde je :-) a asi by mi rekl kdyby byl daleko nebo v plnym vozidle, navic..na urcity cleny to nejde NIKDY i kdyz se respawnujou par vterin pred tebou na zacatku
          • Tak podle tech supportu je to bug o kterym vi a budou ho opravovat ;-)
      • Za me je to docela hloupe, nemuzu si pomoct, ale proste kazi to hru, aspon pro me.
    • Tak jsem asi nasel odpoved:
      Informace o respawnování (rození) čet:

      Zobrazen odpočet za jak dlouho se může člen čety narodit a na kom
      Rození čet pouze na veliteli čety (ten kdo ji první vytvořil). Velitel čety se může narodit na jakémkoliv členovi čety

      pokud to tak je, tak je to za me fail.
      • Eee ne, tak to vážně není. Spawnovat můžeš na komkoliv ze squadu. Se spawnem většinou problém nemam, jen občas, když je u spawnera opravdu husto nebo je někde nalepený.
        • No jenze u me by to docela odpovidalo. Opravdu mam viditelneho jen jednoho a ostatni, ac jsou zivi a vidim je treba na mape, tak proste na ne nemuzu a mista kolem sebe maji dostatek.
    • na toto by som aj ja rad vedel odpoved. mne sa to stava casto v bc2 multaci.
      hram napriklad s bratom a hovori mi ze kedy sa respawnem aby sa mohol aj on pri mne, a ja ze ved tu beham po mape a pritom mna ukazuje ze nemoze sa na mna kliknut a zjavit.
      • Me se to prave v BC2 nikdy nestavalo, to az ted tady. A fakt je to hodne neprijemny. Tuto vec povazuji pomerne za klicovou, pokud se narocne dobyva nejaka vlajka/m-com ale diky tomu to muze tym hodne oslabit.
  • Co mne zatial vadi je slaby ucinok vrtulniku.Totizto snazim sa na nom lietat cim najviac ale zatial sa cely cas straveny vo vrtulniku meni len na zufaly sposob ako prezit cim najdlshsie nech uz narazim na kohokolvek.Vsade je nejaky pajdak ktory vam dokaze bazookou slusne zavarit kazdy tank je pomaly rovnocenny super nakolko ho musite potrafat naozaj slusnym mnozstvom rakiet aj to ho len znehybnite a on vas kludne gulometom dorazi.Ked narazite na AA tank tak je samozrejme aj urputila snaha k nicomu.Dokonca aj riadene strely na vehikli su zatial strasne neucinne.Snad to doladia lebo model a fyzika lietania je celkom podarena.Sem tam sa mi zadarili aj hry kde som bol vo vzduchu 5 minut v kuse ale bolo to len o vyhybaniu sa konfliktu a nie o hromadnom niceni vehiklov ktore mali v starom beefeku pred vrtulov opraveny respekt a pechota zaliezala do kazdej diery ktoru pobliz nasla toto mi zatial dost chyba.
    • Je to jenom o tom jak to s vrtulníkem umíš... zažívám i conquesty kdy maník lítá ve vrtulníku celou hru, maximálně 1-2 smrti na kontě a desítky killů.
      • no neviem osobne si myslim ze s vrtulnikom nie som ziadna lama uvidime ake budu dalsie upgrady ale ked som zasiahol helfirom tank a ten si isiel dalej akoby sa nechumelilo tak ma to mienre rozhodilo.Samotnych rakiet znesie tiez neurekom a gulometom da vrtulnikom slusne zabrat.navyse barzktory enginer vie vrtulnik odohnat pomocou tepelne navadzanych rakiet ano mate sice svetlice ale to vam pomoze tak na utek z destinacie takze moje pocity su zatial take ze vstupit do vrtulniky znamena zo seba spravit pomerne lachku korist na ktoru kazdy caka ako na lovenu zver pretoze je pomerne neskodna.V bf2 si to pametam naopak ludia ked ma zbadali na oblohe tak vyskakovali s tankou a utekali do najblizsich budov.Teraz. kazdy po*uk s puskou si do mna dovoli strielat bez spetky repsektu ze sa jedna o jeden z najnebespecenjsich bojovych strojov.Snad to nejako spravia dalsie upgrady.
    • to by mě zajímalo, kdo a jak na to bude reagovat. BF2, ač arkáda, mě hodně bavila. Hlavně i tím, že zkušený hráč přežil na bojišti opravdu dlouho. Když jsem koukal na gameplay BF3 zarazilo mě, jak moc hra "zakčněla". Příjde mi to příšerně hektický. Možná už jsem prostě dorostl k jiným typům her. Ve starém battlefieldu mi stačili 2-3 tanky na celou hru.

      Dogfighty v helikoptérách BF2 jsem velmi miloval. Jak moc se BF změnil...? Nejčastější přirovnání je - CoD se vším, co mu chybí
  • souhlas s tím mozkem, lidé jsou zvyklí hlavně na běhání a střílení nebo naopak kempení, tady jde o to, myslet, používat dobře svou classu a být sehraní, jenže málokdy se joinete na server se všemi svými šesti kamarády, někdy vás to rozhází, což je fail, ale budiž...nicméně když je v nějakém týmu o 15ti lidech pět či šest lidí, kteří se domlouvají (a v druhém ne), je to jasná výhra :)
  • To zařazování do front nefunguje. Pokud je na server plný počet lidí, hra vás nepustí. Často se stává, že při prvním načítání hry (po spuštění PC), hra nenaběhne. Zprávy v chatu chodí taky podivně se zpožděním. Zatím je hodně co opravovat (nejen v Battlelogu) a jde to celkem pomalu. Jinak je to ale super hra, jakmile poladí určité věci (např. přepálené baterky, IRNV, zlepší destrukci v BtK, apod.), tak to bude nepřekonatelná hra.
    • neboj natom se dela XD jen musime pockat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit