Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...ono tam vážně něco z toho druhého odstavce nebylo? Ježiš, vždyť takové, nebo lepší možnosti nastavení mají i některé primárně singleplayer hry! EA mě nepřestává překvapovat.
  • Ataker
    Je to jednoduché já v tom vidím jednu věc a to, že oni chtějí, aby si na takové nastavení nikdo nezvykal páč po čase to do té hry dopasují a očekávají, že je za takový bonusík budem vychvalovat do nebe, jak jsou k nám hodní a že si zaslouží být nesmrtelní. :))
  • ze bych si v bf mohl konecne nastavit sensitivitu meho volantu? *1*
  • takže to budem môcť hrať i s konzolistami super lebo mam gamepad xbox a rad by som i na nom zahral s niekým ,ale myš vs gamepad nie je dobra volba nie je šanca vyhrať iba z mála *1*
  • hm, v bad company sa dalo zburat hadam vsetko a destrukcia bola super. V tomto B3 pridali velke mapy tecnoku i pocty hracov co je super ale destrukcia ustupila. Skor tu mi to prekaza.
  • Me by zajimalo proc zrusili filtr na custom servery ? Hraval jsem jen na serverech bez minimapy, ktera by podle me v zadnem pripade nemela byt na hardcore serverech. Z Bad Company 2 by si mohli vzit priklad. :)
  • To by snad měla být samozřejmost hned od začátku a nedělat z toho booom po roce co hra vyšla
    • To by mě fakt zajímalo, jaká by byla reakce, kdyby něco podobnýho oznámili třeba takoví páni z Valve. Mám dost silný tušení, že by z toho zdejší kritici uchvávali blahem *1*
      • Oni to ale oznámili a všichni je za to vychvalovali!!!

        Jenom to byl rok 1998 :D
    • Mně se libí, jak někdo stále nechápe princip dnešního, čistě ekonomickýho světa. :) Prostě marketing, záměrně nenabušit hru na začátku a pak jí formou buď placených přídavků s cílem vydělat a ždímat, nebo zadarmo s cílem udržet delší dobu v podvědomí jméno. Trololo...
    • Jo? a kolik her takhle detailní nastavení má? hmmm že by zatím žádná?
      • UT1-3, CS, DoD, HL DM, TF (i jejich Source verze), asi teda ty CODy, nejspíš oba L4D, MOHAA, Far Cry, Rune, Jedi Knight JO/JA, Quake, Rainbow Six RS a asi i Vegas, Battlefield 1 a 2, SW Battlefront 1 a 2, AvP 1 a 2, Red Faction 1 a 2 . . . a další spousta her, kterou si buď nevybavuji, nebo neznám z MP pohledu.
      • Hmmm, si prokázal slušnou neznalost her. *3*

        BF3 je beta, která se jen velmi pozvolně blíží k full hře. I těch herních map je stále žalostně málo a některé jsou doslova příšerné, špatně navržené.
      • GlaDOS
        Nedávno jsem hrál první díl AvP. Hra stará a přesto má pro multiplayer tunu nastavení. A to spousta starších her. Teď je ovšem cool vše osekat.
      • Oba counter strike nebo COD4?
        • Jazz
          Spíš si myslím, že to myslel z novějších her.
        • Tikov
          a nejen. Mně takovéto nastavení přijde celkem běžné.
  • pokial tam nie je moznost "no lags" a "no application stopped working" tak sa nemame o com bavyt.
    • Kup si vykone pc a lepsiho poskytovatele netu :-*
  • Jedna poznámka. Musíte prvně nějaký serv mít pronajatý nebo vlastnit.
    • JohnyTheZik
      to tak bejva.. porad je ale dost freegamehostingu atp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit