Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield si stejně jako CoD nezakládá na realitě, tak nechápu, proč vám tak vadí autoheal u tanků... Jestli to zlepší hratelnost, jsem pro.
    • přesně, BF2 byla nejlepší arkádová FPS jakou jsem kdy hrál. Kéž by se zrodil důstojný zástupce.
    • Už taklhe se najde spousta zm*** kteří vys*** s tankem a nejdou sejmout a když se jim bude ještě sám opravovat tak to moc hratelnost nezlepší...
      • No tak ho holt poškodíš tolik aby se mu už neopravil a má smůlu. V článku je snad jasně napsáno že uzdravování bude omezené.
      • Tank jde sejmou vždy. Jestli se budou opravovat i vzdušné vehikly, bude to horší.
    • hratelnost != primitívnost
  • Nebylo by lepší počkat, až ta hra vyjde, zahrát si to jak to všechno funguje v reálu a potom začít drbat a reagovat... než něco posoudím, tak to musím zkusit!!!
    • To je sice pravda ale bohužel někteří mají těžkou alergii na slovo autoheal jakmile ho někde uvidí už melou jak je to hrozný aniž by věděli jak to bude.
      • Treba proto,ze autoheal je strasna zhovadilost,ktera przni hry poslednich let?
        • Tvůj názor. Klidně si to mysli.
    • ně, lepší je hned začít nadávat, že to je na pikaču *16*
  • No tak budou mít vozidla uzdravování no. V BF 1942 stačilo zajet na určitou plošinu a tank byl zase jako nový a tohle neni žádná extra změna. Mě to nevadí spíš naopak bude to větší zábava.
  • takze uz tu mame autoheal aj na tanky? *7*
    • Uz zbyva pouze posledni krok.... automaticky se doplnujici munice
      • +1 XD ale podľa mňa je posledný krok automatické zabíjanie
        • pamatuji si ze v bf 1942 byli lekarnicky. ani moc mi to nevadi
          • Ale lekarnicky byly jen v budovach,tedy hrac si tam musel dobehnout.Autoheal ma takrikajic porad po ruce.
  • Uz zase autoheal?I dont wanna live on this planet anymore.
  • No dobré, mám už pocit ze o BF3 vím opravdu vše, ale rád bych se taky dozvěděl neco o HW nárocích.... Nemá někdo nějaké info?? Nebo někdo, kdo testoval alfa verzy???
    • pokdu mas core i5 a lepsi asi se nemas ceho bat. Urcite nebude na skodu 8gb ram a aspon karta na urovnit gtx560 ci radeonu 6850/6870.
      • Neni nijak potřeba to extra řešit. Pokud někomu jde BC2 na vyšší detaily, půjde mu i BF3.
        • Mám 9800 GT s 512 pamětí, co se týče výkonu tak předčí i tu 2xx řadu. Zvládá mi to i dx 10 ale např. Metro 2033 mi na tom už nešlapalo v tech dx 10 uplně nejlépe. Tak jsem zvědavej, jestli to pujde nejak obstojně hrát...
          • No na PC to bude pro 64 hráčů, což bude předpokládám hlavně zátěž na paměti a procesor. Grafika by měla jít vždy dostatečně osekat.
            • Pamět to ma ddr3 např. ten Brink témeř v plných, jen bez zbytečných vychytávek, ale v rozlišeí 1152x867, mam menší monitor, takže trosku na rozlišení ušetřím... A DS2 bezproblémů na max.
            • No... 9800 GT je tak na rovni HD5770. Tu má kamarádka. Většina her jsou na tom hratelné, ale na střední nebo nízké, záleží na kvalitě portu.
            • Jasný, ja sám se až divím, že mi na tom běží nejnovější hry témeř v plných detailech(Brink, Dead space 2, Crysis 2)....Samozřejmě ze nechci BF3 hrát v plných detailech a HD rozlišení. Ale aby to vypadalo alespoň jako na PS3 *3* .
          • To urcite,se prober !!
            • Co?
    • Se dozvime hned až hardware na kterem to poběži vyrobí :p
      • conflig
        to se povedlo *1*
      • *1*
      • Tak toto si +1 zaslouží *1*
  • Chtělo by to v BF koně
    • Prvni dlc bude Battlefield 3 napoleon, takze kone, muskety a dela :D
  • do třetice nám EA prodá to samé - BF
    • Vzhledem k tomu ze jeho konkurent je COD ktery je poctvrty to samy tak to sedi *5*
  • Jezis to bude zas ptakovina, ostatne jako kazdy BF, za to na COD se tesim ;)
    • well.... no comment :D *7*
  • Některé komenty moc nechápu.BF nikdy nebyl o singleplayeru přeci...a vy tu budete řešit jestli je single 6hodinový nebo 30ti hodinový demence.Já si kupuju BF hlavně kvůli MP,který mě vždy bavil a oproti CoD mi přijde prostě zajímavější (nic proti CoD to hraju hlavně jen SP).Hold každý hraje raději něco jiného.A tyhle dvě hry CoD a BF (ať už jakýkoliv) se nedají srovnávat.Každá z nich je trochu jiná.A ano nejspíš každá firma jak EA,tak Activision se snaží vydělávat co nejvíc.
    Jinak to,že se mi rozbije vozidlo a půjde ještě střílet z něj mi nepřijde až tak špatný nápad.To jako když pojedu tankem přeci a zníčí mi pásy,tak dělo,kulomet pořád fungují :-) což je podle mě dobrý nápad do hry přidat.
    • Jen takovej postreh.Kroutis hlavou nad lidmi,co tu resi SP u mp hry jako je BF a potom dodas,ze cod (coz je taky hlavne MP ) hrajes jenom SP,ktery navic stoji za starou backoru.
      Ja ti nevim,ale me to prijde jako prast nebo uhod.
      • trolo
        teraz neviem ci to bol vtip alebo nie. cod nieje o sp ani mp ale o money *6* *5* *12*
        • Tak o chechtacich je to predevsim *3* ,ale tak nejak jsem predpokladal,ze to je jasne kazdemu,kdo v te hlave aspon neco ma.
          Posledni dily jsou jen uboha recyklace ,kterou prodavaji za plnou palku.
      • prej COD je hlavne na MP :d :d :d
        • A o cem jinym by asi byl,kdyz sp je tak tragicky,ze to nestoji ani za rec?Pokud neni ani o tom mp,tak uz vazne nechapu,proc ho lide tolik houfne kupuji.
          Podle me i ten mp stoji za prd,ale rozhodne bych to oznacil za mp hru,nez sp.
      • Podívej se na předchozí Battlefieldy...byl tam snad Singleplayer?Já si ho tedy nepamatuju :-).Ale prostě neřeším SP jak je dlouhý nebo krátký.Když je to celkem zajímavé nebo se to dá hrát,tak je jedno jak je to dlouhé.Někdy lepší kratší a lepší nežli dlouhé a nudné.Ano vím spousta lidí nadává na SP u CoD,ale například u MW 1 a 2 mě bavil Singleplayer.A u CoD mi nepřijde moc nových věcí v MP (myslím tím když vyjde další a další pokračování).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit