Přejít na výpis diskuzí

Battlefield 3 to s bojovými stroji myslí smrtelně vážně!

1.9.2011 18:53
Jan Vitík 138 příspěvků

Tak už víme, že si v novém Battlefieldu nezastřílíme po civilistech. Ty normální z nás to mrzet nemusí, protože jiné zábavy bude stejně dostatek. Jedním ze zajímavých lákadel jistě budou všechny možné válečné stroje, které se ve hře objeví. Vývojáři jich slibují 20, rozděleny by měly být do 12 tříd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Battlefield si stejně jako CoD nezakládá na realitě, tak nechápu, proč vám tak vadí autoheal u tanků... Jestli to zlepší hratelnost, jsem pro.
    • přesně, BF2 byla nejlepší arkádová FPS jakou jsem kdy hrál. Kéž by se zrodil důstojný zástupce.
    • Už taklhe se najde spousta zm*** kteří vys*** s tankem a nejdou sejmout a když se jim bude ještě sám opravovat tak to moc hratelnost nezlepší...
      • No tak ho holt poškodíš tolik aby se mu už neopravil a má smůlu. V článku je snad jasně napsáno že uzdravování bude omezené.
      • Tank jde sejmou vždy. Jestli se budou opravovat i vzdušné vehikly, bude to horší.
    • hratelnost != primitívnost
  • Nebylo by lepší počkat, až ta hra vyjde, zahrát si to jak to všechno funguje v reálu a potom začít drbat a reagovat... než něco posoudím, tak to musím zkusit!!!
    • To je sice pravda ale bohužel někteří mají těžkou alergii na slovo autoheal jakmile ho někde uvidí už melou jak je to hrozný aniž by věděli jak to bude.
      • Treba proto,ze autoheal je strasna zhovadilost,ktera przni hry poslednich let?
        • Tvůj názor. Klidně si to mysli.
    • ně, lepší je hned začít nadávat, že to je na pikaču *16*
  • No tak budou mít vozidla uzdravování no. V BF 1942 stačilo zajet na určitou plošinu a tank byl zase jako nový a tohle neni žádná extra změna. Mě to nevadí spíš naopak bude to větší zábava.
  • takze uz tu mame autoheal aj na tanky? *7*
    • Uz zbyva pouze posledni krok.... automaticky se doplnujici munice
      • +1 XD ale podľa mňa je posledný krok automatické zabíjanie
        • pamatuji si ze v bf 1942 byli lekarnicky. ani moc mi to nevadi
          • Ale lekarnicky byly jen v budovach,tedy hrac si tam musel dobehnout.Autoheal ma takrikajic porad po ruce.
  • Uz zase autoheal?I dont wanna live on this planet anymore.
  • No dobré, mám už pocit ze o BF3 vím opravdu vše, ale rád bych se taky dozvěděl neco o HW nárocích.... Nemá někdo nějaké info?? Nebo někdo, kdo testoval alfa verzy???
    • pokdu mas core i5 a lepsi asi se nemas ceho bat. Urcite nebude na skodu 8gb ram a aspon karta na urovnit gtx560 ci radeonu 6850/6870.
      • Neni nijak potřeba to extra řešit. Pokud někomu jde BC2 na vyšší detaily, půjde mu i BF3.
        • Mám 9800 GT s 512 pamětí, co se týče výkonu tak předčí i tu 2xx řadu. Zvládá mi to i dx 10 ale např. Metro 2033 mi na tom už nešlapalo v tech dx 10 uplně nejlépe. Tak jsem zvědavej, jestli to pujde nejak obstojně hrát...
          • No na PC to bude pro 64 hráčů, což bude předpokládám hlavně zátěž na paměti a procesor. Grafika by měla jít vždy dostatečně osekat.
            • Pamět to ma ddr3 např. ten Brink témeř v plných, jen bez zbytečných vychytávek, ale v rozlišeí 1152x867, mam menší monitor, takže trosku na rozlišení ušetřím... A DS2 bezproblémů na max.
            • No... 9800 GT je tak na rovni HD5770. Tu má kamarádka. Většina her jsou na tom hratelné, ale na střední nebo nízké, záleží na kvalitě portu.
            • Jasný, ja sám se až divím, že mi na tom běží nejnovější hry témeř v plných detailech(Brink, Dead space 2, Crysis 2)....Samozřejmě ze nechci BF3 hrát v plných detailech a HD rozlišení. Ale aby to vypadalo alespoň jako na PS3 *3* .
          • To urcite,se prober !!
            • Co?
    • Se dozvime hned až hardware na kterem to poběži vyrobí :p
      • conflig
        to se povedlo *1*
      • *1*
      • Tak toto si +1 zaslouží *1*
  • Chtělo by to v BF koně
    • Prvni dlc bude Battlefield 3 napoleon, takze kone, muskety a dela :D
  • do třetice nám EA prodá to samé - BF
    • Vzhledem k tomu ze jeho konkurent je COD ktery je poctvrty to samy tak to sedi *5*
  • Jezis to bude zas ptakovina, ostatne jako kazdy BF, za to na COD se tesim ;)
    • well.... no comment :D *7*
  • Některé komenty moc nechápu.BF nikdy nebyl o singleplayeru přeci...a vy tu budete řešit jestli je single 6hodinový nebo 30ti hodinový demence.Já si kupuju BF hlavně kvůli MP,který mě vždy bavil a oproti CoD mi přijde prostě zajímavější (nic proti CoD to hraju hlavně jen SP).Hold každý hraje raději něco jiného.A tyhle dvě hry CoD a BF (ať už jakýkoliv) se nedají srovnávat.Každá z nich je trochu jiná.A ano nejspíš každá firma jak EA,tak Activision se snaží vydělávat co nejvíc.
    Jinak to,že se mi rozbije vozidlo a půjde ještě střílet z něj mi nepřijde až tak špatný nápad.To jako když pojedu tankem přeci a zníčí mi pásy,tak dělo,kulomet pořád fungují :-) což je podle mě dobrý nápad do hry přidat.
    • Jen takovej postreh.Kroutis hlavou nad lidmi,co tu resi SP u mp hry jako je BF a potom dodas,ze cod (coz je taky hlavne MP ) hrajes jenom SP,ktery navic stoji za starou backoru.
      Ja ti nevim,ale me to prijde jako prast nebo uhod.
      • trolo
        teraz neviem ci to bol vtip alebo nie. cod nieje o sp ani mp ale o money *6* *5* *12*
        • Tak o chechtacich je to predevsim *3* ,ale tak nejak jsem predpokladal,ze to je jasne kazdemu,kdo v te hlave aspon neco ma.
          Posledni dily jsou jen uboha recyklace ,kterou prodavaji za plnou palku.
      • prej COD je hlavne na MP :d :d :d
        • A o cem jinym by asi byl,kdyz sp je tak tragicky,ze to nestoji ani za rec?Pokud neni ani o tom mp,tak uz vazne nechapu,proc ho lide tolik houfne kupuji.
          Podle me i ten mp stoji za prd,ale rozhodne bych to oznacil za mp hru,nez sp.
      • Podívej se na předchozí Battlefieldy...byl tam snad Singleplayer?Já si ho tedy nepamatuju :-).Ale prostě neřeším SP jak je dlouhý nebo krátký.Když je to celkem zajímavé nebo se to dá hrát,tak je jedno jak je to dlouhé.Někdy lepší kratší a lepší nežli dlouhé a nudné.Ano vím spousta lidí nadává na SP u CoD,ale například u MW 1 a 2 mě bavil Singleplayer.A u CoD mi nepřijde moc nových věcí v MP (myslím tím když vyjde další a další pokračování).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit