Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • málem jsem se u toho videa udělal *11*
  • Takze doteraz zverejnen spravy o bf3 mi brvou nepohly v negativnom zmysle slova ale autoheal vozidiel??? je jedno v jak zanedbatelnej miere to tam bude aj tak aky krupelk s tym na porade vyrukoval? Kde vobec nabral odvahu taky napad povedat nahlas a ako sa mu to preboha mohlo podarit presadit? Toto ma vazne serie keby ze hram starcrafta spracovaneho ako bf (mimochdom take nieco by som si ozaj dal) tak by som sa opravovaniu napr coruptora nevidel ale toto je vazne nehoraznost.
    nebyt tochto tu tak inak povazujem argumenty o priklone ku arkadovositi za uplne plane.Akoby snad bf2 bola nejaka simulacia kopanie zbranie je dokonca lepsie spracovane v bfbc2 nez v bf2 tak o akom priklone ku arkade to tu ludia hovoria???
    • Tak pokud vím nebo jsem někde četl,tak některé tanky či nová bojová vozidla se o sebe umí trochu postarat sama.Myslím to tak,že v nich jsou zabuvodány autohacící zařízení aby zabránili šíření požáru dál nebo prostě úplného zničení vozidla.Nevidím v tom až tak nereálnou věc.Podle mě by se mohl Tank (když budete mít nějaký ten perk) opravit sám pouze když bude poškozen na 85-90%+ tam bych bral autoopravu ale pomalou což nejspíš bude pomalejší podle mého
      • to by som bral aj ja aby len od 85-90% bola autooprava lenže to bude asi medzi 50-65% podľa mňa :S
        • wow, o hre kterou si zatim jeste nehral mas docela presny odhady :D
          • no písal som že to tak bude podľa mňa :D no uvidíme keď hra vyjde
  • Danieledl
    Já mám rád stealth a sniping,takže já stroje moc využívat nebudu.
    A to že bych hrál za Recona kvůli tomu že mohu dát spawn point kam chci,je kravina.Spawn pointy budu dávat strategicky a né tam kam se mi zachce.
    Ale určitě si časem vyzkouším všechny typy strojů,protože za zkoušku nic nedám *3*
    • Campuuuur!!!!!!111~
  • H4wk
    Vela ludi by chcelo REMAKE BF2 a neuvedomuje si ze BF3 je POKRACOVANIE BF2... nie remake.
    • Pokracovani je pokracovani,protoze se drzi urcitych koleji,nebo-li voditek,ktere nastolil jeho predchudce.Pokud tomu tak neni,tak je to pouhe zneuzivani zname znacky,aby se zvysili prodeje.
      Coz je bohuzel pripad,ktery se jak ve filmovem,tak i hernim svete deje velice casto a neni to zdaleka pripad jenom BF3,ale spousty her,ktere pouze parazituji na zname znacce.
      • H4wk
        tento komentar by mi aj daval zmysel keby podla videi z BF3 to nemalo k BF vobec blizko ... ale takto ?
  • proc mi davate minusy kdyz je to pravada zkuste si zahrad bc 2. napsal sem "hm, 80 vylepseni a vsechny se odemknou nekde u urovni 20 jako v bc2"
    • JohnyTheZik
      V BFBC2 se to hlavne odemyka na kazdym lvlu neco a zbytek je uz jen, jak to clovek s tou classou zahraje :D.. takze nesmyslnej comment
    • trolo
      ja zase neviem co je na tom zle???? 80 vylepseni je celkom dost na taktizovanie a 3 sloty na upravu vozidla/zbrani podla seba... a to ze sa ti to neodomkne vsetko hned v ranku 2 je myslim normalne a dobre...
      • me to vadi nemuzu vyuzit celou hru musim cekat na odemknuti (no, preci pro odemykani je to aspon motivace hrat dal). ted trochu odbehnu od tematu, proc ve hrach pri vysich levelech dostavate vic penez kdyz uz mate brzy konec hry tak penize vubec nevyuzijete.
        • trolo
          ked myslis RPG alebo tak tak asi na nakup best equipu alebo len tak na pocit ze ked uz si vysoky lvl tak musis mat vela penazi aj ked su ti nanic
          • Což ostatně platí i v reálném životě *1* Čím bohatší, tím víc chce a i celý svět by byl málo *16*
  • No nevim nevim ten BF3 se mi začína furt mín líbit je fakt škoda že to nejspíš bude COD jen s lepší grafikou a většíma mapama myslim že moje peníze pudou do kapsy vývojářum Red Orchestry.
    • Ataker
      To srovnání s Call of Duty sis mohl odpustit už toho bylo dost :)
      • Smutne ale je,ze to neni daleko od pravdy.
        • JohnyTheZik
          je to daleko od pravdy.. Ackoliv je BC2 mnohem vic, jak CoD, nez BF2, tak ale i to z ty hry nedela CoD. K ty ma daleko na sto HoNu, tymova prace je v ty hre proste dulezita (pokud se nejedna o squad dm). Rush/conquest bez dobryho tymu v ty hre proste nedas, narozdil od SaD v CoD.. A kdyz je kazdej sniper, tak nic nevyhrajes v porovnani opet s CoD, kdy by to s trochou stesti tym sniperu dokazal vyhrat.. Nesrovnavejte nesrovnatelny, prosim vas.. Ja mam rad i CoD, ale srovnavat to je absolutni nesmysl..
          • Jenže EA chtělo právě i TDM (bez vozidel), aby mělo čím konkurovat CoD, takže už ani tohle není/nebude úplně pravda.
          • Ja napsal,ze to neni daleko od pravdy.Ja netvrdil,ze je to cod v hezcim vizualu.
            Tim jsem mel na mysli,ze je tam znat ten priklon k vetsi akcnosti a arkadovitosti ala cod.
            Coz vzhledem k tomu,ze uz BC odnoz,byl odklon od bf2 pripadne BF1942,znamena ,ze bf3 ma ke cod mnohem blize,nez vsichni jeho predchudci.A vzhledem k tomu,jak EA se porad srovnava s cod,je to docela smutne.
            Proste tam jde znat ta snaha EA o porazeni Activisonu a jejich Call of Duty.Pokouseli se o to uz s novym MoH a ted se o to pokouseji s BF3 a v obou pripadech tam proste ta snaha zaujmout hrace CoD je znat.
        • Ataker
          Ale furt je mezi tím nějaký most který tyto hry dělí... na jedné straně vozidla, helikoptéry, stíhačky, velké mapy a týmová hra... na druhé straně menší mapy, ale zase intenzivní akce jinak v codku přesněji mód TDM stejně každý hraje sólo.
  • Ataker
    Nevím co tu řešíte? Však je snad jasné, že všichni nebudou hrát BF3, ale rozdělí se to na skupiny lidí co budou mačkat CoD nebo už zmíněnou Red Orchestru atd.
    • H4wk
      To je predsa jasne, ale princip je to, ze ja ako hrac a fanusik BF nechodim komentovat clanky o COD,CS,RO ...atd.
      Oni chodia... takze zrejme ich nieco k BF taha.
      • Ja jsem fanousek klasickeho BF2 a pokud po celou dobu tvrdi, ze to ma byt jeho nastupce, tak mam pravo byt nasrany, kdyz z toho udelaji mix CoD a BC2.
      • No skôr ide o to sklamanie z pôvodne vynikajúco vyzerajúceho nového BF a následné hľadanie alternatívy *9*
      • A je to taky presne naopak protoze kdyz je clanek o MW3 tak je tam spousta decek co to srovnava s BF3. Takze taky je neco k MW3 taha *3*
      • A napadlo te,ze plno lidi bylo namlsano recma EA/DICE o navratu ke klasickemu BF,konkretne o navazani na BF2 a pricemz to co zatim predvadi pripomina spis BFBC+COD mix.
        Proto jsou treba nastvani,ze jim tvurci nakecali neco ,co neni pravda?
        • trolo
          v com sa to prirovnava ku cod? ved cod tomu nesiaha ani po intro obrazovku. vsetko je uplne odlisne, odlisny sposob hrania, jedine co maju spolocne su asi zbrane...
          • Uz jen pritomnost autohealu,autorepair,absence commandera a ocividny priklon k vetsi akcnosti a arkadovosti(ne ze by bf nekdy bylo neco jineho nez arkada) a ocividna snaha zaujmout cod fanousky.Ano prvky jako 64 hracu,commrose apod jsou sice pritomny,ale to z toho jeste nedela klasicky battlfield.Jde o ten "feeling",ktery z tech videii jde citit,ktery je klasickemu bf dost vzdaleny,tedy alespon pro me.
            Tech drobnosti,ktere me pri sledovani gameplay napadly ,je vic,ale z hlavy si nevzpomenu.
            Ja nerikam,ze to bude spatna hra.Cod,bfbc jsou fajn hry,ktere bavi spousty lidi a stejne tak bude bavit plno lidi BF3.
            Jen to proste meli prezentovat trochu jinak a ne jako klasicky battlefield.
            Ostatne prohlaseni EA o tom,jak chteji porazit cod,tomu vsemu jenom nasvedcovali.Skoda,ze jsem si to neuvedomil drive.
            • trolo
              hra nema vobec vaic spolocne s bad company seriou.precitaj si co som pisal vyssie. BETA bude teraz v septembri takze si to mozes zahrat... autoheal a autorepair v tej podobe ako su v hre neni ziaden gameplay breaker .chill out
            • 2 Trolo : Rikej si co chces,ale autoheal a autorepair nema v BF co delat.Je to sice ohrana pisnicka,ale proste je to tak.
              Pokud vydaji demo(coz docela pochybuju) ,tak si to vyzkousim a udelam si nazor z prvni ruky,zatim se musim spokojit s videi a prohlasenimi.
              A pletes se,z videa jde do znacne miry odhadnout,jakym smerem je dana hra orientovana,resp na jakou cilovku ma spadeno.
              A v mnoha pripadech se mi to osvedcilo a demo nebo free weekend me v tom pocitu jen utvrdili.
              Hru jako takovou nemam v nejmensim umyslu hanit,kazdeho bavi neco jineho koneckoncu.
              Me jen vadi,jakym zpusobem hru prezentovali a koneckoncu ju tak i nazvali ,pricemz ta hra ma mnohem vice spolecneho s bfbc2 a cod,nez prave s BF2 a 1942.
              Je to muj nazor a nemusite s nim souhlasit,ale to je tak asi jedine co s tim udelate *3* .
              Uzijte si BF3,preju vam to,vazne.Ja budu doufat v RO2.
            • trolo
              uz asi po 100x sa ten auto heal a autorepair opakuje... ano autoheal tu je ale minimalny a len za urcitych podmienok a autorepair snad nema ani cenu spominat kedze to je uplne minimalne a len mimo boja takze neviem preco ta to vobec stve. commander bol v BF2 urobeny tak ze ked si chcel robit komandera (dobreho) tak si si vobec nezahral. ale chapem ze niektorych to mohlo bavit. ked si nehral alphu tak pockaj na betu pretoze z videa fakt feeling neuhadnes
        • H4wk
          Nikto ti nic nenakecal
          Ukaz mi kde pisu ze sa vracaju k BF2 ...

          To tvorcovia COD pisali ze sa vracaju ku korenom
          Takze mlc, diky.
          • Tvrdili to vetsinu casu, kdy byla hra tvorena.
            Uz mi ale nestojis za to, abych se prohrabaval mesic staryma clankama jen abych te uspokojil.
          • Tak to jsi deni okolo BF3 moc nesledoval,zejmena v zacatcich.
            Hledat to specialne pro tebe nebudu,zeptej se strejdy googla.
            • H4wk
              Ja neviem, ale ty pises ako keby BC2 nebol ani battlefield ... ako keby to boli SIMS
              Je to taktiez battlefield, len iny... nema tolko vozidiel a boje sa sustredia ovela viac na infantry
              BF3 je ovela ovela blizsie k BF2 ako k BC2, ved to si nevsimne len slepy... ja nechapem ludi ako ty.
            • h4wk - Hele ja te neurazel,tak si svoje urazky o doktorech laskave nech pro sebe.
              Ja mam stejne pravo si myslet o tehle hre,ze to neni nastupce BF2 jak slibovali,stejne tak ,jako ty mas pravo si myslet,ze tomu tak opravdu je.
              BF na me zatim ze vsech prezentovanych videii a informaci proste pusobi jako mix BFBC2 s cod ,okoreneny 64 hraci,letadly a zakomponovanými prvky jako je squad leader a commrose,aby to vypadalo,ze se opravdu kraci ve slepejich taktictejsich predchudcu.
              Je to muj dojem ze hry a to,ze ty mas dojem opacny,jeste neznamena,ze muj je spatny a ten tvuj je ten jediny spravny.
              Soude dle teto a dalsich diskuzi na tema BF3 nejsem sam.
            • H4wk
              Check post above...

              Ak si FAKT vazne myslis ze to je ako BC2 tak asi potrebujes doktora a vobec nesledujes dianie... pozri co pise trollo, krasne porovnanie.
            • re.h4wk - Ja ti nevim,ale kdyz tvurci reknou,ze se jedna o pokracovani BF2 a ne BC serie,tak clovek tak nejak ocekava,ze to pujde ve stopach prave BF2 a ne,ze to bude BC3 ,ktere se jmenuje BF3.
              Kdyby to rovnou nazvali BFBC3,tak by kazdy vedel co cekat a nemusel by byt nastvany,kdyz se z toho vyklube neco uplne jineho.
              Obhajuj si to jak chces,ale tohle od tvurcu moc ferove nebylo.
            • H4wk
              A ty sa pozri nad svoj prispevok.
          • trolo
            pisali to uz neviem kde a aj na twitteri to mas ze to je sequel k BF2 a nie k BC serii.
            • trolo
              kolemjdouci-daj priklad v com sa to viac podoba BC2 ako BF2. len take trepnutie do vzduchu nikoho nezaujima:
              bc2:
              commorose - nie
              64 players conquest - nie, squad leader - nie, 3d spotting - ano, herp derp spawn system - ano, wookies - ano, zalahnutie - nie
              BF3 -commorose - ano, squad leader - ano, 3d spotting - upraveny, herp derp spawn system - nie (radio beacon, squad member on squad leader, squad leader on every squad member), wookiovia maju glint podla toho ako dlho kempis miesto cize lahsie odhalis kempera, zalahnutie - ano. 64 conquest - ano, stihacky - ano... atd atd
            • H4wk
              Ak ste si fakt pri pohlade na posledne videa povedali ze je to viac ako BC2 nez BF2, tak to vas teda lutujem ;)
            • H4wk
              BF3 je pokracovanie, prinesie povacsine to co BF2 + nieco navyse... ale zaklad hry sa nemeni.
            • hawk-že se to jmenuje BF3,ale ještě neznamená,že se to bude podobat bf2 víc ,než BC2.V tomhle případě je to spíš naopak.
              Ale je hezké,že to tvůrcům baštíš.Pokud je takových jako ty víc,tak může EA oslavovat.
            • trolo
              reakcia na h4wka: ved pokracovanie a navrat ku korenom je to iste *7* . navrat ku korenom sa rozumie prec od bad company a spat ku bf 194x(neviem presne jaky to je rok nehral som to moc) a BF2. alebo pokracovanie BF2 to mas to iste len inac napisane.

              PS: sam si troll
            • H4wk
              Je riadny rozdiel napisat ze je to pokracovanie alebo navrat tu korenom...

              Toto je pokracovanie, takze to bude viac ako BF2 ako BC2...

              Ale zbytocne sa tu hadat, trollov nebudem feedovat. ;)
      • Ataker
        Já ti rozumím :) jsem spíš fanoušek BFBC 2 a v BF 3 vidím spíš BFBC 3, takže já nemám nic proti BF 3... mně se líbí a snad hratelnostně to bude také solidní.
  • hm, 80 vylepseni a vsechny se odemknou nekde u urovni 20 jako v bc2 *10*
  • H4wk
    Poprosim blbcov aby si nechali tie kecy a zhadzovanie BF3 na doma, nie tu.
    Aj tak to budete hrat a aj tak to bude hra roka, takze drzte uz pec, mna osobne nezaujima ako vam vadi to a to, spravte si vlastnu hru a tam si hrajte podla VAS
    ja budem hrat medzitym BF3

    Tu to to zrazu sami hardcore hrac, zaujimave ked som hral vsetky BF vsade som videl vacsinou len lamy
    • "Poprosim blbcov aby si nechali tie kecy a zhadzovanie BF3 na doma, nie tu. " no ja som myslel že do diskusie može písať každý čo si myslí.no a keď to ťa nezaujíma ako nám to vadí tak prečo si tu?
  • Ještě by mohli udělat samochodící panáčky, kdy by hráč jen občas zmáčkl nějaké to QTE a jakože by tím třeba vystřelil... když už to teda maj v sinlgu.

    Při prvních novinkách jsem si říkal, že jako věrný fanoušek BF2 nebudu kyselá pr*el, ale každá další novinka je fakt rána do koulí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit