Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamět to ma ddr3 např. ten Brink témeř v plných, jen bez zbytečných vychytávek, ale v rozlišeí 1152x867, mam menší monitor, takže trosku na rozlišení ušetřím... A DS2 bezproblémů na max.
  • No... 9800 GT je tak na rovni HD5770. Tu má kamarádka. Většina her jsou na tom hratelné, ale na střední nebo nízké, záleží na kvalitě portu.
  • Jasný, ja sám se až divím, že mi na tom běží nejnovější hry témeř v plných detailech(Brink, Dead space 2, Crysis 2)....Samozřejmě ze nechci BF3 hrát v plných detailech a HD rozlišení. Ale aby to vypadalo alespoň jako na PS3 *3* .
  • Tak o chechtacich je to predevsim *3* ,ale tak nejak jsem predpokladal,ze to je jasne kazdemu,kdo v te hlave aspon neco ma.
    Posledni dily jsou jen uboha recyklace ,kterou prodavaji za plnou palku.
  • Tvůj názor. Klidně si to mysli.
  • A o cem jinym by asi byl,kdyz sp je tak tragicky,ze to nestoji ani za rec?Pokud neni ani o tom mp,tak uz vazne nechapu,proc ho lide tolik houfne kupuji.
    Podle me i ten mp stoji za prd,ale rozhodne bych to oznacil za mp hru,nez sp.
  • přesně, BF2 byla nejlepší arkádová FPS jakou jsem kdy hrál. Kéž by se zrodil důstojný zástupce.
  • Ale lekarnicky byly jen v budovach,tedy hrac si tam musel dobehnout.Autoheal ma takrikajic porad po ruce.
  • Treba proto,ze autoheal je strasna zhovadilost,ktera przni hry poslednich let?
  • No tak ho holt poškodíš tolik aby se mu už neopravil a má smůlu. V článku je snad jasně napsáno že uzdravování bude omezené.
  • No na PC to bude pro 64 hráčů, což bude předpokládám hlavně zátěž na paměti a procesor. Grafika by měla jít vždy dostatečně osekat.
  • Tank jde sejmou vždy. Jestli se budou opravovat i vzdušné vehikly, bude to horší.
  • Už taklhe se najde spousta zm*** kteří vys*** s tankem a nejdou sejmout a když se jim bude ještě sám opravovat tak to moc hratelnost nezlepší...
  • Co?
  • To urcite,se prober !!
  • hratelnost != primitívnost
  • Mám 9800 GT s 512 pamětí, co se týče výkonu tak předčí i tu 2xx řadu. Zvládá mi to i dx 10 ale např. Metro 2033 mi na tom už nešlapalo v tech dx 10 uplně nejlépe. Tak jsem zvědavej, jestli to pujde nejak obstojně hrát...
  • Battlefield si stejně jako CoD nezakládá na realitě, tak nechápu, proč vám tak vadí autoheal u tanků... Jestli to zlepší hratelnost, jsem pro.
  • Neni nijak potřeba to extra řešit. Pokud někomu jde BC2 na vyšší detaily, půjde mu i BF3.
  • pokdu mas core i5 a lepsi asi se nemas ceho bat. Urcite nebude na skodu 8gb ram a aspon karta na urovnit gtx560 ci radeonu 6850/6870.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit