Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je sice pravda ale bohužel někteří mají těžkou alergii na slovo autoheal jakmile ho někde uvidí už melou jak je to hrozný aniž by věděli jak to bude.
  • ně, lepší je hned začít nadávat, že to je na pikaču *16*
  • Nebylo by lepší počkat, až ta hra vyjde, zahrát si to jak to všechno funguje v reálu a potom začít drbat a reagovat... než něco posoudím, tak to musím zkusit!!!
  • Co já vím, tak krev nebyla ani v BF2, tank se opravuje jenom do určité hranice životů, když se poškodí víc tak se neobnovuje.
  • No tak budou mít vozidla uzdravování no. V BF 1942 stačilo zajet na určitou plošinu a tank byl zase jako nový a tohle neni žádná extra změna. Mě to nevadí spíš naopak bude to větší zábava.
  • Jenže EA chtělo právě i TDM (bez vozidel), aby mělo čím konkurovat CoD, takže už ani tohle není/nebude úplně pravda.
  • Což ostatně platí i v reálném životě *1* Čím bohatší, tím víc chce a i celý svět by byl málo *16*
  • Prvni dlc bude Battlefield 3 napoleon, takze kone, muskety a dela :D
  • pamatuji si ze v bf 1942 byli lekarnicky. ani moc mi to nevadi
  • trolo
    teraz neviem ci to bol vtip alebo nie. cod nieje o sp ani mp ale o money *6* *5* *12*
  • conflig
    to se povedlo *1*
  • +1 XD ale podľa mňa je posledný krok automatické zabíjanie
  • well.... no comment :D *7*
  • no písal som že to tak bude podľa mňa :D no uvidíme keď hra vyjde
  • Uz zbyva pouze posledni krok.... automaticky se doplnujici munice
  • takze uz tu mame autoheal aj na tanky? *7*
  • *1*
  • wow, o hre kterou si zatim jeste nehral mas docela presny odhady :D
  • Vzhledem k tomu ze jeho konkurent je COD ktery je poctvrty to samy tak to sedi *5*
  • Uz zase autoheal?I dont wanna live on this planet anymore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit