Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BF3 on to jeste nekdo hraje??? *7*
    • Ano, ti co na to maji HW, ti co maji love na to odmenit tvurce teto hry, ktera utekla veskere konkurenci se svym nadupanym enginem. A také ti, kteri nechteji hrat posledni CoD, ktery je graficky velmi blizko predchozimu dilu, tudiz nic moc.
  • jindra.veliky
    Jestli to nebude v jiny dobe nez je soucasnost resp. blizka budoucnost tak jim na to kaslu.
  • Ja si skor myslim ze bude BF2143 ako reakcia na black ops2 s buducnosti...trosku by bolo divne robit za sebou 2 diely v rovnakej dobe
  • Chceme Drakena do podcastu:)
  • Nezájem...o BF3 a jeho prémium, nezájem i o BF4 v budoucnu a jeho prémium...nezájem o dalších 20 battlefieldů + jejich prémium
    • tak co sem lezes kretééne
      • Aby sis mohl pomastit ego šmucko
        • deridon
          mínusy pro všechny!! a já si dám pro sebe taky!
  • no kedze BF4 uz idu vydat 2 roky po BF3 tak asi nemaju sancu prejst na novy engine, ten ich frostbite je dobry akurat tak na nejake koridorovky a 2 kopce, tot vsjo. Az sa vratia k rozmerom map minimalne ako boli v BF2 alebo pripadne prejdu viac do reality tak to zacne byt zaujmave. Tieto totalne netakticke boje, kde kazdy striela kazdeho jak v tom a jerry, to nie je ani realita ani zabava. Spawn dead spawn dead. Blbosti pre deti, hlavne aby sa nieco stale dialo, aby to vybuchovalo a podobne... najlepsie je to nekupovat a ignorovat a opravnene hejtovat.
  • Spominana "odbocka" BC a BC2 priniesla do serie BF asi najviac, tj znicitelne prostredie, tak neviem, o com tu besnis, ze nic nepriniesli, ja zasa nevidim nic za spomenutia hodne, co prinieslo BF3, pravdaze, okrem debilneho modreho filtra, vsade mozne oslepujuce slnko a pritepleny potlacovaci efekt pre lamy.
    • Patrik ma pravdu. Doteraz hravam(e) hlavne mapu Heavy Metal a bavi ma to neskutocne. BF3 som hral samozrejme uz tiez, ale nebavil som sa zdaleka tak ako pri BC2. Kde je chyba? Mozno vo mne, mozno inde
  • To je samozřejmě blbost. Dopadne to stejně jako BF2 - vydá se poslední update pár měsíců po vydání nového dílu a víc nic, servery se postupně vylidní a EA bude dělat všechno pro to, aby hráči koupili BF4 a tedy opustili BF3.
  • Spíše než vydávat další díly by se měli nejdřívě zaměřit na vypilování BF3. Udělají z toho další komerční sračku jako nejnovější díly CoD. Vidím to na dlouhé rozmýšlení o koupi. Tohle je můj názor na BF4. *16*
    • Mato1987
      Ja som si síce kúpil premium, no bol som sklamaný a oklamaný. Ale s bf4 sa už ogabať nenechám.
      A ináč som na tom v podstate rovnako, updatmi len dojebali čo sa dalo...ak ten prístup nezmenia , kašlem im na celé poondiate bf4.
    • Já koupil BF3 a byla to chyba. U BF4 mám tedy zcela jasno - u mě skončila série battlefield Battlefieldem 2.
  • Nons3nse
    A ja som dúfal v Battlefiel: World War II...a zase nič
    Ách jáj... *9*
    • Nehádž flintu do žita nádej tu ešte stále je. Zatiaľ každý diel BF priniesol niečo nové oproti svojmu predchodcovi, stále máme nádej. Výnimku by mohla tvoriť odbočka v podobe BF:BC a BF:BC2, ale to je niečo trochu iné.
      • Shaker
        to je pravda no a taky vzdycky neco staryho dobryho, co fungovalo z nejakyho duvodu dal pryc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit