Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co si budem povidat, bf3 je skvela hra, kam se technicky a zazitkove hrabou jiny, ma to vsak veliky ALE.... totalne zaostavaji s bojem proti cheatovani.... jasne, cheaty jsou vsude v jkakykoli hre, ale tolik jich je snad uz jen na CSku... uplne mi kazi zazitek ze hry, kdyz mi sniper da pres celou mapu hlavu nebo kdyz si typci upravi rozptyl zbrani, daji aimbot a davaji hlavy na jeden naboj za behu z jakykoli vzdalenosti.... a takovych troubu je den ode dne vic a vic a EA proti nim bojuje vice nez nedostatecne.... BF4 si pustim jen na videu, jinak GTA V....
  • BF serii jsem hrál od BF1942 , BF4 si nekoupím , raději si pořídím GTA 5 tam bude aspoň sranda, a kdyby náhodou tak mám v záloze WOT WWP a bude ještě WWS.


    PS: Od té doby co manažeři chtěli přetáhnout Callofpussy hráče do BF 3 to je o hovně celej BF
    • Mato1987
      ja tak isto, síce som 1942 po nete príliš hrať nemohol lebo som mal pomalý internet aj počítač v tej dobe, no bf vietnam a bf 2 som už hrával aj po nete a bola to rovnaká ak nie väčšia zábava ako teraz bf 3...
      Aj ja si budem kupovať GTA V, už teraz mám predobjednanú tú special edíciu na PS3 a neviem sa dočkať, vychádza to skoro za 4 týždne a teším sa ako malý pišta.
      Máš ty aj pravdu ohľadom tej migrácie call of duty hráčov (12 ročných detí) do battlefield 3, že kazia úroveň battlefieldu.
      • já musím počkat na PC verzi *13*
        • Mato1987
          GTA V s 99.99999% pravdepodobnosťou určite výjde aj na PC, len s odstupom času, ja sa skôr obávam optimalizácie, kedže optimalizácia u GTA IV bola fakt katastrofálna ...
          • u GTA 4 byl prodej PC verze 33% , což si asi nenechaj uniknout
    • PSb: BF3 občas pustím ,ale trvá půl hodiny než najdu server kde se dá hrát.
      • To je problém celé politiky EA, již mají připraveno x dlcček a budou je každý třetí měsíc pouštět...problém je pak v tom, že když ho nemáte, nezahrajete si, všichni chtějí hrát nové mapy nové mody....a vám zbude jeden server ze dne, kdy vyšla původní hra....jo tak během další roku dvou už se najdou dva...ale jinak ne...prostě povinná koupě DLC, jinak kupujete jen singl se zhruba tříměsíčním multiplayerem :)
        • nemluvil jsem o tom že nejsou hráči , hráčů je dost , ale když se joineš na mapu sedneš do heliny a 3x po sobě to do tebe napálí letadlem atd........ tak raději jdu jinam a zase jinam dokavaĎ se nedá hrát , ( někam kde jsou týmy vyvážené a hrajou tam lidi kteří chcou hrát a nééé jen dělat P*čoviny)
          • Mato1987
            a robíš dobre, presne to isté robím aj ja , dnes je na bf3 serveroch až privela trollov a try hard pánkov, a tak isto ako ty aj ja sa z radosťou odpojím zo servera kde sa zopár takýchto tajtrtlíkov nachádza, nebudem si predsa kaziť pocit z hry len kvôli nejakému šašovi.
        • blbost, jde se hrat i ted se zakladni hrou, ja mam jeste karkand ale jde to i bez nej stale jsu servery kde je 64 hracu
  • podle mne by ti kluci obcas mohli vyjít ven si zabehat a jit na strelnici si zatrilet, promlivit s par veteranama jake to je atd. protože takhle to je jak delat zavodni hru když sem v zivote nesedel v aute *7*
    • Mato1987
      ale tak chalošom z dice ide skôr o to aby priniesli hráčom velkú porciu zábavy a nie byť najrealistickejším simulátorom vojny nie? ono keď si chceš vyskúšať reálnu simuláciu vojny odporúčam ti navštíviť irák, sýriu alebo teraz momentálne egypt.
      • Jack1947
        A nestacila by mu Americas army pro zacatek? Nebo ten cesky simulator ( ten se mi zas az tak realny nezdal no).
        • Mato1987
          môže byť, ja som americas army ešte dávnejše zvykol hrávať, no tie posledné updaty, či skôr kvôli tým miernym "vylepšenian" sa z americas army pomaly ale isto stáva arrkáda :( čo je škoda, lebo popri operácií flashpoint, som AA považoval za najlepšie vojenské simulátori...
        • český simulátor...myslíš Advace Combat Environment 2 (A.C.E.2)
          • Jack1947
            http://en.wikipedia.org/wiki/VBS2 tenhle ale to je fuk, ACE ani neznam. Takze diky za info.
  • Tynno
    Na jednu stranu mě to taky láká si to opět zahrát ale na druhou když si vzpomenu jak dlouho jsem hrál "3" po tom co jsem si ji koupil tak nevim a to jen díky tomu že ze začátku vše připadne naprosto skvělé - ve videu nám pán vývojář předvádí ladné zabíjení - bum tam jednoho,šup tam druhého,tatata, 3.hráč dole a pak skok a dalších 5 na hromadě a ve finále když si to člověk pořídí tak zjistí že nasedne do stíhačky,za 5 sekund po startu mrtvej,nasedne do tanku,za 5 sekund jízdy mrtvej,nasedne na motorku,za 5 sekund mrtvej, rozběhne se pěšky po mapě,za 5 sekund mrtvej, ....k tomu není co dodat, naposled když jsem to zažehl tak jsem byl svědkem něčeho tak šíleného jako že nás asi půl hodiny bejsrejpoval nepřátelský tým takovým stylem že doba času životnosti na bojišti byla tak než bys řekl švec,nevím jestli adminové na to bezohledně přihlíželi nebo se snad nad tím taktéž ukájeli v družstvu nepřátelského týmu anebo jestli se tohle stalo v bf3 standartem (taktéž ruku v ruce s nepřeberným množstvím nesmyslných pravidel na různých servrech jako tamto se nesmí používat a tamto a tamto - to nechápu už vubec nikterak) že sem si prostě řek že tohle už prostě pro mě potažmo se zábavou nemá co do činění, nejspíš zůstanu u poklidných mmorpg a občas CS který ještě funguje stejně dobře jak tenkrát a nazdar bazar...jako fakt nevim,přesvědčte mě o opaku jelikož mě to docela mrzí a dlouho jsem se s koupí trojky rozhodoval a těšil se na ni, jak pošlu včecky ty otřesné Codka ze steamu pryč ale vubec jsem netušil co to bude místo zábavy obnášet za frustraci, nejvíc mě však zamrzeli ty nepoužitelné vozidla ( i když pamatuju případy kdy maník skóre třeba 80/1 a stále si jezdí v tanku,je jedno jestli ho odstřelujete Javelinou či orbitálním kanónem, jeho štít prostě chránila neznámá mimozemská technologie a basta, opravdu ůžasné pocity mě vyvstávaly z tak báječně vybalancované hry na mysli,hhehe)
    • Vyzkoušej zmíněný Project Reality pro BF2, budeš velice překvapen, jak to funguje a co všechno zažiješ. Často jsou to scény, jako ze skriptovaného SP.
    • Mato1987
      Viem, že častokrát môže byť bf3 frustrujúca záležitosť, je to možno aj spôsobené práve neférovými hráčmi, či už sú to try hard pánkovia, ktorí si myslia, že ak celé pol hodinové kolo budú sedieť v tanku, v protilietadlovom tanku alebo lietadlu či nebodaj helikoptére a na konci kola budú mať skóre 1337:0 tak sú proste tí najväčší majstri sveta akých kedy svet spatril. Ak si takýchto tajtrlíkov nebudeš všímať a budeš dôkladne hladať dobré servery ktoré nenavštevujú takýto tajtrlíci tak si hru budeš užívať, trebárs ja si sem tam, dnes už fakt len ojedinele len tak pre haluz zapnem battlelog a idem si zalietať do lietadla alebo helikošky na bandar desert či inej väčšej mape na 64 man conquest alebo proste si budem robiť čo sa mi zachce, trebárs aj prilepiť si na cípe lietadla C4ku a napárať to potom do najblžšieho tanku tak že ho zničíš alebo len tak sa zabaviť v chopperi vystrelovaním tv rakiet do všetkého čo sa hýbe a ver mi, že ak tú hru budeš brať ako zábavu a nie niečo čo ťa dokáže stále niečím iritovať, ako bugy a iné veci tak si hru budeš užívať, ja osobne mám nahratých v bf3 okolo 800 hodín a môžem ti povedať, že neľutujem ten čas strávený na serveroch...a ešte by som chcel dodať, že som na jednom serveri stretol jedného amerického maníka, volá sa oldfogy a človeče ten týpek hrá len s m98 sniperkou, len campuje vždy skrytý na hocijakej mape, vždy keď končí kolo, má skóre 20 alebo 30 ku nule a nahratých asi cez 30 000 bodov a je takmer vždy prvý aj v tabulke a keď som si ho pridal po jednej z tých partičiek cez battlelog tak vysvitlo, že je to 66 ročný američan, ktorý rád hráva battlefield, sem tam ak to čas dovolí tak si ideme pokecať na ventrilo alebo teamspeak a je to fakt švanda s ním občas hrať, len hovorím, je problém stretnúť ho online, kedže on je z west coast niekde zo san francisca či skadial a ten časový rozdiel je fakt velký.
      Ale idem ja už spať lebo zas mi bude v robote harašiť zo spánkovej deprivácie :D
      • No musim reagovat. BF3 je hlavne o tom ze si vyberies ci chces hrat za infantry alebo ficat vo vehicles. Presne to bol dovod preco som prestal hrat CS.
        Dalej staznosti ze kolko polodebilov hrava na serveroch BF3 ??? Ved tento problem je na vsetkych hrach! Ak su admini debilkovia tak to je jedno aku hru hravas.
        Dalej nadavanie na hracov ktory ma brutal skill v helline , jete ci tanku ??? Kde je point??
        Ak ma nebavy hrat za infantry ??? Ale to ze dajaky k0k0tk0 sniper alebo medik zoberie tank a zakempuje na kopci je ok???
        Aj ja som mal problem na zaciatku prezit 5 sekund ako pesiak alebo v tanku, jete ci helly.
        Na to je TS aby si sa naucil finty od hracov co to hrat vedia!!!
        Staci jeden squad na TS ktory otoci cele kolo!! Bezne sme sa s partov chalanov prehadzovali za stavu 100:500 a otocily hru. Tiez nie je zabava hrat ked enemy su sh1t!!!
        • Mato1987
          Obávam sa, že si nepochopil čo som chcel svojím komentárom povedať.
          Mňa vážne nejako príliš netankuje, že niekto hráva 24/7 v heline alebo tanku a že tam sedí celé kolo od začiatku až do konca, ani to že má vysoké skóre a podobné nepodstatné štatistiky.
          Práve príliv tých "polodebilov" ako si ich popísal nastal asi pred týždňom keď sa dal kúpiť základný bf3 za niečo menej ako 4 eurá cez humble origin bundle, príliv týchto cod odkojencov do battlefieldu nastal aj v minulosti keď bol battlefield v akcii alebo podobne, dalo sa to jednoducho postrehnúť tak, že keď som hral na nejakom náhodnom serveri, tak tam bolo až podozrivo veľa enemákov s rankom od 1 až po 10 a nevedeli, čo robiť, tak väčšinou postávali na mieste a asi si nastavovali grafické nastavenia v options menu alebo si prepisovali key bind na klávesnici, každopádne bol som vtedy rád lebo som získal toľko melee ribbonov, že som skoro obrdžal aj melee medailu, no ale to je jedno to som zašiel až príliš hlboko do jadra problému. Chcel som len povedať, že tí novoprisťahovalci, ak ich tak môžem nazvať, nemali čo i len šajnu ako sa hrá battlefield, si asi mysleli, že keď si vytiahne do ruky nožík tak ma podreže cez pol mapy ako s commando perkom v cod. No chalani velice rýchlo zistili, že takto battlefield nefunguje a tak sa radšej z velkých máp a conquest large módov stiahli a išli si boostovať ranku a iné veci na operation metro conquest alebo noshahr canals team deathmatch.
          Keď som začínal hrať bf3, ešte beta verziu tak som mal problém vôbec dostať sa do nejakého volného lietadla, a ešte väčši problém vôbec vzlietnuť...postupne som viacej a viacej hrával so stíhačkami až doteraz, keď mám skoro 87 service stars, na čo som hrdý *5*
          Ako na záver hovoríš, je pravda, že v skupinke ľudí čo sa poznajú a komunikujú spolu sa hrá battlefield lepšie ako keď ideš na server so štýlom lone wolf, teda one man team *4*
          Aj csko sa hralo lepšie s ľudmi, s ktorými si sa poznal a hrával nejaké cwčka alebo turnaje a tak podobne, viem to lebo som hrával csko skoro 11 rokov, aj pre zábavu ale z väčšej časti aj sem tam poloprofesionálne....
          • Tak uz mi je jasne preco prave terasky je tolko polodebilov na BF3 serveroch XD. Som nevedel ze bola taka zlava XD. Teraz uz hravaju len skalny a ako vravis plus odkojenci XD. Suhlasim ze na velkych mapach nemaju dlhu zivotnost a naseru sa do metra a podobne LOL. Super info si dal , suhlas zo vsetkym co si pisal XD. Tiez som hraval CS od 2000. To boli casi MASAKER.
            Ak je dobra parta hned sa inac hra!!!.
            Ja som zacak s bf az v tejto serii BF3. V 2008 som tusim skusal BF a aj tu ver z 2142 {ta sa mi tiez nepacila} ale ako odkojenec na quake doom a CS som sa moc nechytal XD zivotnost 1 sekunda tak som to vzdal XD.
            toho roku som mal kopec casu tak som skusil bf3 a musim sa priznat ze zaciatky boli tvrde XD. Zivotnost v jete 0 sekund XD, helly 1 sekunda a tank 5 sekund HAHAHHA!!
            Helly a tank mam namakany akurat ten jet kua tam su rezervy.
            Klobuk dole ak si super v jete!!!
            • Mato1987
              veru tak je, počuj, šak keď si ma chceš pridať na battlelogu, tak môj nick je M4to1987 :)
        • No a skore 70:1 v tanku v Khark , Firestone ci Caspian no problem!!!
          Nepocitam skore v tanku na mape Damavad alebo Siene (to je cista chuj0vina nie skill)
          Aj mne to trvalo hodne hodin dokial som sa naucil hrat v tanku a byt 'NESMRTELNY XD'
          Prevazne hravam na nemeckych serveroch na TS su ludia zo svedska , anglicka , finska , nemecka, dokonca USA.
          Priemer vekovy nad 30 rokov.
          Je jasne ze deti do 15 budu hrat bf3 trosku inac XD!!
          BTW mam 39
          • Mato1987
            Veď to je v poriadku, ja nikomu nezazlievam, že hraje v tanku alebo v inom obnenom vozidle 24 hodín denne, 7 dní v týždni a má cez 2 000 000 service stars v tom či onom vozidle, ja to len schvalujem , lebo keď to dotýčného baví tak nech sa hrá ako uzná za vhodné, výnimku predstavuje použitie nejakého externého kukstenu alebo automatického hlavomieriča :D
            Mimochodom ja mám 26 rokov, battlefield hrávam s väčšími alebo menšími prestávkami už takmer 10 rokov a nemám problém zahrať si partičku hocijakého game módu na hocijakej mape s hocikým, či je to 50 otec alebo 18 ročný teenager. Ak to niekoho zaujíma, tak podľa mňa bol najlepší battlefield práve 1942, možno aj preto, že som ho online príliš nehrával, hrával som len s bráchom po sieti alebo proti botom, kedže som v tom čase mal slabé internetové pripojenie. Naopak za najhorší battlefield považujem práve bf 2142 spolu s datadiskom, ktorý mi koncepčne ani nijako ináč nesadol, a po tom ako som ho kúpil, som ho hneď aj predal ....
  • ta voda vypadá hodně low, kde je ten next engine? podívejte se na vodu třeba v crysis 3 a i v horších tutulech kde vypadá mnohem více realisticky, hnus velebnosti to je hnus ...
    • nevidim na nej nic zle,
  • Mato1987
    Dobre som postrehol, že v BF4 second assault DLC budú mapy operation firestorm, gulf of oman, operation metro a caspian border, opravte ma ak sa mýlim :)
    • Radioaktivni_surikata
      Budou tam 4 oblíbený mapy z BF3. Pokud vím, tak seznam ještě nebyl oznámenej.
      • Mato1987
        no práveže v bf4 premium program video trailery to pravdepodobne ukázali ak si to sledoval pozorne, kukni si ešte raz ten trailer a zastav si to presne na 0:44 , 0:46 , 0:47 a 0:49 . Ako je krásne vidieť tak pri 0:44 je to práve velice známa časť mapy operation firestorm, pri 0:46 to sú tie žeriavy a rozostavaný mrakodrap z gulf of oman, 0:47 máš záber na metro, čiźe sa jedná asi o mapu operation metro a 0:49 je vidieť jasný záber na tú vysokánsku rádiovú vežu z mapy caspian border.
  • Radioaktivni_surikata
    No, po úvodním skepticismu vůči BF4 začínám pomalu pookřávat. Nejvíc tomu napomohla nedávná zpráva - potlačovací střelba nebude ovlivňovat trajektorii kulek, ale "jen" ztíží zaměřování. A co mluvili o balancu zbraní, tak to taky znělo dost rozumně. RPG už nebude prskavka a Javelin nebude atomová bomba, fajn. Graficky je to slušnej krok vpřed. Na tý ukázce z E3 to nebylo tak vidět, ale teď některý nový videa se zalesněnou krajinou vypadají fakt senzačně. Ještě mě zajímá, co udělaj s odleskem optik, kolik bude bugů a jak vylepšili netcode.
    • Mato1987
      Hmm, som momentálne tiež na vážkach skoro ako ty. Je to fakt obrovské plus, že sa zbavili zčasti toho otrasného suppresion systému, kde v podstate išlo v bf3 o to, že keď po tebe niekto skorej začne strielať a obrazovka sa ti zahmlila (zablúrovala) tak si nemal šancu opätovať palbu späť aby si ho zlikvidoval lebo guľky lietali hocikde len nie tam kam si mieril...je to len a len dobre, že počúvali slová komunity a upravili to na unesiteľnú mieru, to znamená že len ťažké gulomety budú mať ten vysoký stupeň "suppresie" a suppresion sa bude u ostatných zbraní na nepriateľovi prejavovať len formou mierneho rozmazania obrazu a o troška zhoršeného mierenia, čo je fakt paráda, už sa teším ako to v bete odskúšam. Som takisto rád, že RPG už nebude len tak ako ty píšeš "prskavka" ale že bude mať svoju účinnosť, silu a dosah, ale neviem čo si myslel tým slovom, že javelin nebude atomová bomba, podľa mňa je javelin dobre vybalancovaná zbraň v bf3, síce nie je moc používaná ale ak si sám v tanku a stojíš proti dobre organizovanej skupinke 4 nepriateľov, ktorý 3 z nich sú inžinieri s javelinom a jeden je support, ktorý im neustále doplňuje munínciu tak máš obrovský problém prežiť v tom tanku, samozrejme mne sa to nestáva často, lebo mám už zopár hodín v bf3 a ostatných bf hrách nahratých tak viem ako pekne s takýmito nepriateľmi narábať :D
      Graficky mi to nepripadá ako keby to bol nejaký obrovský krok vpred, naopak mi to pripadá velmi podobné predošlému battlefieldu až na ten rozdiel, že v bf4 konečne odstránili ten otrasný lens flare zo slnka, lebo to bola jedna z vecí v bf3, ktorá ma teda dosť iritovala, to a ešte tá extrémne žiarivá baterka :D
      Rád by som vedel, kto im robí tieto perfektné a premakané videá, lebo sú fakt na vysoko profesionálnej úrovni aj po stránke obsahovej aj zvukovej. Súhlasím tá novo prezentovaná ostrovná mapa vyzerá fakt úžasne a tak isto aj tá zmena počasia spôsobená asi pravdepodobne nejakým skriptom ako odpálením určite sady mcomov alebo podobne ...
      To by som tiež rád vedel, čo sa chystajú urobiť s tým scope glintom, teda otravným odrazom od optiky pušky, v bf3 to bolo viditeľné ak som mal na hocijakej zbrani namontovanú 7x a vyššiu optiku a čo bolo na tom najviac otravné, tak sa to malo odrážať len v otvorených mapách, ale bolo to tak nechutne zabugované, že to robilo odraz aj v podzemných mapách ako metro či iné...viem, že pôvodný zámer dice bol vybalancovať recon triedu aby príliš nekempili ale aj tak to nebolo podľa mňa správne riešenie....
      Bugov bude veľa, už teraz sa teším na prvú várku bugreportov, ktoré subbmitnem na techsupport hneď ako si zahrám pár hodín bf4 beta a silne pochybujem, že nejako extrémne popracovali na tom otrasnom netcode, ktorý trápy túto hernú sériu už od čias bad company 1.
      • Na streame z E3 spominali nieco o vylepsenom netcode a o niejakom netcode posuvniku, rozumel som len to takze viac povedat neviem :D
  • Kdyby se Premium nejmenovalo Premium ale treba Season Pass a neobsahovalo takove kraviny jako rychlejsi zarazeni do fronty pri cekani na server, mozna by se to lidem i vice libilo.
    • Veskoslav
      No já ti nevím, ale 2/3 servrů jsou pouze pro Premium a tam ti moc nepomůže nějaká přednost ve frontě:-D
  • Pro mě za mě, at si vyjde BF4, ale mohli by alespon uvolnit nástroje a engine z BF3 pro Project Reality
  • Na bf4 se tesim.
    Ale ta reklama na Tiscali ???
    Z Tiscali se stava schujeta trapna gej stranka.
    lol das tiscali.cz a zrazu tarifomat O2, radio Europa 2 , ten hnusnej gej tam trepe tu vlajku do zeme, a ta suka to iste.Pak nejaka zoznamka .Fuj .
    A pan 14 rovny Admin co dava bany za reklamni hrnecky a tricka, dej aj mne ban, za ,,nevhodne prispevky´´ ty zebraku
    • Veskoslav
      Příspěvek dvanáctiletého:) Už aby byla ta školy Ty geju:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit