Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloval jsem BF2 - nahráno přes 2000 hodin + další stovky hodin v různých modifikacích. BF3 se mi ale vůbec nelíbil. Sice byl vlastně lepší hrou než BF2, ale byla to hra tak nějak bez duše. To v čem byl BF2 tak skvělý, v BF3 vůbec nebylo (např. krásná hudba, super namluvené hlášky v čínštině, ruštině, arabštině atd.) a to bylo velké zklamání. Přestože jim ty peníze asi opět dám a hru si prostě aspoň zkusím s vírou, že to snad konečně bude ono, mám samozřejmě pochybnosti. Ukázka se mi ale líbila. Boj proti číně slibuje změnu a zajímavé prostředí. Dokonce i hudba už konečně byla "normální", ačkoli stále tam je cítit vliv BF3, i když není tak silný. Hodně doufám v lepší mapy, než co byly v základním BF3.

    Když to nevyjde, pořád je tu Planetside 2, který je hratelností k BF2 velmi blízko. Doporučuju.
    • Veskoslav
      Ten pocit, kdy člověk odpálil zeď a člověk na druhé straně nevěřícně čuměl na díru, zvyklý z CoD a předchozích Bf, že prostředí není zničitelné a kdo je v domě je prakticky nesmrtelný, když tam nehodí člověk granát:-D


      P.S: PlanetSide 2 a Bf2 nemají prakticky nic společného.....PS2 je skvělá hra na masivní bitvy a dobívání pro 100 a více lidí. Při menším počtu je to nuda.
      • PS2 a BF2 jsou si hratelností velmi podobné...
        • Jack1947
          A jeje snad tu nebudem zas Flambovat *15* .
  • No hlavne, ze uz tam neni ta prdící znělka. Uz u BF3 byla ta znelka na hrane, ale co z toho udelali pro predchozi ukazky BF4, to bylo uz fakt k placi *1*
  • Veskoslav
    Na jednu stranu mě to láká si pořídit nový díl, protože po grafické stránce se mi moc líbí. A i ty "novinky" pro velitelský mód mě lákají. Přes počáteční odpor vůči Bf3 a přihlašování přes web jsem si hru nakonec oblíbil, co se týče MP. Ale na druhou stranu mám Premium a počkám až se Bf4 Premium přiblíží na nějakou rozumnou hranici a pak zainvestuji. Navíc ti, co Bf3 neměli, tak po Hubble už mají:)
    • MMOBoost
  • Miserius
    Hlavně že už je normálně slyšet ta písníčka a není to nějakej rádiovej šum *1*
    • Jazz
      No ve videu je sice použita, ale na konci beží to samý 'bžž bžž bžžžž' jako předtím.
      • http://www.youtube.com/watch?v=DLYdoodBh5w&feature=youtu.be&t=1m15s

        najlepsie klasicke battlefield turu tu tu rutu :DD
    • On ten ústřední track pro trojku má ve výsledku pořád něco do sebe, i když to není klasické typické fidlování. Na druhou stranu je opravdu škoda, že s tou tématickou modernou se tak nějak odpoutalo od důkladnější melodie. Už jen těch obstojných coverů, co se jich na netu válí, by stálo za to použít ve hře. Osobně jsem si k videu vypíchnul http://youtu.be/w6njB2M9vbA ; http://youtu.be/YGxrsUA5wrM?t=1m50s
      • Ristoro
        S tím modernizováním soundtracků máš pravdu. Kupříkladu Ghost Recon FS měl vynikající soundtrack a byl udělaný tak, aby zněl prostě nadčasově. A strašně mi tam seděl. Z toho by si měli vzít skladatelé pro BF4 příklad.
    • Ristoro
      Mně se líbila i v 3.
    • To je ten NextGen :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit