Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Celebrate gamescom week with 2XP in BF3 - The double XP event starts August 21 at 2AM PST / 11 AM CEST and ends on August 26, 120 hours later.


    Jinak pro někoho, kdo hraje Bf3:)
  • No já hlavně nechápu, jak chcou toho commandera zabudovat, pokud se BF4 oproti BF3 nezpomalí (což nepředpokládám), přijde mi to jen jako reklamní vějička.
    • Ty si asi nehral bf2 ze ?
  • Jack1947
    Tezko rict co je lepsi, COD (DLC) ma neco do sebe - pro priznivce CS, hlavne. BF zase s (DLC+ dalsi dlc tiskarna na penize trosku.) = nejlepsi je zkusit obe hry, pak vyvodit dusledky sam, jen premyslim , hrat to samozrejmne MP (ani jedno nebudu) *15* .
    • Cod pro priznivce CS? To snad ne? *1*
      • Jack1947
        Tak urcite ne pro fanousky bf, COD funguje podobne, (az na to postupne vylepsovani atp...) tak klid. *3*
        • cože?! hrál si někdy CS? Už jen fakt - 1 život na kolo, zvládnutí zbraní, kdy kulky lítaj úplně jinam, než zaměřovač. Prakticky zabíjení na první ránu z útočnejch pušek, neuvěřitelnej skill....od kdy to má CoD?
          • Jack1947
            Tak sem to porovnal spatne, CS jinak mam konkretne CSS edici s HL2 deathmatch DOD:S, ja myslel styl hry a ten je podobny , jinak vic nez CS a S bavilo DOD:S tam kazde zavahani, minuti ci spatne zamireni nekam jinam , vedlo pokazde k temer jiste smrti.
  • Mě se zvedá z té dunivé hudby/znělky žaludek? Má to asi nějakou nepříjemnou frekvenci, něco jako když sedíte ve vyrachtané Karose v zádu u motoru. Tam se mi dělávalo taky blbě. Bad Company 2 mi na střílení ještě dlouho vydrží.
  • je mi zle z toho jejich premiumu...
    • Veskoslav
      Normální Season pack. V tom nevidím rozdíl. Pořád lepší než to, co je například u CoD. Sice to není to, co je třeba u Borderlands 2. A navíc. Za 1100 (což očekávám cenu jako byla u BF3 po půl roce jako Bf3 Premium) to není špatná cena. Nezastávám se té politiky. Jenom kdo chce, má Premium, kdo nechce, tak ho nemá. Já ho mám a nemůžu si stěžovat.
    • Dyzzx
      Proč ? Je to víceméně season pass a ten je dneska u hodně áčkových her.
  • Tady ještě jeden trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=b0N-FC1Oc2I
  • Hra jeste ani nevysla a uz dvaj DLC. EA dmnce.
    • Veskoslav
      Nechci kazit náladu, ale je oznámeno 5 DLC v rámci Premium či klasicky hra+dokupování.
      • Ristoro
        To je ten dnešní trend. Prostě to nedají hned do hry i kdyby mohli.
        • Jack1947
          ´´Money is powerful thing¸¸.
      • on tím chtěl říci, že tu máme DLC ještě před datem vydání a další čtyři už přesně naplánované, což znamená "jsou dávno hotové, jen za to chceme navíc tu hru ještě dvakrát třikrát zaplatit" ;)
        • Radioaktivni_surikata
          Dávno hotový? Těžko. Touhle dobou pravděpodobně nemaj ještě uzavřejen vývoj základní hry a pořád implementujou věci a balancujou. Pak je čeká chytání bugů a část týmu půjde pracovat na DLC. Zas hipíci vylejzaj a žvaňej blbosti. Mít plán a mít hotovo není to samý (nečekně).
        • Veskoslav
          No já nevím, ale já za Bf3 včetně všech DLC+pack na zbraně+nějaké blbiny zaplatil naprosto humornou částku v poměru času/peněz. A pakliže to bude stejné jako u Bf3, tak Premium bude opět stát 1100 Kč. Což mi nepřijde nikterak přehnaná částka.
          • Pokial chcem premium tak musim kupit aj BF3 hru nie ? alebo mi staci cisto premium ? ja som to pochopil tak, ze ked kupis premium mas len dlccka, ale nie hru.
          • Tady jde o to, aby byl k dostani hned na zacatku a ne jak v pripade BF3, kdy si každý koupil hru a za par mesicu se objevilo premium ...
            • Veskoslav
              Ale oni to oznámili, že bude klasický Bf3 a pak Premium Bf3. A to ještě před zahájením prodeje.
        • Jack1947
          O tom to je.
  • To opravdu někoho zajímá pořád nějaká modern war? Zpracovaná snad v 5 dílech CoD a ted už i dalším BF. Zase takovej rozdíl mezi trojkou v tom nevidím, a že ta mě bavila hodně. Ale proč bych si měl sakra kupovat čtyřku jen kvůli 5 novým zbraním 2 mapám a 4 novejm skinům!? Jo kdyby zase někdo udělal pořádnou hru z WW2 s krásným novým enginem, Jó to by byla paráda.
    • Veskoslav
      No já jsem viděl prezentaci nové generace Frosbite a rozdíl tam rozhodně je. A jde to vidět i když si vedle sebe pustíš Bf3 a Bf4. Bf3 je dobrá, ale nezapomínej, že je to už dva roky, co vyšla. Neříkám, že je to špatně, jenom konstatování faktu, že rozdíl rozhodně je. A mě naopak už WWII nebaví, protože za ty roky ji tvůrci naprosto "znehodnotili" tituly jako Medal of Honor Airbone, CoD V atd.....
      • Jasně že je tam rozdíl a novinky, jen pro mě není tak velkej abych si ho pořizoval. Až to bude na humblu za 5 USD tak si ho asi pořídím, dřív ne pokud mě nepřekvapí hodně pozitivních ohlasů. Já si od CoD 2 nezahrál pořádnej mulťák takovýho žánru, proto bych ho uvítal.
        • Red orchestra?
        • Veskoslav
          No CoD 2 v MP překonalo MW i MP u Bf2 BC2.
          • Bavím se o MP z žánru druhé světové kámo ;).
            • Veskoslav
              Jo taak:) No zkusil Red Orchestru? Ale to zase není taková arkádová sranda.
  • Popravde tolik nizko leticich vrtulniku a stihecek jsem nevidel za celych 400 hod v BF3.
    • Tak nizko litaji proto, aby je nezachytily nepratelske radary ...
    • Veskoslav
      To ja zase jo. Problém je ten, že neumím pilotovat ani jedno a to už od dob Bf2:(
      • Já taky ne a proto vždy čekám u volný helikoptéry, až příjde někdo kdo nás nepošle do země :D. Horší ale je, když za letu vyskočí pilot a já musím řídit, to je mi hned jasný jak to dopadne:D
        • To ještě v BF existujou v multiplayeru lopaty, kteří vyskakují z mašiny bez ohledu na střelce-spoluhráče? No dobrý, za to bych v předchozích dílech vyletěl hned :D
          • Někdy se to prostě stane, v akční situaci se mačkají tlačítka a omylem E, pak už jen nezapomenout vytáhnout padák :D
  • Nechci vyvolávat flame ale když to porovnám s videem glorifikujícím CoD Multiplayer, který jsem dnes shlédl na tomto webu, tak je to úplně někde jinde. Animace postav, dojem ze střelby, prostě jiná generace... Bavím se jen o technickém zpracování.
    Jo a znělka na konci je fakt otřes :-)
    Každopádně chci ještě dodat, že jakožto "premium" member BF3 s koupí počkám hooodně dlouho, dokud se nedočtu pravdu o hře na komunitních stránkách ! :-)
    Protože trailer začínal "We are SUPER PROUD...." to je silná kává i na mě, který se nechá rád masírovat marketingem ... :-)
    • Veskoslav
      Nevíš jak to bude u Bf4 s Premium? Jestli se to bude dát koupit jako Bf3 Premium?
      • No to netuším.
        Ale budu čekat hodně dlouho, aby se mi nestalo to, co u BF3. Koupil jsem hru (1100Kč) + PRemium (v kaci na Origin za cca 700 Kč)? Za par tydnu na to vyrukovali s Premium verzi obsahujici celou hru za 1100 Kč...
        Byl jsem pěkně dopálený :-)
        • Veskoslav
          Já se přiznám, že Bf3 jsem kupoval teď v květnu. Premium za 750 Kč *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit