Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Příspěvek dvanáctiletého:) Už aby byla ta školy Ty geju:)
  • PS2 a BF2 jsou si hratelností velmi podobné...
  • Radioaktivni_surikata
    Dávno hotový? Těžko. Touhle dobou pravděpodobně nemaj ještě uzavřejen vývoj základní hry a pořád implementujou věci a balancujou. Pak je čeká chytání bugů a část týmu půjde pracovat na DLC. Zas hipíci vylejzaj a žvaňej blbosti. Mít plán a mít hotovo není to samý (nečekně).
  • cože?! hrál si někdy CS? Už jen fakt - 1 život na kolo, zvládnutí zbraní, kdy kulky lítaj úplně jinam, než zaměřovač. Prakticky zabíjení na první ránu z útočnejch pušek, neuvěřitelnej skill....od kdy to má CoD?
  • Kdyby se Premium nejmenovalo Premium ale treba Season Pass a neobsahovalo takove kraviny jako rychlejsi zarazeni do fronty pri cekani na server, mozna by se to lidem i vice libilo.
  • Pro mě za mě, at si vyjde BF4, ale mohli by alespon uvolnit nástroje a engine z BF3 pro Project Reality
  • Na bf4 se tesim.
    Ale ta reklama na Tiscali ???
    Z Tiscali se stava schujeta trapna gej stranka.
    lol das tiscali.cz a zrazu tarifomat O2, radio Europa 2 , ten hnusnej gej tam trepe tu vlajku do zeme, a ta suka to iste.Pak nejaka zoznamka .Fuj .
    A pan 14 rovny Admin co dava bany za reklamni hrnecky a tricka, dej aj mne ban, za ,,nevhodne prispevky´´ ty zebraku
  • Jack1947
    ´´Money is powerful thing¸¸.
  • Jack1947
    Tak urcite ne pro fanousky bf, COD funguje podobne, (az na to postupne vylepsovani atp...) tak klid. *3*
  • Ristoro
    To je ten dnešní trend. Prostě to nedají hned do hry i kdyby mohli.
  • Veskoslav
    Ale oni to oznámili, že bude klasický Bf3 a pak Premium Bf3. A to ještě před zahájením prodeje.
  • Veskoslav
    Celebrate gamescom week with 2XP in BF3 - The double XP event starts August 21 at 2AM PST / 11 AM CEST and ends on August 26, 120 hours later.


    Jinak pro někoho, kdo hraje Bf3:)
  • Cod pro priznivce CS? To snad ne? *1*
  • Tady jde o to, aby byl k dostani hned na zacatku a ne jak v pripade BF3, kdy si každý koupil hru a za par mesicu se objevilo premium ...
  • Tak nizko litaji proto, aby je nezachytily nepratelske radary ...
  • No já hlavně nechápu, jak chcou toho commandera zabudovat, pokud se BF4 oproti BF3 nezpomalí (což nepředpokládám), přijde mi to jen jako reklamní vějička.
  • Jack1947
    Tezko rict co je lepsi, COD (DLC) ma neco do sebe - pro priznivce CS, hlavne. BF zase s (DLC+ dalsi dlc tiskarna na penize trosku.) = nejlepsi je zkusit obe hry, pak vyvodit dusledky sam, jen premyslim , hrat to samozrejmne MP (ani jedno nebudu) *15* .
  • Veskoslav
    No já nevím, ale já za Bf3 včetně všech DLC+pack na zbraně+nějaké blbiny zaplatil naprosto humornou částku v poměru času/peněz. A pakliže to bude stejné jako u Bf3, tak Premium bude opět stát 1100 Kč. Což mi nepřijde nikterak přehnaná částka.
  • Veskoslav
    Jo taak:) No zkusil Red Orchestru? Ale to zase není taková arkádová sranda.
  • Jack1947
    O tom to je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit