Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ta voda vypadá hodně low, kde je ten next engine? podívejte se na vodu třeba v crysis 3 a i v horších tutulech kde vypadá mnohem více realisticky, hnus velebnosti to je hnus ...
    • nevidim na nej nic zle,
  • Jack1947
    Tezko rict co je lepsi, COD (DLC) ma neco do sebe - pro priznivce CS, hlavne. BF zase s (DLC+ dalsi dlc tiskarna na penize trosku.) = nejlepsi je zkusit obe hry, pak vyvodit dusledky sam, jen premyslim , hrat to samozrejmne MP (ani jedno nebudu) *15* .
    • Cod pro priznivce CS? To snad ne? *1*
      • Jack1947
        Tak urcite ne pro fanousky bf, COD funguje podobne, (az na to postupne vylepsovani atp...) tak klid. *3*
        • cože?! hrál si někdy CS? Už jen fakt - 1 život na kolo, zvládnutí zbraní, kdy kulky lítaj úplně jinam, než zaměřovač. Prakticky zabíjení na první ránu z útočnejch pušek, neuvěřitelnej skill....od kdy to má CoD?
          • Jack1947
            Tak sem to porovnal spatne, CS jinak mam konkretne CSS edici s HL2 deathmatch DOD:S, ja myslel styl hry a ten je podobny , jinak vic nez CS a S bavilo DOD:S tam kazde zavahani, minuti ci spatne zamireni nekam jinam , vedlo pokazde k temer jiste smrti.
  • Mě se zvedá z té dunivé hudby/znělky žaludek? Má to asi nějakou nepříjemnou frekvenci, něco jako když sedíte ve vyrachtané Karose v zádu u motoru. Tam se mi dělávalo taky blbě. Bad Company 2 mi na střílení ještě dlouho vydrží.
  • Veskoslav
    Celebrate gamescom week with 2XP in BF3 - The double XP event starts August 21 at 2AM PST / 11 AM CEST and ends on August 26, 120 hours later.


    Jinak pro někoho, kdo hraje Bf3:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit