Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • texturi su humus? chlapce texturi a modeli su to najlepsie, co dnes v hre mozes vidiet! Ty si pekne mimo *1* ale teraz je to asi moderne tvrdit o BF4 ze ma hnusnu grafiku *6*
  • to je prave ta chyba. kdybys to nestahnul, ale hral ten multak, kterej je alfou a omegou vsech BF, hodnotil bys to co hodnotu ma... takhle, nezlob se na me, vubec nevis o cem tahle hra je. navic zkus mi ukazat hru ktera ma takovej tutorial, ze ho lidi hodnotej jako samostatnou hru a davaj mu dokonce 5/10... :D
  • Ale hru by ste mali hodnotit ako celok
  • Jack1947
    Pravdu, necht si kazdy prebere sam. *4*
  • Ba naopak...ty si ubožáky co ničí herní průmysl tím "sosnutím" podpořil...
  • Robotron3
    Mě se líbí, jak na games.cz se nikdy nedá odhadnout, jaký hra dostane hodnocení. Podle letmých dojmů z recenzí a reakcí mi přišlo, že tak ze slušnosti tomu dávají průměr, ale je to spíš propadák, tak si řikám, na games to bude mít tak 3/10, ty se s tim nepářou. A ejhle *15*
  • nemluvě o faktu že se na ten hnus, prkenné animace a hrdinu v bezdomoveckých hadrech člověk musí dívat zblízka protože to nejde pořádně odzoomovat *1*
  • Jack1947
    Prdlajdum, zabavilo to a svuj ucel alespon v SP splnilo. *4*
  • celkově ten zažitek a pocit ze hry je uplně divný
  • Neboj,požádám,čobole.. *3*
  • Jack1947
    Aha, engine z BFBC2 asi tak... co je na tom hnusneho nechapu, je to treba hezci nez COD recyklat stokrat a furt stejne, pozlatko a za nim jen nudna sed. *3*
  • ty efekty sou možná dobré a lepší,,,ale textury a ostatní věci sou totalni hnus
  • jinak ta grafika je totalní hnus hrál sem to na High ,pak sem zapl bad company 2 a grafika byla tak 2x lepší :D stary dobry Future Shock *1* *1* *1*
  • Uchcávám *1* *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ&feature=share&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
  • nabuduce poziadaj EA o Alpha verziu :) ked ti to tak vyhovuje
  • LuckyBaal
    ale mě nezajímá, že je do počtu. Mě jde o to, že říkali jaká to bude bomba atd. Trailerů na to bylo hafo a teď tohle?
  • trolo
    arma necrashuje stopped working, nefreezuje kazdu hru
  • Škoda že při oznámení BF4 EA říkalo že mají v plánu něco co by v BF3 nebylo možné... ha ha ha
  • Jack1947
    Jenze SP je jen do poctu, na druhou stranu uplne ho vypustit... by se take nemelo. I kdyz neni nic moc co hodnotit, horsi nez minule a s vice efekty.
  • LuckyBaal
    A dost tohleto! Tak kolik jste dostali? ,,Single player je zde jen do počtu'' a to vaše odpuštění bugů je taky někam (do nebe určitě ne) volající.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit