Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak že,hral jsem normalne a proto že jsem byl lepši než ty ostatni me proti tym volil kick,vykopli me jen proto že jsem nestal jak debilos ale jen proto že jsem hral,ty pičovska hra,to snad neni možny,užit si tu hru haahaha hovnos pičou,vyvojaři jsou komunysti a ta hra je vyplod zmrdanske činskyho psa,hraci jsou hovnansky svinsky srabotkove co si honi skreta mezi stehnama zaparenejma,fuck hra fuck game,tak že zdravim a nasertesi.
  • BF3 debilita bf4 stejna debilita,všichni co oni řikate supe tak jsete blbci a magoři dohromady,sed te si doma a hrajte tu blbost,v noci se zacne te posravat a vy nebude te vedet od kud to serete,jestli zhuby nebo z prdele,provas ty co oni řikate jen chvalu to nebude rozdil,nevite jak skutečne hra v dobry kvalite vypada,
  • Jack1947
    Propady FPS, byly priserne... netroufam si ani pomyslet, jak moc zlosti bych venoval kdybych to hral v MP. Nastesti odehrano, takze uz ma svuj hrebicek do rakve. Zabodnut. *3*
  • Ristoro
    Jak jsem si prvně z videí myslel, že je to stejné jako BF3, tak jsem se spletl. Minimálně grafika a zvuky se posunuly na další level. Mise v Číně, kde tryskají fontánky a prší na dlážděnou cestu, to je pastva pro oči. Skoro jsem to nerozeznal od reality. Neskutečný zážitek tahle hra.
  • Je to parada ! Super to vyladili, fakt hracska nirvana tato hra *1*
  • GTX670, Intel Core i7 3820, 8GB RAM a jsem rád, že na medium settings mi to jede na 60fps. Tak co je toto za b*rdel?
    • GTX670, i5 760,8GB RAM,SSD DISK a stabilnich 60fps na HIGH
      • Děláš mě čím dál šťastnějším.
        • Poslední ovladače máš? nVidia vydala dvoje WHQL ovladače s odstupem asi třech dní, takže v těch prvních něco evidentně podělali. Mně způsobovali neskutečný blikání textur jak o diskotéce. Ty druhý to opravili a hra běží nad očekávání dobře. SP občas zalaguje, tak efektama nešetřili, ale v MP to musí na týhle sestavě valit na ultra i kdybys nechtěl...
          • Ovladače mám nejnovější. V SP mi to jede na High víceméně pohodově, ale v MP zase je framedrop hned, když stojím pod lampou nebo něčím jiným, co vydává světlo. Aby toho nebylo málo, vypadávají mi textury v MP a Battlefield je spíš Bugfield nemluvě o tom, že servery padají. Samozřejmě jsem si všecko zkontroloval, měl bych jed v pohodičce, ale očividně to nemají vychytané.
            • Shenkster
              Máš asi v PC bordel *1* Zkus přeinstalovat DX, vypni nepotřebné procesy, a přeinstaluj ovladač HD audia
        • Kamo mas niekde problem. U mna Phenom 965 BE @ 4.0 GHz, GTX 660, 8 giga RAM, Okna 7, 1980x1020, vsetko HIGH ( AA vypnute ) v priemere okolo 65 fps.
  • BC,BC2,BF3,BF4. Nevite jestli jete nekdy budou delat BFka z minulosti/budoucnosti ?
  • mondzi
    Mám vás a rád a všetko, ale takéto články môžete rovno označovať tým tagom "komerční sdělení/PR".
  • Hra koupená, teď ještě ten počítač :)
  • Ahoj, nevíte někdo, co je nového se SteamOS a Mantlem? BF4 koupím jedině tehdy, když bude na linux (abych podpořil platformu). Čekám, že tak do roka by to mohlo být (než o to opadne zájem).
    • To ti držim palce, ale tyhle dvě věci si z neznámého důvodu také spojuji. EA ale zatím nemá Origin pro Linux a to vidím jako zásadní překážku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit