Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slusna beta. Chvalim bojovou techniku, uz nelze strilet jak na bezicim pase, prebiti munice trva vazne dlouho. Zbrane, proboha proc rada z nich je sci-fi jako u Army III? *13*
    Na I-5 2400, 12GB RAM, HD 6850 1GB DDR5 to bezi ve Full HD na 64 serveru slusne, sem tam zasek asi dany Betou ale detaily na auto = high / par na medium vesmes efekty....
  • Včera jsem projel tankem celé přízemí jednoho mrakodrapu, jako to bylo v traileru ( příčně je sice rozděleno zdí, která nejde zničit) a následně prolítl zdí na silnici. Hráč přede mnou musel docela koukat, když se utíkal schovat dovnitř a přímo předním prolítl zevnitř tank. Ale jo, sice scriptovaná destrukce ale svoje kouzlo to má!!!
    • Shaker
      Ma, ale jen prvnich par kol nez te to omrzi... Tohle totiz neni prizpusobovani si levelu podle stylu svyho hrani, ale rutina, ktera se bude opakovat na ty mape pokazdy, co to budes hrat a zacne to bejt nuda.
  • Přemýšlím proč to vůbec kupovat. Všechno je hodně podobné jako v BF3 s výjimkou míření a vůbec pohybu myši, to je na PC hodně gumové. Jediné co BF4 přináší je ona (trochu větší ale opět naskriptovaná) destrukce, tedy pár animací a následnou opravdu jen drobnou změnu v level designu. Bude to zábava? Bude, ale hodně podobná jako v BF3. Čili BF4 je vlastně jen map pack za 900,- a nový battlelog s novým Deploy systémem. Asi počkám až na BF5, jestli se něco změní tam. Nic to ovšem nemění na tom, že je to opět to nejlepší v kompromisu mezi arkádou a Armou (která se ovšem čím dál víc BF přibližuje) - pokud přesně to hráč hledá, je BF pro něj.
    • Shaker
      Star Wars Battlefront me ted laka daleko vic nez nejakej BF5... sice to bude od stejnych lidi, ale doufam, ze Mickey Mouse jim na to poradne dohlidne :)
      • já jsem zvědav od DICE jen na Mirrors Edge 2 ale bojím se že to také dokopou. Uvidíme, nezbývá než čekat.
        • Shaker
          Tak to snad nebude mit multiplayer a i kdyby melo, tak tam toho ke zvorani snad az tolik neni :D
          • to už jsem si říkal tolikrát :))
  • Je tam stále k vyberu hardcore obtiznost ?
    • Radioaktivni_surikata
      V betě ne, ale v plný bude. V Battlelogu jsou všechny servery označeny jako "normal", takže hardcore určitě přibude.
      • No jen aby. Na normal bych to hrat nechtel, to uz bych mohl rovnou hrat CoD. *1*
  • Mám Intel core i7 3820, GTX 670, 8GB ram a hra mi jede na neuvěřitelných 50fps na low settings. A u bodů v CQ mám pády fps. Doufám, že to kurňa opraví. BF3 mi jel na full HD rozlišení a nastavený jsem ho měl na ultra samozřejmě a jelo to na 60-70fps. Chápu je to jen beta, ale alespoň ty pády fps mohli vychytat. Nicméně s trochou nervů se to dá ještě nazvat hratelné. Mám Nvidia drivers 327.23 a přemýšlím nad 331.40 betou, která je optimalizovaná pro BF4, ale nevím jestli se to vyplatí instalovat. Co jsem četl, přidá to jen 3fps a betě nevěřím.
    • Jak jinak donutit lidi k nákupu nového šrotu, než že se na nějakou optimalizaci prostě vykašlu? i7 a gtx 670 je rozhodně nadprůměrný stroj!
    • Odulin
      Moje osobní zkušenost je ta, že mi to s 331.40 šlo hůř (lag a trhání při chůzi a běhu). Nakonec jsem se po chvíli vrátil na 327.23. Jinak mám core i5 a gtx 680. Nastavení full hd, vše ultra kromě vypnutýho MSAA a po 600ticketovým zápase byl průměr ve frapsu 40fps.
      • Ja to mel s i5 a gtx 770 stejny... s tou betou se mi to proste obcas skubalo.
    • Radioaktivni_surikata
      Mně to přidalo fps asi 10, ale je to stejně šuma fuk, protože to laguje. Už jsem slyšel mockrát, že si mál koupit lepší počítač, ale když přijdu na Německej servr v 10 ráno, je na něm 60 lidí, tak to běží stokrát líp než večer v 6. Možná to je tak trochu oboje, neoptimalizovaný ovladače a lagující servry.

      Co ale vím je, že když jsem včera přepnul zpět do BF3, tak jsem si spravil chuť. Rozdíl v plynulosti všeho je nesrovnatelnej...
      • Odulin
        Jj souhlas, taky jsem si šel kolem půlnoci spravit chuť do BF3 a šušnal jak to jede jako po másle. :D
    • Shenkster
      Je to jen BETA, myslím si že to ještě zoptimalizují tak nedělej ukvapené závěry
      • No aby se s tím hoši z DICE nepatlali zase déle jak rok, jak to bylo i u BF3... *7*
  • Nevíte někdo, jakým tlačítkem se přepínají hledí na zbrani? Nepodařilo se mi dohledat v options.
    • Proč ti zdejší paka dávají mínus za pouhou normální otázku, to nepochopím. Možná věří, že se jim s každým mínuskem zvětší natrvalo přirození aspoň o kousek, takže za pár let konečně budou moci močit v stoje... *7*
      • zdeeneek
        Ja zase nepochopim proc resis kolik dostal prispevek +-. Mozna si myslis, ze se ti s kazdym minuskem zmensi prirozeni a nezvladnes mocit ve stoje *7*
        • Shaker
          dal sem ti minus, podivej se, jestli se dole neco zmenilo :)
          • zdeeneek
            Dal jsem ti plus, at si to tva pritelyne uzije *1*
            • Shaker
              neshledal sem zadnou zmenu... poprosim publikum o vice plusu :D
    • T, jako kdyby si zapinal laser, V je na zmenu strelby
      • Díky kámo.
  • Jak je to s tím commander modem? ten funguje jen na tabletech a jen na nich nebo i jinde?
    • Spades
      Bude na všem, ale zatím ho nejde zapnout.
  • Lidi poraďte jak se dostanu do bety BF4? Určitě to kupovat nebudu, nejsem cvok abych v lyžařské kukle přepadl poštu abych si mohl dovolit koupit BF4. Do ruk se my dostala verze BF3 Limited Edition (nahoře je uvedeno že hráči co mají premium tak hru můžou hrát) a 4 by měla být open beta ale jetli bude 4 open beta tak to ani za boha nestihnu stáhnout když servry budou zatížené a bude to stahovat 10kB/s.
    Tak mě zajíma jetli to jde stáhnout dřív a čekat až otevřou open betu aspoň ať to vyzkouším a jestli my to vůbec pojede.
    Předem dík za rozumnou odpověď
    • za dva dny by se měla rozjet open beta BF4, a skončí dnem vydání což je tuším někdy 29.10. nebo tak něco
      nakupuj digitální verze, ne krabicové, vyjdou tě vždy podstatně levněji...stejně jako levněji než na originu či steamu (není-li nějaká velká sleva)
  • no neviem ale tank ma nieco s mierenim neviem ci je to zamer autorov ale vacsinou to lieta uplne inde akoby malo, v bf3 bola tank relativne dobre vybalancovany..ak sa pozriete na starsie diely tak tam technika vladla bojisku.....
    • REKACIA na Radioaktivni_surikata@tiscali.cz *7*
  • Tech par zmen ktery udelali se mi docela libi a grafiku hlavne co se particle efektu tyce zase o stupinek vylepsili ale jinak se porad nemuzu zbavit pocitu ze hraju BF3 1.5...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit