Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slusna beta. Chvalim bojovou techniku, uz nelze strilet jak na bezicim pase, prebiti munice trva vazne dlouho. Zbrane, proboha proc rada z nich je sci-fi jako u Army III? *13*
    Na I-5 2400, 12GB RAM, HD 6850 1GB DDR5 to bezi ve Full HD na 64 serveru slusne, sem tam zasek asi dany Betou ale detaily na auto = high / par na medium vesmes efekty....
  • Shaker
    neshledal sem zadnou zmenu... poprosim publikum o vice plusu :D
  • zdeeneek
    Dal jsem ti plus, at si to tva pritelyne uzije *1*
  • Shaker
    Ma, ale jen prvnich par kol nez te to omrzi... Tohle totiz neni prizpusobovani si levelu podle stylu svyho hrani, ale rutina, ktera se bude opakovat na ty mape pokazdy, co to budes hrat a zacne to bejt nuda.
  • Včera jsem projel tankem celé přízemí jednoho mrakodrapu, jako to bylo v traileru ( příčně je sice rozděleno zdí, která nejde zničit) a následně prolítl zdí na silnici. Hráč přede mnou musel docela koukat, když se utíkal schovat dovnitř a přímo předním prolítl zevnitř tank. Ale jo, sice scriptovaná destrukce ale svoje kouzlo to má!!!
  • to už jsem si říkal tolikrát :))
  • Shaker
    Tak to snad nebude mit multiplayer a i kdyby melo, tak tam toho ke zvorani snad az tolik neni :D
  • já jsem zvědav od DICE jen na Mirrors Edge 2 ale bojím se že to také dokopou. Uvidíme, nezbývá než čekat.
  • Shaker
    Star Wars Battlefront me ted laka daleko vic nez nejakej BF5... sice to bude od stejnych lidi, ale doufam, ze Mickey Mouse jim na to poradne dohlidne :)
  • Shaker
    dal sem ti minus, podivej se, jestli se dole neco zmenilo :)
  • Shaker
    Takze destrukce opet naskriptovana? To uz je pomalu lziva reklama ve vsech tech trailerech. Ale po pravde, vzhledem k tomu jakej je BF3 se snad ani nedalo cekat, ze by BF4 byl tak uzasnej, jak rikali...
  • Shaker
    Jenze cil zasahne a ten je mrtvej. Ne, ze za 5 vterin bude opet zivej a vesele bezet k tvoji pozici s tim, ze bude znat i presnej sutr za kterym se krejes... Kill cam je proste blbost a jediny misto, kde se mozna hodi se singleplayer.
  • Přemýšlím proč to vůbec kupovat. Všechno je hodně podobné jako v BF3 s výjimkou míření a vůbec pohybu myši, to je na PC hodně gumové. Jediné co BF4 přináší je ona (trochu větší ale opět naskriptovaná) destrukce, tedy pár animací a následnou opravdu jen drobnou změnu v level designu. Bude to zábava? Bude, ale hodně podobná jako v BF3. Čili BF4 je vlastně jen map pack za 900,- a nový battlelog s novým Deploy systémem. Asi počkám až na BF5, jestli se něco změní tam. Nic to ovšem nemění na tom, že je to opět to nejlepší v kompromisu mezi arkádou a Armou (která se ovšem čím dál víc BF přibližuje) - pokud přesně to hráč hledá, je BF pro něj.
  • Shaker
    a presne kuli takovym jako si ty se z paradnich her stavaji hry pro ubreceny deti...
  • Jak jinak donutit lidi k nákupu nového šrotu, než že se na nějakou optimalizaci prostě vykašlu? i7 a gtx 670 je rozhodně nadprůměrný stroj!
  • Ja to mel s i5 a gtx 770 stejny... s tou betou se mi to proste obcas skubalo.
  • zdeeneek
    Ja zase nepochopim proc resis kolik dostal prispevek +-. Mozna si myslis, ze se ti s kazdym minuskem zmensi prirozeni a nezvladnes mocit ve stoje *7*
  • Proč ti zdejší paka dávají mínus za pouhou normální otázku, to nepochopím. Možná věří, že se jim s každým mínuskem zvětší natrvalo přirození aspoň o kousek, takže za pár let konečně budou moci močit v stoje... *7*
  • No aby se s tím hoši z DICE nepatlali zase déle jak rok, jak to bylo i u BF3... *7*
  • Jack1947
    Sice jo, ale zas kdybych zjistil ze mi to nepojede az po otestovani bety to by mne trochu mrzelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit