Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jen aby. Na normal bych to hrat nechtel, to uz bych mohl rovnou hrat CoD. *1*
  • Radioaktivni_surikata
    V betě ne, ale v plný bude. V Battlelogu jsou všechny servery označeny jako "normal", takže hardcore určitě přibude.
  • Je tam stále k vyberu hardcore obtiznost ?
  • Odulin
    Jj souhlas, taky jsem si šel kolem půlnoci spravit chuť do BF3 a šušnal jak to jede jako po másle. :D
  • Odulin
    Moje osobní zkušenost je ta, že mi to s 331.40 šlo hůř (lag a trhání při chůzi a běhu). Nakonec jsem se po chvíli vrátil na 327.23. Jinak mám core i5 a gtx 680. Nastavení full hd, vše ultra kromě vypnutýho MSAA a po 600ticketovým zápase byl průměr ve frapsu 40fps.
  • Radioaktivni_surikata
    Mně to přidalo fps asi 10, ale je to stejně šuma fuk, protože to laguje. Už jsem slyšel mockrát, že si mál koupit lepší počítač, ale když přijdu na Německej servr v 10 ráno, je na něm 60 lidí, tak to běží stokrát líp než večer v 6. Možná to je tak trochu oboje, neoptimalizovaný ovladače a lagující servry.

    Co ale vím je, že když jsem včera přepnul zpět do BF3, tak jsem si spravil chuť. Rozdíl v plynulosti všeho je nesrovnatelnej...
  • Shenkster
    Je to jen BETA, myslím si že to ještě zoptimalizují tak nedělej ukvapené závěry
  • Díky kamaráde.
  • Díky kámo.
  • Mám Intel core i7 3820, GTX 670, 8GB ram a hra mi jede na neuvěřitelných 50fps na low settings. A u bodů v CQ mám pády fps. Doufám, že to kurňa opraví. BF3 mi jel na full HD rozlišení a nastavený jsem ho měl na ultra samozřejmě a jelo to na 60-70fps. Chápu je to jen beta, ale alespoň ty pády fps mohli vychytat. Nicméně s trochou nervů se to dá ještě nazvat hratelné. Mám Nvidia drivers 327.23 a přemýšlím nad 331.40 betou, která je optimalizovaná pro BF4, ale nevím jestli se to vyplatí instalovat. Co jsem četl, přidá to jen 3fps a betě nevěřím.
  • Radioaktivni_surikata
    Ani snad ne. Dice se v BF3 zaměřovali na vysloveně přemrštěný zbraně. Asi všichni pamatujeme USAS-12 v kombinaci s výbušnými broky... Naopak si polepšily zbraně jako G3A3, ze který udělali doslova kanón, ale to mělo logický opodstatněný, protože střílí 7.62mm munici a samozřejmě to vybalancovali malou kadencí a velikostí zásobníku. Tanky jsou pořád smrtonosný a dá se s nima nadělat dost neplechy, ale už s nima člověk nemůže bejt tak drzej a vjíždět mezi hromady nepřátel s tím, že těm pomalým RPG se stejně vyhne a všechno to pokosí. Myslím, že zrovna s tímhle se Dice trefila naprosto přesně.
  • Radioaktivni_surikata
    Hledí si přepneš pomocí T. Čili stejně jako jsi v BF3 vypínal laser/baterku.
  • T, jako kdyby si zapinal laser, V je na zmenu strelby
  • Nevíte někdo, jakým tlačítkem se přepínají hledí na zbrani? Nepodařilo se mi dohledat v options.
  • Spades
    Bude na všem, ale zatím ho nejde zapnout.
  • samozřejmě "vidět", už jsem si dal facku
  • Jak je to s tím commander modem? ten funguje jen na tabletech a jen na nich nebo i jinde?
  • za dva dny by se měla rozjet open beta BF4, a skončí dnem vydání což je tuším někdy 29.10. nebo tak něco
    nakupuj digitální verze, ne krabicové, vyjdou tě vždy podstatně levněji...stejně jako levněji než na originu či steamu (není-li nějaká velká sleva)
  • Lidi poraďte jak se dostanu do bety BF4? Určitě to kupovat nebudu, nejsem cvok abych v lyžařské kukle přepadl poštu abych si mohl dovolit koupit BF4. Do ruk se my dostala verze BF3 Limited Edition (nahoře je uvedeno že hráči co mají premium tak hru můžou hrát) a 4 by měla být open beta ale jetli bude 4 open beta tak to ani za boha nestihnu stáhnout když servry budou zatížené a bude to stahovat 10kB/s.
    Tak mě zajíma jetli to jde stáhnout dřív a čekat až otevřou open betu aspoň ať to vyzkouším a jestli my to vůbec pojede.
    Předem dík za rozumnou odpověď
  • Pro snipery jistě nevýhoda, pro hráče, kteří umírají a pomalu někdy ani neví proč, výhoda. Je zde vydět příklon k běžnějším hračům. Předpokládám, že v HC módu to nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit