Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • quad core 2.3gh. 560 ti 4gb ram,aby se,mi to trhalo a
    skoro nejelo na,low detail se mi zdá být nějaký divný.
    Orig.koupím,ale až za půl roku ro by mohlo být optimalizací
  • zdeeneek
    Vcera byl na hrej.cz cca hodinovej lets play z bety ...
  • Za seba mozem povedat, ze BF4 Beta start bol u mna ovela bezproblemovejsi, ako start BF3 Beta (mozno uz aj v DICE vedeli co maju cakat a najvacsich chyb z minula sa ako-tak vyvarovali). Hrat som zacal sice az o siedmej vecer, tak je mozne, ze tie chyby co boli popisovane na forach (stabilita, priserne nizke FPS a pod.) uz od rana opravili. Mne to od siedmej do desiatej vecera nespadlo ani raz, nemal som ziaden problem s loadingom. Jedine co mi trochu blblo, bol in-game interface po kille, ked mi nenacitavalo spawn screen (bolo treba escapnut do menu a znovu spat do hry). Co sa tyka mizerneho FPS, nemam prave najzavratnejsiu zostavu (aj ked stale lepsi priemer) a BF4 Beta mi bezala pomalsie ako BF3 Beta (ale zase bezala bez padania). Na Core i5 750@2.66GHz (netakt.)/8GB RAM/GTX660 Ti 2GB/Win 8 Pro 64bit, nastavenia Ultra bez AA (ani FXAA, ani MSAA):
    - pri CQ64 to vzdy bezalo do padu mrakodrapu okolo 45-57 fps, po pade mrakodrapu 35-45 fps (ale castejsie framedropy po 20 fps - podla mna zle optimalizovane particle efekty ako hmla, prach a pod.)
    - pri DOM som mal stabilne 50+ fps bez framedropov
    Mozno pomohli tie Beta drivery od nVidie (neviem, hral som to rovno s nimi, neviem ake vysledky by som mal s poslednymi WHQL).
    Co sa tyka hry samotnej, ako tu uz pisal Radioaktivni_surikata, hra s tankami bez spamovania je ovela lepsia, spravanie sa zbrani takmer vyborne, zvuky takisto super - bez chyb v poziciovani, konecne odpratali ten hnusny modry farebny nadych ako ma BF3. Takze BF4 urcite objednavam.
    • PhenomII x4 BE 3700Mhz , 4 GB ram, SSD, GTX 460@820Mhz 1GB, aktuální GeForce Beta Drivery: 25 - 45FPS na 64lidí CQ. 1920x1080 (vše na LOW, FOV 100). BF3 mi lítal 45+ na Medium.
      • Jack1947
        Phenom II X4 960T 3,00ghz 8gb ram a stara a stale dobra 8800GT... jde mi hlavne o to abych si tedy vubec, trosku zastrilel *15* . Pokud mozno ve 1920x1080 taky no. *3*
        • mno, jelikož máš o 2 generace starší model, Betu bych ani nezkoušel. Doufejme, že se drivery pro plnou verzi podaří vyladit.
          • Jack1947
            Sice jo, ale zas kdybych zjistil ze mi to nepojede az po otestovani bety to by mne trochu mrzelo.
          • Jack1947
            Taky doufam, takze by beta pro mne byla spise slideshow jo ? *7*
            • Beta má jen 5,5 GB, tak se můžeš samozřejmě přesvědčit sám..
    • Jack1947
      Takze v kostce pokud mi BF3 singl jel, snad na high (tehdy to bylo ale divne posekavane na me karte) pojede mi BF4 take? (8800GT) cis tim budou potize. *7*
      • takzko povedat pri singli...beta je momentalne v stave ze aj ludia s titanom maju 5fps:D kazdemu to ide inac ja mam napr 10-60fps uplne random ci uz ultra alebo low je to jedno
  • Jack1947
    Stejne mne nejvice zajima to davani hlavicek pomoci hlavy *15* .
  • Mna ta beta skor odradila nez navnadila nevravim o grafike a optimalizacii je to len beta ale celkovy dojem z hry je ako keby hram cod. Uz bf3 ho z casti kopiroval tuna to dotiahli do dokonalosti hit indikator, chovanie zbrani, pohyb, atd som mal celkovo pocit ako keby hram MW3 v lepsej grafike skoda ze sa nevydali vlastou cestou. Inac bf3 bol kral v neprehladosti vsade samy dym, svetielka, rozmazanie co nejde vypnut tuna to dotiahli do dokonalosti kde je videt velke prd a vsetko je v prachu,dyme,hmle a este tu lietaju vsade novyny:D ked sa pozrem do ceniku a vidim ze zato pytaju cca 80e bf+premium tak dakujem neprosim inac za 30e zo vsetkym by to bola slusna hra...
    • Vskutku cenne informace jsi nam poskytl.
  • Tak po vyzkoušení bety převládají pozitivní dojmy. Zatím jsem zkoušel pouze conquest. Hratelnost je dynamická a hráči na serveru spolu celkem spolupracovali. Mapa je členitá jak horizontálně tak vertikálně, takže se často stává, že zabíráte bod a myslíte, že jste dobře schováni a dostanete headshot ze střechy, na kterou jste mysleli, že není přístup. Je to dobré k vymýšlení různých strategií při zabírání bodů. Potěší také, že zmizela pořád stejná animace umírání s padající rukou a nyní vždy zhlédnete svou piruetku s následným přiblížením na hajzlíka, co vás dostal. Nevím jak toto bude vypadat v HC módu. Fyzika je, jak se čekalo, scriptovaná. Je hezké, že po odstřelení nosného sloupu se propadne silnice ale pokud se o to samé pokusíte u dalšího sloupu nic se nestane. A popravdě řečeno kdo má čas při přestřelce řešit, který sloup je od vývojářů na odstřel a který ne. Jen kupodivu se mi zdá grafika i při maximálním nastavení horší než u BF3. Jestli ji malinko neořezali kvůli rozlehlosti mapy. Jak to vidíte vy?

    P.S. Nevíte někdo, jakým tlačítkem se přepínají hledí na zbrani?

    P.S.s. Nechci vyvolávat plané nadšení ale za cca 6 hodin hraní jsem ani jednou neumřel za rohem!!!
    • Shaker
      Takze destrukce opet naskriptovana? To uz je pomalu lziva reklama ve vsech tech trailerech. Ale po pravde, vzhledem k tomu jakej je BF3 se snad ani nedalo cekat, ze by BF4 byl tak uzasnej, jak rikali...
    • Radioaktivni_surikata
      Hledí si přepneš pomocí T. Čili stejně jako jsi v BF3 vypínal laser/baterku.
      • Díky kamaráde.
    • No právě to že uvidíš hráče co tě zabil mi přijde jako velká kravina. Eliminuje to pozice sniperů, protože když tě nějakej zabije, tak se respawneš a hned víš kde má to svoje místečko a sundáš ho dřív než tě zaregistruje.

      Sice to možná zredukuje kempení, ale snipery to dost poškodí, protože to jaksi ruší jejich hlavní výhodu.
      • Pro snipery jistě nevýhoda, pro hráče, kteří umírají a pomalu někdy ani neví proč, výhoda. Je zde vydět příklon k běžnějším hračům. Předpokládám, že v HC módu to nebude
        • samozřejmě "vidět", už jsem si dal facku
      • Samozrejme bude zalezet na nastaveni serveru
      • Veskoslav
        Na HC ho nevidíš. Bude to stejné jako v Bf3. Obyčejné servry uvidíš hráč, který Tě zabil, u HC nikoliv.
      • v reale ale sniper tiez vystreli z 1 miesta max 2 vystrely, ber to tak
        • Shaker
          Jenze cil zasahne a ten je mrtvej. Ne, ze za 5 vterin bude opet zivej a vesele bezet k tvoji pozici s tim, ze bude znat i presnej sutr za kterym se krejes... Kill cam je proste blbost a jediny misto, kde se mozna hodi se singleplayer.
      • Ronox
        Podle mě tu killcam půjde vypnout jako tomu je u ostatních her, který ji maj.
        • Nene zalehnout a pořádný k/d a body a hlavně body... Chuj s teamplay..

          Kolega asi patří k těm, kvůli kterým jsem občas musel psát do filtu nosniper... *5*
          • Shaker
            a presne kuli takovym jako si ty se z paradnich her stavaji hry pro ubreceny deti...
          • a pritom stacilo snipovani udelat tezsi, omezit otaceni a pohyb v leze, zvysit dobu ustaleni zamerovace ve stoji a pokleku .. jinak ten .50 berret je dobrej joke
  • Spustil jsem to a hned potom odinstaloval :D
    • Protoze ti nedavaly fps a tak ses vratil k codu :D
      • Tak zase tak jednoduchy clovek nejsem, ale mas pravdu hned pote jsem si zapnul bf3 a pozdeji cod mw2 :D A sel spat :D
  • Radioaktivni_surikata
    Už jsem psal včera postřehy do novinek, ale zapomněl jsem na docela podstatnej fakt, a to že se velkýho zásahu dočkaly i vozidla. Už nejde s tankem nebo helinou spamovat do nekonečna všechno, co se hýbe. K dispozici jsou v tanku snad jen 4 střely, který je nutný přebíjet (trvá asi stejně, jako v předchozích dílech). Munice se samozřejmě obnovuje, ale podstatně déle. Tipoval bych to na 15 vteřin / 1 střela, takže není moc těžký je vystřílet a pak zůstat jen s kulometem. Je to bezva věc. Alespoň to budou mít farmeři těžší. Ta móda vyletět s helinou až nahoru a tam spamovat 25mm kanónem byla otravná...
    • Whoossain
      Já bych zas tak nejásal. On se zase ozve pláč, že se munice dobíjí pomalu a že tanky dávají malej damage a že maj malou výdrž atd. a dopadne to jako u BF3, kdy se začnou vydávat patche jak na běžícím pásu, bude se upravovat dostřel a udělený poškození a sotva si člověk nějakou zbraň oblíbí, tak mu totálně změněj statistiky. Nakonec zůstane jediná použitelná zbraň pro každou třídu a zbytek bude pro okrasu. Tedy ve vlastním zájmu doufám, že se to nestane, ale zkušenosti z předchozího dílu mně nechávají na pochybách.
      • Radioaktivni_surikata
        Ani snad ne. Dice se v BF3 zaměřovali na vysloveně přemrštěný zbraně. Asi všichni pamatujeme USAS-12 v kombinaci s výbušnými broky... Naopak si polepšily zbraně jako G3A3, ze který udělali doslova kanón, ale to mělo logický opodstatněný, protože střílí 7.62mm munici a samozřejmě to vybalancovali malou kadencí a velikostí zásobníku. Tanky jsou pořád smrtonosný a dá se s nima nadělat dost neplechy, ale už s nima člověk nemůže bejt tak drzej a vjíždět mezi hromady nepřátel s tím, že těm pomalým RPG se stejně vyhne a všechno to pokosí. Myslím, že zrovna s tímhle se Dice trefila naprosto přesně.
      • To tezko, kdyz to delaji ti stejni lidi.
    • Veskoslav
      Včera jsem měl úplně fantastického pilota, co ten předváděl mezi těma budovama, to jsem fakt nechápal, jak to může tak ovládat. Škoda, že mi nejelo nahrávání, protože následné přistání dvou helikoptér na střeše mrakodrapu a povyskakování 6 lidí z každé a zaútočení na C, to bylo něco.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit