Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už BF4 připomíná CoD až běda, právě kvůli té rychlosti mě tolik nebaví a stále častěji se radši vracím k BF3. Hardline určitě nekoupím a zejména kvůli titulku "Fastest BF ever". Jak psal autor článku, rychlost není u BF důležitá, naopak hru strašně shazuje a místo bojiště, kde každý dělá něco, se to zvrhne v chaos. Kdo hraje BF4 MP tak musí dát zapravdu..
  • toz tak. BF3 byla totalni vymazlena hra, s novym enginem a spickovou grafikou. Zvukova stranka excelovala. Proste best FPS v te dobe. jeste si vzpominam na slova toho kaspara... "my nechceme a nebudeme jako COD, a BF nebudeme vydavat kazdy rok......" ... no a pak se neco posralo, totiz nekdo z vedeni rek, my chcem vydelavat a na hrace serrem. Za rok ubastlenej BF4, kopie BF3, ale s milionem bagu. vyzdimat penezenky. A sup za dalsi rok Hardline, jeste vic rozesranej nez BF4. jako sorac, ale tohle je cesta COD. Pro me to skoncilo BF3kou, je evidentni, ze ten engine budou zdimat dalsich 5 let. a kazdy rok to same ? um ne. fok yu. *15*
    • BF3 byla totalni odpad, engine a netcode naprosto k nicemu a jediny co bylo dobry byla ta grafika. *7*
  • single bude celkom dobrý tomu verim oproti BF4 ,ale multiplayer nie ďakujeme to už tu bolo a nedokazali ani DLC zlepšíť BF4 a tie bugy
  • Tak jsme se zasmáli *11* . normální člověk si tohle nekoupí.
    • Leda tak kupa amerických fakanů.
  • Mato1987
    Vidím, že sa veselo mazalo opäť :D:D:D Inkoherentný exot draken musel teda riadne cholericky funieť v diskusii...
  • Ale já nechci nejrychlejší Battlefield! Battlefield má být něco mezi Armou a arkádou. Kdyby jsem chtěl rychlou, arkádovou hru tak si zahraju CoD doprdele už. Doufám, že ta hra půjde rychle do kopru.
  • Zlatej jedinej a posledni Battlefield 2


    neni to obrazek z Need for Speed?
  • niceguyfromrussia.ru
    Toto bude prvý Battlefield od Vietnamu (môj prvý) ktorý vynechám. Naozaj fakt neviem o čo tým chamtivým bastardom tam ide ? MP mi príde ako nepríjemný guláš, ktorý pozliepali z kúskov CS, Payday2, COD a pôvodného BF že výsledok vyzerá tak divne že ono to jednotlivých oblastiach ani vôbec nefunguje (stay close to wrecked truck to steal money) a pritom hra na druhej strane má stále tažkú techniku, policajtov s padákmi a RPGčkami... srsly ? chápem, "MURICA" ale teda RPG u fízlov to je ťažká fantasy aj u Michaela Baya, nehovoriac že prestrelky pre krádež niekoľkých tisíc sa zmenia na totálnu vojnu kde všetko vybuchuje a to uprostred veľkomesta kde celé mesto bolo evakuované pretože americká polícia s RPGčkami a obojživelníkami si to rozdáva z celou japonskou mafiou naraz. To bude proste totálny prúser, ja chcem proste Battlefield, nie nejaký demetný nepodarený hybrid pretože autori boli príliš lenivý urobiť niečo úplne nové ako Payday2 tak proste ctrl+c BF4 a pridali tam viac modrej...

    A kampaň... Ja neviem ale tak to už bude iný level... Hlavne tá originálnosť tých suprových hlášok, a celý hlavný príbeh ktorý sa bude točiť o vyšetrovaní a drogách a iných veciach !!! proste niečo čo tu ešte nebolo, a nezabudli sme ešte aj vyhodiť nejaký most do vzduchu pretože je to cool, aj ked sme na ňom zabili aspoň 10 nevinných civilistov "aspoň vieš improvizovať"... uch snad to bude mať aspoň vyvrcholenie niečo v štýle objavenia zmyslu života a záchrany sveta pred Ebolou a nie len že zistíte že "váš boss je skorumpovaný a mafia je vlastne dobrá"
    • Pozdě. Měl si skončit u BF3...
    • take tak
    • battlefield vietnam pecka kdyz sem to dostal do ruky tak sem se nemohl od teho odtrhnout a ty songy taky parada video vsecko grafika .
      • Mato1987
        presne tak, vietnam je doteraz jeden z najlepších a najoriginálnejších battlefield dielov, ktorý do battlefieldu priniesol nespočetne veľa noviniek, ale ako vidíme dobrýchlapečekzruska zase tropí blbosti ako zvyčajne.
        • niceguyfromrussia.ru
          uff... Ja som myslel že Vietnam bol môj PRVY battlefield, nie že jediný, ktorý som vynechal...

          "tropím blbosti" ? to som tu až tak populárny ? naposledy som tu niečo zanechal pred 2 mesiacmi aj to som dostal asi 30 lajkov... zato že raz veľmi dávno som ťa tu zlisoval ked si mal asi zlý deň a písal si veľa blbstí, nemusíš byť hneď urazený
          • Mato1987
            ako hovorím, rád tropíš blbosti, dnes si to predviedol hneď v dvojitej vianočnej nádielke. Neviem síce o akom lisovaní hovoríš, očividne ti domýšlavosť a fantázia nechýbajú a v kombinácií s tvojou konfabulačnou mentalitou to vyznieva miestami až srandovne s tými tvojími tridsiatimi lajčíkmi :D ty si fakt ukážkový exemplár iq exota
            • niceguyfromrussia.ru
              mal by si si dať prestávku, niekedy je proste lepšie nepísať ked nemáš čo povedať... ja sem píšem len raz za čas a iba ked mám niečo k danej veci povedať čo má aspoň hlavu a pätu... ty si tu jeden zo stálych trollov pre ktorých sa denne na týchto diskusiách zabávam s mnohými dalšími a ešte mi ideš napísať že som exot... vieš mňa to ani tak neštve, skôr mi ťa je ľúto ale nejde mi tu tú ironiu nenapísať *15*
  • Já už nevím čemu věřit, o hrách co vyšli letos jsem myslel že budou pecky a nakonec hraju hry kterým jsem skoro nevěřil a stejný to bude myslím i s BFH nadáváme a nakonec to budeme všichni mastit btw já už nevěřím ve hrách ničemu teda kromě her blizzardu tak když něco napíšou fakt to tam je a zbytek her by se měl přesunout na kanál teleshopingu ... sliby a předražená cena nic víc... ovce klikejte mi mínusy
    • Ja si radsi dam stary hity nez ten gaucovej trash co posledni leta vychazi a bavim se stejne dobre. V nejhorsim nejakej coop.
      • jj a o filmech a hudbě ani nemluvím ohledně filmu tak za poslední 2 roky kromě hobitů a djanga nic nebylo co by za to stálo a hudba když vládne Bieber,Miley,one direction a děcka s disney channel - katastrofa ...freddie mercury,jackson,beegees,elvis, a další chybíte nám
        • nesouhlasím, to že evidentně rád generalizuješ a na pár nejhorších příkladech odsuzuješ celý hudební, filmový i herní průmysl akorát ukazuje že nemáš moc velký rozhled, za poslední dva roky vyšla spousta výborných hudebních alb, filmů i her, jen o nich asi nevíš.. a Hobit? to jako vážně? *1*
          • Vojta_Ilavsky
            Viděl jsem všechny tři hobity ve 3D v kině, stydím se, a ještě ke všemu lituji peněz. :D Kdyby to byla aspoň zábava, když už nic jinýho :D
          • Ano dej třeba příklad u hudby a filmu :)) nenech se vysmát
            • Pethulla
              Tak zrovna u hudby, kde je nemožné obsáhnout všechny styly, se ty tvoje řeči o tom, že dva roky nic pořádného nevyšlo, zdají jako pěkný blábol. Pro takový black meta, co se skvělých alb týče, byl rok 2014 naprosto úžasný.
        • +1. Vsechno jen recyklace uspechu nekoho jinyho. Stoji to za pi*u.
  • Jack1947
    Nejdementnější?! bude zcela jistě. Aneb takhle probíhá nábor do americké policie - vyfasují raketomet - nějaké rychlé auto a jde se na hon na teroristy. Collateral damage se jaksi nepočítá. *7* Co bude příště kopie CS - až na dřen aha vlastně tohle je ale vylepšená.

    Kdo rád honičky v autech a nerad BF tak at si radši pustí Tactical Intervention, je zdarma a určitě o dost zábavnější.
    • spis mestska policie Lazne Bohdanec viz:

      https://www.youtube.com/watch?v=vUJigIiWZgM

      *11*
      • Jack1947
        To je nějaký ftip toto? lol. Já myslel že drsní hoši jsou jen v jůessééj. *7* *12*
        • Prosimte az to vyjde budes prvni co to bude stahovat z warezu. A hodnotit hry pred vydanim, Jacku neblazni, neztrapnuj se. Muzes me v tom pripade ohodnotit i GTA 5 na PC, nebo Zaklinac 3, dik.
          • CrocoRay
            Grand Theft Auto 5 bude na PC skvělé. Jediná hra, kterou opravdu očekávám a za sebe hodnotím minimálně 9/10 *1*
            Ale jako vážně mě od Vice City žádné GTAčko nezklamalo, takže tady bych ani nemusel být jasnovidec, abych řekl, že se u toho budu dobře bavit.

            Jo jinak třeba mě teď brát s nadhledem a nechci se míchat do vašeho sporu :-)
            Kvality nového Battlefieldu tak přesně neodhadnu. 4ka singl mě celkem bavila, trojka zase tak moc ne a Hardline možná zkusím. Uvidím.
            • Jack1947
              Jak jí prosím tě hodnotím? jinak si asi fanboy to ti neberu ale můj názor taky nevyvrátíš... takže jsme tam kde jsme byli. Když ti tak vadím tak si mne odtrolluj laskavě díky. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja se tak leda mozna fanboy Battlefieldu 3. Ctyrka me ke koupi nepresvedcila a Hardline nevim, hra vychazi v beznu takze jaka bude a jestli budu jeji fanboy, to v prosincu fakt nevim.
            • Jack1947
              Nemám komplex ale ty taky nemáš co blábolit. Tak promin že jsem se tě dotknul... ps nejsem pražák tak že do pražáku mně neurazíš.

              Radší toho necháme ne, já ale psát holt budu s tím nic nenaděláš nemusíš mne číst když ti tak vadím. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja nehodnotim hru 3 mesice pred vydanim, to muze s prominutim jenom hnup!
            • Jack1947
              Oproti 4 měla BF3 parádní kampan... tebe ty jeden moraváčku/ostraváčku mám u zádele. Já su ok. Ok.
              • Reakce na příspěvek:

                Mas nejake komplex z Ostravaku nebo Morvakau? Meles v kazde diskuzi hovna, uz me jednoduse prestavas bavit.
            • CrocoRay
              Jo jo, já vím, že tyhle hry bývají o mulťáku, ale tak já hrával asi jen CoD: MW3 trochu delší dobu po netu a u Battlefieldu je více kladen důraz na dopravní prostředky a vojenskou techniku, ale single jsem si zahrál. Jen nevím, jestli to stojí za tu koupi, když zaplatím plnou cenu, ale využiju jen část. To samé Diablo 3, které nechce jít dolů s cenou. Já bych si to koupil, ale ta cena za jedno projetí kampaně mi přijde pořád vysoká :-)
              Jinak hry taky moc neshazuju, spíše jsem reagoval ze srandy, že GTA V dost očekávám a těším se. Ale to i Jack, takže tuhle hru by určitě neshazoval :-)
              • Reakce na příspěvek:

                Ja mam Battlefield 3 jenom na multak, kampan je slaba, slaboucka ja ju ani nedohral, zato v multaku mam kolem 200 hodin :-) Jak rikam, uvidime co bude Hardline zac, treba prekvapi.
            • Battlefield je hlavne o multaku, mam trojku a su v klidku, ctverka me nepresvedcila ke koupi kdyz mam trojku.
              Jako vono to Hardline nebude asi taky nic pro me, ale proc to shazovat pred vydanim.
    • 5/10. Ty nam tady jeste nakonec dostanes rozum na vanoce.
      • Jack1947
        Spíš 4/10 ... -6 bodů za to že se fakt neodvážily přijít s nečím lepším než hardlejn reskinem.

        Nejlepší je že tady nepříjde někdo jako Drasta aby mne vyvedl z "omylu".

        PS: Rozum mám jen ho neumím vždycky správně vyložit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit