Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    Ano bude nejrychleji zapomenutým.
    • *1* ...a pro ty, co ho dohrají, tak i nejrychleji dohraným
  • toto uz nema s battlefieldom nic spolocne
    • Krescz
      vzpomente si na BF 1941 a porovnejte to s timto bullcrapem *11*
      • walltar
        Jo dodneška na něj vzpomínám, jak jsme s kámošema hrávali na Lankách.

        Mě osobně ještě potom dost bavil 2142, hlavně ty mapy ve kterých se ničily ty velký lodě.
        • Docela se divim ze na 2142 nikdy nenavazali, vsichni co znam na nej vzpominaji v dobrym. Prodeje nevim takze mozna nebyl komercne uspesnej.
          • Jack1947
            Spíš ty titáni to bylo to jediné nové - zábavné na něm takže se po nějaké době hrát přestal.
        • StanleyCZ
          Jo, boje o titány měly svoje kouzlo, kór v momentě, kdy jednomu z nich padl štít a nepřítel se začal hromadně naloďovat. :)
        • Vojta_Ilavsky
          Jojo, 2142 mě taky bavil nejvíc. *5*
  • Působí to jako hollywoodská rychlokvaška.
  • niceguyfromrussia.ru
    Toto bude prvý Battlefield od Vietnamu (môj prvý) ktorý vynechám. Naozaj fakt neviem o čo tým chamtivým bastardom tam ide ? MP mi príde ako nepríjemný guláš, ktorý pozliepali z kúskov CS, Payday2, COD a pôvodného BF že výsledok vyzerá tak divne že ono to jednotlivých oblastiach ani vôbec nefunguje (stay close to wrecked truck to steal money) a pritom hra na druhej strane má stále tažkú techniku, policajtov s padákmi a RPGčkami... srsly ? chápem, "MURICA" ale teda RPG u fízlov to je ťažká fantasy aj u Michaela Baya, nehovoriac že prestrelky pre krádež niekoľkých tisíc sa zmenia na totálnu vojnu kde všetko vybuchuje a to uprostred veľkomesta kde celé mesto bolo evakuované pretože americká polícia s RPGčkami a obojživelníkami si to rozdáva z celou japonskou mafiou naraz. To bude proste totálny prúser, ja chcem proste Battlefield, nie nejaký demetný nepodarený hybrid pretože autori boli príliš lenivý urobiť niečo úplne nové ako Payday2 tak proste ctrl+c BF4 a pridali tam viac modrej...

    A kampaň... Ja neviem ale tak to už bude iný level... Hlavne tá originálnosť tých suprových hlášok, a celý hlavný príbeh ktorý sa bude točiť o vyšetrovaní a drogách a iných veciach !!! proste niečo čo tu ešte nebolo, a nezabudli sme ešte aj vyhodiť nejaký most do vzduchu pretože je to cool, aj ked sme na ňom zabili aspoň 10 nevinných civilistov "aspoň vieš improvizovať"... uch snad to bude mať aspoň vyvrcholenie niečo v štýle objavenia zmyslu života a záchrany sveta pred Ebolou a nie len že zistíte že "váš boss je skorumpovaný a mafia je vlastne dobrá"
    • Pozdě. Měl si skončit u BF3...
    • take tak
    • battlefield vietnam pecka kdyz sem to dostal do ruky tak sem se nemohl od teho odtrhnout a ty songy taky parada video vsecko grafika .
      • Mato1987
        presne tak, vietnam je doteraz jeden z najlepších a najoriginálnejších battlefield dielov, ktorý do battlefieldu priniesol nespočetne veľa noviniek, ale ako vidíme dobrýchlapečekzruska zase tropí blbosti ako zvyčajne.
        • niceguyfromrussia.ru
          uff... Ja som myslel že Vietnam bol môj PRVY battlefield, nie že jediný, ktorý som vynechal...

          "tropím blbosti" ? to som tu až tak populárny ? naposledy som tu niečo zanechal pred 2 mesiacmi aj to som dostal asi 30 lajkov... zato že raz veľmi dávno som ťa tu zlisoval ked si mal asi zlý deň a písal si veľa blbstí, nemusíš byť hneď urazený
          • Mato1987
            ako hovorím, rád tropíš blbosti, dnes si to predviedol hneď v dvojitej vianočnej nádielke. Neviem síce o akom lisovaní hovoríš, očividne ti domýšlavosť a fantázia nechýbajú a v kombinácií s tvojou konfabulačnou mentalitou to vyznieva miestami až srandovne s tými tvojími tridsiatimi lajčíkmi :D ty si fakt ukážkový exemplár iq exota
            • niceguyfromrussia.ru
              mal by si si dať prestávku, niekedy je proste lepšie nepísať ked nemáš čo povedať... ja sem píšem len raz za čas a iba ked mám niečo k danej veci povedať čo má aspoň hlavu a pätu... ty si tu jeden zo stálych trollov pre ktorých sa denne na týchto diskusiách zabávam s mnohými dalšími a ešte mi ideš napísať že som exot... vieš mňa to ani tak neštve, skôr mi ťa je ľúto ale nejde mi tu tú ironiu nenapísať *15*
  • ten co couha z okna bude mit nejspis bolavy zada pri dopadu. je to nedomysleny
  • Tak jsme se zasmáli *11* . normální člověk si tohle nekoupí.
    • Leda tak kupa amerických fakanů.
  • Zlatej jedinej a posledni Battlefield 2


    neni to obrazek z Need for Speed?
  • BF4 jsme podelali, tak rychle vzit engine a pridat tam auta, fizly, zlodeje a nalakat znova ty blbce co si to koupej.
  • Ale já nechci nejrychlejší Battlefield! Battlefield má být něco mezi Armou a arkádou. Kdyby jsem chtěl rychlou, arkádovou hru tak si zahraju CoD doprdele už. Doufám, že ta hra půjde rychle do kopru.
  • No tak urcite ze to bude nej nej nej, jako kazda hovadina co dnes vychazi. Cim vic nej v nadpisu tim lip

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit