Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toz tak. BF3 byla totalni vymazlena hra, s novym enginem a spickovou grafikou. Zvukova stranka excelovala. Proste best FPS v te dobe. jeste si vzpominam na slova toho kaspara... "my nechceme a nebudeme jako COD, a BF nebudeme vydavat kazdy rok......" ... no a pak se neco posralo, totiz nekdo z vedeni rek, my chcem vydelavat a na hrace serrem. Za rok ubastlenej BF4, kopie BF3, ale s milionem bagu. vyzdimat penezenky. A sup za dalsi rok Hardline, jeste vic rozesranej nez BF4. jako sorac, ale tohle je cesta COD. Pro me to skoncilo BF3kou, je evidentni, ze ten engine budou zdimat dalsich 5 let. a kazdy rok to same ? um ne. fok yu. *15*
    • BF3 byla totalni odpad, engine a netcode naprosto k nicemu a jediny co bylo dobry byla ta grafika. *7*
  • Vyklonovany Battlefield 4 za 60,- EUR :D Dakujem. Urcite neprosim. Ked to bude na Origine za 10 eciek tak si to mozno o rok kupim.
  • Mato1987
    Vidím, že sa veselo mazalo opäť :D:D:D Inkoherentný exot draken musel teda riadne cholericky funieť v diskusii...
  • sonk
    kdyz to beru jako uplne jinou hru, co nema s BF nic spolecnyho, tak zas tak nic hroznyho to asi nebude.
  • Taaaak urcite ze Corveta je rychlejsia ako F22 Raptor.
    • a přijde ti snad, že ten F22 Raptor lítá v BF správnou rychlostí jakou by měl mít v reálu?
      • F22 Raptor je hlavně řádná mrdka, která je ráda když lítá.
  • Jack1947
    Nejdementnější?! bude zcela jistě. Aneb takhle probíhá nábor do americké policie - vyfasují raketomet - nějaké rychlé auto a jde se na hon na teroristy. Collateral damage se jaksi nepočítá. *7* Co bude příště kopie CS - až na dřen aha vlastně tohle je ale vylepšená.

    Kdo rád honičky v autech a nerad BF tak at si radši pustí Tactical Intervention, je zdarma a určitě o dost zábavnější.
    • spis mestska policie Lazne Bohdanec viz:

      https://www.youtube.com/watch?v=vUJigIiWZgM

      *11*
      • Jack1947
        To je nějaký ftip toto? lol. Já myslel že drsní hoši jsou jen v jůessééj. *7* *12*
        • Prosimte az to vyjde budes prvni co to bude stahovat z warezu. A hodnotit hry pred vydanim, Jacku neblazni, neztrapnuj se. Muzes me v tom pripade ohodnotit i GTA 5 na PC, nebo Zaklinac 3, dik.
          • CrocoRay
            Grand Theft Auto 5 bude na PC skvělé. Jediná hra, kterou opravdu očekávám a za sebe hodnotím minimálně 9/10 *1*
            Ale jako vážně mě od Vice City žádné GTAčko nezklamalo, takže tady bych ani nemusel být jasnovidec, abych řekl, že se u toho budu dobře bavit.

            Jo jinak třeba mě teď brát s nadhledem a nechci se míchat do vašeho sporu :-)
            Kvality nového Battlefieldu tak přesně neodhadnu. 4ka singl mě celkem bavila, trojka zase tak moc ne a Hardline možná zkusím. Uvidím.
            • Jack1947
              Jak jí prosím tě hodnotím? jinak si asi fanboy to ti neberu ale můj názor taky nevyvrátíš... takže jsme tam kde jsme byli. Když ti tak vadím tak si mne odtrolluj laskavě díky. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja se tak leda mozna fanboy Battlefieldu 3. Ctyrka me ke koupi nepresvedcila a Hardline nevim, hra vychazi v beznu takze jaka bude a jestli budu jeji fanboy, to v prosincu fakt nevim.
            • Jack1947
              Nemám komplex ale ty taky nemáš co blábolit. Tak promin že jsem se tě dotknul... ps nejsem pražák tak že do pražáku mně neurazíš.

              Radší toho necháme ne, já ale psát holt budu s tím nic nenaděláš nemusíš mne číst když ti tak vadím. *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja nehodnotim hru 3 mesice pred vydanim, to muze s prominutim jenom hnup!
            • Jack1947
              Oproti 4 měla BF3 parádní kampan... tebe ty jeden moraváčku/ostraváčku mám u zádele. Já su ok. Ok.
              • Reakce na příspěvek:

                Mas nejake komplex z Ostravaku nebo Morvakau? Meles v kazde diskuzi hovna, uz me jednoduse prestavas bavit.
            • CrocoRay
              Jo jo, já vím, že tyhle hry bývají o mulťáku, ale tak já hrával asi jen CoD: MW3 trochu delší dobu po netu a u Battlefieldu je více kladen důraz na dopravní prostředky a vojenskou techniku, ale single jsem si zahrál. Jen nevím, jestli to stojí za tu koupi, když zaplatím plnou cenu, ale využiju jen část. To samé Diablo 3, které nechce jít dolů s cenou. Já bych si to koupil, ale ta cena za jedno projetí kampaně mi přijde pořád vysoká :-)
              Jinak hry taky moc neshazuju, spíše jsem reagoval ze srandy, že GTA V dost očekávám a těším se. Ale to i Jack, takže tuhle hru by určitě neshazoval :-)
              • Reakce na příspěvek:

                Ja mam Battlefield 3 jenom na multak, kampan je slaba, slaboucka ja ju ani nedohral, zato v multaku mam kolem 200 hodin :-) Jak rikam, uvidime co bude Hardline zac, treba prekvapi.
            • Battlefield je hlavne o multaku, mam trojku a su v klidku, ctverka me nepresvedcila ke koupi kdyz mam trojku.
              Jako vono to Hardline nebude asi taky nic pro me, ale proc to shazovat pred vydanim.
    • 5/10. Ty nam tady jeste nakonec dostanes rozum na vanoce.
      • Jack1947
        Spíš 4/10 ... -6 bodů za to že se fakt neodvážily přijít s nečím lepším než hardlejn reskinem.

        Nejlepší je že tady nepříjde někdo jako Drasta aby mne vyvedl z "omylu".

        PS: Rozum mám jen ho neumím vždycky správně vyložit.
  • single bude celkom dobrý tomu verim oproti BF4 ,ale multiplayer nie ďakujeme to už tu bolo a nedokazali ani DLC zlepšíť BF4 a tie bugy
  • Já už nevím čemu věřit, o hrách co vyšli letos jsem myslel že budou pecky a nakonec hraju hry kterým jsem skoro nevěřil a stejný to bude myslím i s BFH nadáváme a nakonec to budeme všichni mastit btw já už nevěřím ve hrách ničemu teda kromě her blizzardu tak když něco napíšou fakt to tam je a zbytek her by se měl přesunout na kanál teleshopingu ... sliby a předražená cena nic víc... ovce klikejte mi mínusy
    • Ja si radsi dam stary hity nez ten gaucovej trash co posledni leta vychazi a bavim se stejne dobre. V nejhorsim nejakej coop.
      • jj a o filmech a hudbě ani nemluvím ohledně filmu tak za poslední 2 roky kromě hobitů a djanga nic nebylo co by za to stálo a hudba když vládne Bieber,Miley,one direction a děcka s disney channel - katastrofa ...freddie mercury,jackson,beegees,elvis, a další chybíte nám
        • nesouhlasím, to že evidentně rád generalizuješ a na pár nejhorších příkladech odsuzuješ celý hudební, filmový i herní průmysl akorát ukazuje že nemáš moc velký rozhled, za poslední dva roky vyšla spousta výborných hudebních alb, filmů i her, jen o nich asi nevíš.. a Hobit? to jako vážně? *1*
          • Vojta_Ilavsky
            Viděl jsem všechny tři hobity ve 3D v kině, stydím se, a ještě ke všemu lituji peněz. :D Kdyby to byla aspoň zábava, když už nic jinýho :D
          • Ano dej třeba příklad u hudby a filmu :)) nenech se vysmát
            • Pethulla
              Tak zrovna u hudby, kde je nemožné obsáhnout všechny styly, se ty tvoje řeči o tom, že dva roky nic pořádného nevyšlo, zdají jako pěkný blábol. Pro takový black meta, co se skvělých alb týče, byl rok 2014 naprosto úžasný.
        • +1. Vsechno jen recyklace uspechu nekoho jinyho. Stoji to za pi*u.
  • Už BF4 připomíná CoD až běda, právě kvůli té rychlosti mě tolik nebaví a stále častěji se radši vracím k BF3. Hardline určitě nekoupím a zejména kvůli titulku "Fastest BF ever". Jak psal autor článku, rychlost není u BF důležitá, naopak hru strašně shazuje a místo bojiště, kde každý dělá něco, se to zvrhne v chaos. Kdo hraje BF4 MP tak musí dát zapravdu..
  • Ooooo bóóže. *16*
    • Ano, synu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit