Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z obrazku se zacinas bat velkeho zklamani? Vzpomene si jeste nekdo jak osklivou grafiku melo diablo 2 a to i na dobu ve ktere vychazelo? :D
  • To bude tím, že Torchlight je kopie :D, proč Torchlight 1 vypadal jako první ukázka gameplay Diabla 3 ?..
  • Původně se spekulovalo o konci roku 2011, následně se na některých eshopech (dokonce i českých) objevilo datum 14.2.2012, nicméně se podle blogu autorů vyskytly potíže s generováním levelů a termín byl posunut na neučito (momnetálně se podle neoficálních zdrojů udává květen 2012 - "oprátkový" termín spolu s Diablem III).
  • Když porovnávám Torchlight 2 a Diablo 3, tak to je něco nazpůsob: "Najdi 5 rozdílů"
    Já už popravdě nevim, co je Diablo a co Torch... Je pravda, že Torch maj "kreslenější" postavy, ale jinak rozdíl v těch hrách nevidim.
    No uvidíme, obě hry jsou pro mě TOPky
  • Diablo 3 1200 Kč Torchlight 2 300 Kč. Z obrázků Diablo 3 se začánám bát velkého zklamání. A to ho mám objednané. Třeba překvapí ale moc tomu už nevěřím.
  • Ano, půjde hrát za obě pohlaví, soudě podle T2 site, více zde: http://www.torchlight2game.com/classes (pod třídami postav se nachází charekteristické symboly pohlaví).
  • Jednička byla taková pěkná, odvázaná, jednoduchá a stejně velmi zábavná a jestli 2 bude ještě lepší tak si nějaké Diablo může trhnout nohou... *4*
  • BoB.2
    Těším se na lučišníka jen doufam že tam pujde změnit pohlaví nerad hraju za ženský.
  • rami.cz
    Jo, Berserker bude zrejme zurit zarlivosti, ze za nej nebude klikat tolik lidi, co za barbara v D3 *2* *1*
  • Veskoslav
    Hmm. Tak s tím datem to moc "nevyhráli". Diablo III se blíží a pokud se splní očekávání, tak Torchlight II to bude mít dost těžké. Ale čím více kvalitnějších titulů, tím lépe. Jenom to zbytečně neuspěchat a vydat paskvil.
  • MrSanta
    Jej, to zas bude těžké rozhodování jestli vzít na první zahrání berserkra nebo inženýra...
  • BoB.2
    Sakra myslel jsem že datum vydaní už se wíí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit