Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemuzu souhlasit, hral jsem vsechny hry z kategorie PC hra roku a vsechny ostatni byly o rad hratelnejsi a zabavnejsi nez Portal 2. Je to promakana hra, ale zeby se z ni clovek posadil na prdel, nemohl od ni vstat, zdalo se mu o ni :) a byl ji doslova pohlcen, se v zadnem pripade rict neda! Narozdil od Witcher 2, DX3 nebo TES5....
  • michaliuz18
    takto ma vyzerat skutocny rebricek top hier roka, nie ako vecina hodnoteni, hlavne ti co napisali ze naj fps hra roka je mw 3 :D vtipny to ludia
  • S Portal 2 suhlasim, hra je to perfektna, zabavna... mohla byt trochu dlhsia a narocnejsia, ale coop to vynahradil.

    Akurat mi v nominaciach chyba Batman Arkham City (kludne by som odtial vyhodil LA Noire). Druhy diel Batmana ma vsetko co spravne pokracovanie ma mat - je vacsi, lepsi, zabavnejsi.
    Nehovoriac o tom, ze si zachoval dokonalu atmosferu a moznosti komixovej predlohy vyuzil na 120%.
    • jenze je to batman (tzn. neco jak superman, nebo mickey mouse)
  • Díky za krásné zhodnocení, s Portalem 2 jedině souhlas.
    [TROLLMODE]
    Nicméně, nejlepší hra roku je jenom jedna:
    http://www.youtube.com/watch?v=EL4xbxqx3fA
    [/TROLLODE]
  • MickeyMutant
    Ano, Portal 2. Dobře jste to vybrali. Vymyslet tak působivej příběh a dokonale ho odvyprávět v logické hře, kde by to asi málokdo čekal, to si určitě ocenění zaslouží. Když se to navíc podaří v tak chytře vymyšlené logické hře, tak je cena po právu absolutní. Bezpochyby.
  • Deus ex by byla slušná hra,ale bohužel stejně jako Mass Effect II je to nedotažená sotva průměrná hra.Dokážu ocenit napínavý a slušný příběh ve hře s alespoň ucházející zápletkou,ale když má člověk projít 50 téměř totožných map a v nich zlikvidovat 300 nepřátel pokaždé naprosto identickým způsobem,tak je to ubíjející nuda...
    • GlaDOS
      Která hra letošního roku se ti tedy líbila?
  • Boha jeho,takováhle tupá SRA*KA a zároveń trapná kopie prvního dílu je hrou roku?...Kam ten herní průmysl spěje....
    • Veskoslav
      Tupá sračka? Nepřešel jsi přes první úroveň?:-D A pokud vím, tak většinou 2. díl má něco z prvního dílu, říká se tomu pokračování.
      • Já to jen upřesním,ten druhej díl je naprosto stejnej jako ten první akorát byly lehce poupraveny mapy..jinak je to pořád na stejný brdo..
        • proč tak složitě? stačilo rovnou napsat, nehrál jsem to, ale s těch screenshotů to je jasné
        • Pokud na hry koukáš klišé stylem "mapa, level, počet zbraní,..." a takové nic neříkající parametry ti ukazují "kvalitu" hry, tak není divu, že nedokážeš takovou hru ocenit.
          Portal je výsměchem všech her, na které se lidé ptají "a kolik tam bude zbraní?"
          Žádná! Taková vlastnost nedělá dobrou hru a Portal to jasně dokázal.

          Bohužel tratíš jenom ty, když ke hrám přistupuješ tak primitivním způsobem. Uplně tě vidím, jak jsi hru pustil (samozřejmě upirátil) a začal si stěžovat "to mám zase jenom jednu zbra? ježišiiiii... to má zase takový mapy bez nepřátel? ježišíííí. to nemá deatmatch??? ježišiiiii"

          :) Samozřejmě si dělám srandu, hážu tě do jednoho pytle s průměrem národa, ale věz, že ta hra je zážitkem. Je to o vyprávění příběhu, atmosféře sálající z prostředí, opravdových herních principech, které tě uspokojí, když se posuneš dál, ta hra je o objevování a stylu. To jsou všecko věci, které dospělého hráče neuvěřitelně obohatí a jsou mu u trenek nějaký "upravený mapy", hloupočké pojmenování určitého uměleckého záměru autorů.
          • Co to tady plácáš za naprostý s*ance?Mně je úplně u p*dele jestli účelem hry je kosit po desítkách virtuálně nepřátele,nebo jeslti se jedná o tahovou strategii..mně jde jen o to,aby ta hra měla slušnou dějovou linii,napínavý děj,který dokáže vtáhnout,technické provedení odpovídající dnešním možnostem a nenáročné ovládání..Multiplayer nehraju,nehrál jsem ho nikdy u žádný hry,tohle mě nikdy nezajímalo..žádnou hru jsem si nikdy nekoupil a všechny co jsem zkusil,hrál,či dohrál jsem si stáhl z torrentů..Když jsem stahoval a poté i instaloval Portal2 tak jsem samozřejmě věděl do čeho jdu..ostatně hrál jsem i první díl,takže nic šokujícího,co by mě mělo zvednout ze židle,jak se mylně domníváš...Jde o to,že ta hra hromadu věcí kopíruju a nepřináší v podstatě nic nového,takže prohlásit ji za hru roku 2011 je pro mě totální výsměch hernímu průmyslu..
            • GlaDOS
              BOREČKU, klídek, ať ti nepraskne žilka a netaháš pak nohu. Ukázal jsi, že neumíš ocenit kvalitní hru. Vlastně si ukázal, že si jen pirát, co stahuje hry jen proto, aby na ně nadával. A tím, že nedokážeš ani popsat, co ti na Portal 2 tak vadí to jenom dokazuješ. Pro mě je totální výsměch hernímu průmyslu každý další díl CoD. Ale rozhodně ne chytrá hra, co dotahuje k dokonalosti předchozí díl, co byla jen spíš taková ochutnávka. Napiš mi, jakou hromadu věcí kopíruje, pokud to dokážeš.
            • kotty
              A sakra, GLaDOS se nabourala do games.cz. Akorat ztratila veskery smysl pro humor. Vlastne se vyjadruje dost hloupe, navic o necem, cemu ocividne nerozumi. Wheatley??!
            • Lol, taký ignorant si ani nezaslúži doceniť hru, ako je Portal 2...
            • ..žádnou hru jsem si nikdy nekoupil a všechny co jsem zkusil,hrál,či dohrál jsem si stáhl z torrentů.. Mne přijde tohle jako výsměch hernímu průmyslu. *11*
        • smejki
          to vížejo
          • Až se doučíš gramatiku Českéhojazyka na úrovni prvního stupně základní školy,tak si pak můžem spolu podiskutovat..do tý doby to nemá s tebou cenu..
            • smejki
              zkus si o tom nejdřív něco nastudovat *7*
            • keigi
              Za čárkou a tečkou ve větách se dělají mezery, ty Češtináři *7*
            • No nepovídej!
  • hustyyy Dark souls se dostalo do nominace... vic nepotrebuju. stale tu mame herni prumysl !! moc se netesim na pristi rok, az to vyhraje angry plants vs. panda ropewille.
    • Veskoslav
      To vyhraje buď nový Starcraft nebo Diablo III, pak tu máme jistě Arma III, Max Payne III, Mass Effect III. Není toho málo. A to jsem vypsal jenom ty, na co jsem si vzpoměl.
      • Vzdyt ja vim, ze bude hromada super her. I kdyz ve stinu diabla si asi zadnou z nich moc nezahraju :) Trosku narazim na vsechny poznamky PR socialnich her s velkohubyma vyrokama ohledne zaniku herniho prumyslu a nastupu prumyslu aplikacniho.
      • Mass Effect III,s tím ˇat se jdou radši rovnou zahrabat..konečně jsem se dostal ke hraní druhýho dílu,ale nestačím se divit,co je to za bezduchou SRA*čku..krom ucházejících dialogů je to tupá krávovina...
        • Mass Effect 2 je nejlepsi hra za posledni 3 roky
          • Jazz
            Haha, ha... ha... ha!
  • Letos jsem hrál spoustu parádních her. Jsem rád, že byl tak silný ročník. Ale chci říct, že jsem moc rád, že vyhrál právě Portal 2. Ta hra má obrovskou duši a Valve mě opět přesvědčilo, že tvoří hry především pro nás a pro samotnou radost a potěšení ze hry. Smekám!
  • Malleth
    1. Dark Souls
    2. Batman: Arkham City

    I ten Portal byl super

    Dál už je to jedno...
    • Vidím to úplně stejně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit