Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě, jednoznačně Space Marine MP, nahráno přes 160 hodin...

    PS: To že "frajer" z redakce navrhne Space Marine jako zklamání roku a ani neinformuje o tom že vyšel už pár týdnů zpátky datadisk, svědčí o mnohém...
    • Veskoslav
      Tolik her tu nemá recenze a zasloužili by si je více než nějaký datadisk:)
      • Ale jo to souhlasím, ale sic smutnou, přesto pro nás naprosto nepodstatnou zprávu o agentu 007 v Iránu napíšou. Malou zprávu o tom že vyšlo DLC a velmi povedený skiny, o tom se neobtěžujou informovat. Mimochodem Space Marine se zatim dle Steam statistik drží slušně, specielně na to že na PC vůbec nemusel vyjít... Takže propadák? Možná tak pro pana "muslimofila" Smutnýho...
    • Jeee to seš ty :-D Ty jsi srandovní....
      • Obvykle jo, ale tohle myslim vážně...
  • Portal 2 umna tiez vyhrava. A pre anti-portal ludi chcem nieco povedat. Je pravda ze niekto vie portal dokoncit za 6 hodin. Ale! Valve hry maju jedno velke plus a to je Editor map = mody.
    Uz portal 1 mal niekolko vynikajucich modov ktore boli lepsie, a tahsie oproti originalu. Inak to nebude ani u portalu 2... Cize nazvat portal ako kratku hru? Tie mody zarucia portalu dalsich XY hodin.. co sa u mnoho hier, ktore su drahsie, neda povedat.
    • + skvely COOP *3*
  • Dobře jste zvolili, pánové, a to vybírání prvního místa vám vůbec nezávidím. Portal 2 je fenomenální a skvěle vybalancovaná hra. Ne příliš triviální a přitom nijak náročná. Už to, že jste ji vybrali přestože vyšla začátkem roku o něčem svědčí. Žádný momentální poblouznění čerstvěji vydaným titulem.
  • MidnighT91
    Já chci další ROLLCAGE...
    • Síce neviem čo to má s článkom spoločné... ale ja by som chcel nový izometrický Fallout presne v takom štýle, ako boli prvé 2 diely, k takej hre by som sa normálne modlil *1*
    • Kr.Pa
      Raději Re-Volt 2
  • Kr.Pa
    Vybrali jste best of best, co treba sem dat i mezi vyber Minecraft ? To je jedina sekce, kterou jste vynechali.
  • Dlaha
    No paráda, konečně. Divil jsem se že ani na GameTrailers ani na VGA Portal 2 nevyhrál game of the year. A že si to ta hra zatraceně zaslouží. V jednoduchosti je krása a já asi nic lepšího nikdy nehrál. Rozhodně ne minulý rok *4*
    • na VGA vyhrala "akcnni hra roku" COD, to mluví za vše, skorumpovaná a neobějtivní akce co nemá uroven a od ted už její ocenení nemá žadný význam
    • Tu sa moc o objektivite hovoriť asi nedá. Stavím sa, že keby Portal 2 vyšiel na konci roka, vyzeralo by to úplne inak.
    • Asi tak, určitě to bylo těžký rozhodování, ale Portal 2 si to určitě zaslouží :)
  • Zajimavé, že na PS3 je L.A.Noir lepší než Dark Souls, ale na X360 se nedostal ani do top 5, to se ty hry tak liší? :)
    • Na X360 měl prej nějaký problémy (sice mám boxa, ale nemám L.A, takže nevím jaký, ale bylo to něco s přehřívání, byl tu o tom článek..opravte mě jestli se pletu, nechce se mi to hledat)
      • RakeW
        Mně se nic nepřehřívalo (jak na starém Arcade, tak na novém Slimu), ale měl jsem nainstalováno, tak nevím.
  • Paul_cz
    1) Zaklínač 2
    2) Skyrim
    3) Deus Ex 3
    4) Dead Island

    Portal 2 jsem dohrál, dobrá hra s výborným závěrem, ale Zaklínač, i ty ostatní hry, mě bavily zcela nesrovnatelně více.
    • Také na mě Portal 2 nijak zvlášť nezapůsobil.. *9*
  • pravě sem vypl portal 2 po druhém dohrání. tak tohle mě tet hodně potěšilo. Ta hra si to opravdu zaslouží. Vyzdvyhnul bych hlavně konec singleplayeru kterej je víc než uspokojující a to se u skoro žádné z dnešních her říct nedá.
    • corfer
      Tedy ty vyzdvYhuješ tvrdě. Bez urážky.:)
  • No...pokud bych měl hodnotit podle kvality provedení a péčí o hru, tedy co možná nejobjektivněji, vypadal by ževříček asi takto:
    1.Portal
    2.Deus Ex
    3.Zaklínač
    4.Dark Souls
    Pokud bych měl hodnotit čistě podle toho, jak mě hry baví, jak na mě působí atmosférou a emocemi, teda zcela subjektivně, tak by vypadal takto:
    1.Skyrim
    2.L.A.Noire
    3.Portal
    4.Battlefield

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit