Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře vy! A hejterům nech vybuchnů hlavy! :) *16*
  • Nulová znovuhratelnost, délka spolu s coop okolo 10ti hodin a hra roku? Proboha.
    • nevím jak ty ,ale já dohrál portal 2 singl 3x ,coop 2x a k tomu ještě vyšlo skvělé DLC zdarma .takže 10 hodin opravdu není na místě když tě hra baví .
    • nulova znovuhratelnost ? :D...sa smeje...SP som hral viac krat...coop 2x s kamosom a s dalsimi dvoma mam v plane hrat znova...je to pecka ! ale taktiez by som tam niekde vyzsie zaradil BF3...ja viem ze vacsina so mnou nesuhlasi ale kazdemu vyhovuje nieco ine :)...
    • smejki
      segeďák s deseti knedlama za pade by měl být jídlo roku, jak tak čuju
      • dira
        když bude precizně udělanej tak pročpak ne? :o)
        • smejki
          když bude precizně udělanej, nebude stát pade
          • dira
            to by ses divil :D za deset korun se k nemu da dokoupit obcas i poctivej vyvar :)
    • Veskoslav
      A co by jsi ty dal jako hru roku? Skyrim s jeho nedodělky? DS, GoW 3 či Forza, které jsou jenom na konzole? Poděl se o svůj žebříček:)
    • Yes!
  • Ikdyž se vydavatelům snaží zavděčit desítkovým hodnocením některých her, který na to prostě nemají, tak sou tyhle vlastní vyhlášení moc pěkně zpracovaný a já vám za ně děkuju. Portal 2 si to určitě zaslouží.
  • GlaDOS
    Jsem rád, že to Portal 2 dostal. Velmi promyšlená, chytrá a vtipná logická hra.
    • Amylee.Anderson
      Takovej spoiler na main page! :D
      • GlaDOS
        Už to vidím, kolik lidem jsem zkazil to očekávání, které trvalo tu dobu, než klikli na článek a odrolovali na vyhlášení. *1* Budete muset vykompenzovat ty pluska mínusky, pak tam možná bude jiný *3*
  • Me prekvapuje ze Skyrim je jen v top na PC. Na konzolich vychazi tolik lepsich her?
    • Ano, vychazi ice lepsich her a navic na konzolich byl zpraseny jeste vice nez na pc, na ps3 je v podstate nehratelny.
    • Veskoslav
      Tak určitě Forza 4 je luxusní, Batman taktéž. Série Gears (osobně považuji lepší 2 než 3), poslední Mortal, Dark Soul(ačkoliv podle mně jsou lepší Skyrim i Zaklínač(ten prozatím ani na konzole není)). Není toho málo a to platí i opačně.
  • zcela po právu.. a to jsem ho hrál jen asi dvě hodiny na kámošově ntb :D
  • Portal 2? - Vůbec. :) Toť můj názor.
    • nuz kazdemu sadne nieco ine ale podla mna si to valve zasluzi...ked nieco vydaju tak vzdy kvalitne lebo to prerabaju aj 10x od zakladov ked je hra na 99% hotova :D...preto tie neskoro vydania...a napr kto vam da len tak DLC free ?...no zasa valve :) ja mam od valve skoro uz vsetko...rad ich podporim lebo ma nikdy nesklamali...az na tie neskore vydavania titulov :D
  • Veskoslav
    Tak skláním se. Neměl bych odvahu v této kategorii vynášet rozsudek, ale jinak s redakcí souhlasím. A příjemné potěšení, že Zaklínač i Batman mají 2. místa:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit