Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takhle Posel Smrti 3?
    • sarcasm?
  • kde je amnesia? *8* a jestli l.a.noire je adventura, tak potom uz muze byt adventurou naprosto cokoliv... *16*
    • blixa
      http://games.tiscali.cz/tema/best-of-2010-nejlepsi-adventura-54587
    • Urug
      Amnesia na Steamu vyšla 8. září 2010.
  • jednoznačně MW3 !
    • Moder Gayfare 3 on 1 ?
  • Já tedy jednoznačně souhlasím *4*
  • Už se těšim jak tu bude Best of RPG a vyhraje to Dark Souls :-)
    • RPG prece vyhraje Skyshit
    • No to je dost mozne, pokud to neveme W2....bude vtipnez ase sledovat komenty typu ze redakce ja banda cehosi oskliveho, to dala hre co neni na pc....
    • hej a potom sa zobudíš s rukou v nočníku.. ;-)
    • tak sa ešte chvílu teš ... *1* *1*
  • tři z pěti adventur vypadají jako z roku 1992, to bych blil
    • corfer
      Já bych se zase ochotně vyzvracel do tvého obličeje, abys neměl názory jako z roku 1992.
  • a nejlepší adventura všech dob? Goblinsss
    http://www.youtube.com/watch?v=atLJs5pxDEE
    • mimochodem goblins byli samozrejme taky fajn, ale byla to spis takova fun adventa - neco jako simon the sorcerer ... gabriel knight byla adventka jak remen
      • dekuji za minus, nejspis od nekoho kdo ani jednu ze zminovanych her nehral
        • Jak jsem jen na Gabriela mohl zapomenout.... Všechny díly se povedly, ještě že nikdo neprzní jeho značku dneska.
    • za me broken sword 1 & 2, a pak stary gabriel knight 1 - ten byla paradni
    • tak přiznám se, že jsem si gemini rue našel na steamu a za těch pár éček koupil. Zatim jsem z něho nadšený.
      L.A.Noire mne vůbec neoslovil.
      A tu staromodní grafiku beru jako plus, dýchla na mne nostalgie.
    • ...kteri jedou i na mobilu, uz jsem takhle dohral 2ku a 3ku *14*
  • Tommybull
    A co takhle A New Beginning? Osobně jsem tuto hru nehrál, ale v rámci žánru kolem ní byl docela humbuk, tak by mě zajímalo, proč ji redakce do výběru nezařadila...
    • GlaDOS
      Vidíš. Klasickou adventuru tam nedají ale L.A.Noir jo. Já A New Beginning hrál a je to skvělá adventura. Navím, proč tu nebyla.
  • rancor1223
    Tak jako jediný z tohohle výčtu jsem hrál L.A.Noire a byť nebylo špatný, postrádalo ten příběh který by mě nutil pokračovat dám. Nějaké pojítko, cokoli. Ale možná jen nejsem cílová skupina týhle hry.

    btw konverze je to opravdu zoufalá. Ať už z hlediska optimalizace (Rockstar *7* ) tak minimální úpravy grafiky k lepšímu. Zvlášť nepochopím jak mohou používat textury hlavy kvalit první Mafie. Vlasy některých postav jsou přímo úděsné...
    • LA jsem také koupil a začal hrát, no mé první dojmy byly podobné jako ty tvé, dvakrát jsem kontroloval posuvníky u nastavení grafiky, jestli mám opravdu vše nastaveno na max. BTW první díl Mafie měl ty textury snad i o třídu lepší. No a ta slavná mimika a textury herců nalepené na hlavy postav ve hře, tak to rozhodně není nic, z čeho bych si sedl na prdel, jak bylo uvedeno v recenzi. Ale jinak se to hraje pěkně.
    • vlastik.plaminek
      Ten příběh je celkem zvláštní. Zdánlivě to vypadá, že je to jenom slepenec případů, ale ke konci se se vlákna spletou. Ale je fakt, že nechávat vysvětlení na poslední 3 nebo 4 případy je docela sivné
  • corfer
    A já tak věřil Gemini Rue, přičemž mi v nominaci výrazně chybí Blackwell: Deception.
    • sleepless
      Na Geminiri Rue jeste dojde ;)
      • corfer
        Těžko odhadovat, co si po tímto příspěvkem představit?
        • sleepless
          Uvidis v prubehu nasledujicich dni.
    • Taky jsem fandil GR:(. Ale je fakt, že LA Noire jsem nehrál a z toho co jsem viděl a četl mě to ani moc neláká.
    • blixa
      Blackwell: Deception jsme take zvazovalo, ale do te finalove petky se nemohlo vejit vse :( A Gemini Rue? Nebyt L.A. Noire, mela by adventuru roku prakticky jistou, ja osobne ani nedokazu rict, ktera z tech dvou her me bavila vic.. Ale pro Noire hovori vetsi dynamika hrani a vetsi davka originality imho.
      • corfer
        Tak mě například L.A. Noire těžce zklamalo a do mé osobní nominace by to asi nedotáhlo, nicméně respektuji váš úsudek.:) A co se týka Deception, dočkáme se recenze? Třebaže se nejedná o horkou novinku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit