Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    po zásluze
  • Snad nic jiného to ani být nemohlo. Parádní pařba je to a coop ještě lepší :) Už aby bylo další DLC a další mapky.
  • Ale dobrý zas. *7*
  • blixa
    Odteď v této diskusi povolené jen příspěvky od registrovaných uživatelů.. Trávit sobotní noc mazáním rádobyvtipálků nás fakt moc neba..
  • Za sebe doplním nezávislou hru SpaceChem http://spacechemthegame.com/
  • Ryba9
    Kdo tohle hrál a neni to pro něj nejlepší logická hra tak má na půdě něco špatně :)
  • Já nejsem vůl.Btw ty si přišel na to jak to ty udatní koníci,plní elánu,běžící vstříc dobrodružství dělají,že vylezou na horu se sklonem asi osumdesát stupňů?Řekl bych že nikdo(já myslim že jsem jako první přišel se smysluplným vysvětlením-augmentace) na to ještě se 100% jistotou nepřišel a ani nepříde=logický problém 21.století=zaslouží si nějakou cenu
  • Jezis Marja to je zase diskuze... Martin mi k logickym hram jako patron sedi. A na trune logickych her sedi taky ta spravna. Takze do pohody.
  • Tak jo, v koutku duše jsem hrozně doufal v Trine, ale stejně jsem počítal s Portalem, takže vlastně není problém. Kromě těch volů co tu píšou furt se Skyrimem, hahaha. *7*
  • walltar
    Tak tady asi žádné překvapení ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit