Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po 127 hodinach hrania Skyrim mam uplne jasno v tom, ktore RPG roku 2011 je naj *3*
    • matty-the-gamer
      Skyrim sice byl super (ostatní RPG 2011 kromě DX:HR jsem nehrál, takže nevím zda byl nejlepší), ale stejně mám radši Oblivion. Ten příběh a atmosféra byly takové lepší a poutavější.
      • to jsi nejspíše jediný na celém světě *1*
    • jindra.veliky
      to ti trvalo tak dlouho zjistit ze je zaklinac 2 lepsi? *15*
      • keby som kupil Zaklinac 2 tak si trepem hlavu o stenu doteraz. Zaklinac 1 je pre mna jedna z naj hier, bohuzial dvojka je trapna parodia samej seba. Zaklinac je ako fetak ktory sa musi nadopovat drogami v hlupom meditation mode aby vobec prezil dalsi fight. Mal som sto chuti ho zaskrtit cez monitor ked si musel dramaticky sadnut a vychlastat miliontu vlastovku. A tie trapne naskriptovane akcie: zavru sa dvere a nasleduje boj, po skonceni boja sa zazrakom dvere otvoria. Zaklinac 2 je pr*ser roka 2011, dovolim si tvrdit ze bol viac zabugovany ako Skyrim v prvej verzii.
      • Jazz
        Rock on, babe! *4*
    • Dark Souls?
      • prosim? Co to je Dark Souls?
        • LOL, nevis? :-)))
  • TAK ZA TOHLE ROZHODNUTI MATE MUJ RESPEKT

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • Bohužel, tuhle hru si zahrát nemůžu:( Ale myslím, že si to zaslouží, protože u ostatních her jsou opravdu chyby...

    Jen dvě poznámky - Po všech těch recenzích jsem u Skyrimu čekla vážně příšernej inteface a inventář, na který si budu zvykat hodiny...a on mi prevítek přešel do ruky sakra rychle...vlastně prakticky hned. Nic špatného na něm nevidím...

    U Deus Ex mi vadily rozhodně jinačí věci, než bossfigty....co na nich bylo špatnýho? Že byly jednoduchý, nebo neoriginální...nebo co?
    • Malleth
      To ti nevadilo, že inventář je jenom samej text, v kterým se dost pomalu orientuje? Nebo že v něm není možný třídit předměty (to tuším šlo v Oblivionu takže WTF?).

      Krom toho na save se (na konzolích) člověk musel proklikat asi přes tři okna.

      Mapa je taky spíš na efekt, než že by byla nějak praktická.
      • Nechci se Skyrimu moc zastávat, svoje chyby měl, ale inventář mi nevadil a naopak mě potěšilo, že si člověk může podívat na všechny ty krámy co vyluxoval. A save? Hrál jsem na gamepadu, takže podmínky jako u konzole a zvládl jsem udělat přes 2000 savů a to jen díky tomu, že se hra dala uložit pod vteřinu:)
      • Me taky inventar nevadil... proc by mi melo vadit, ze to je samej text? Vim jak se ta vec jmenuje tak ji najdu... tridit predmety? zbrane, brneni, ingredience... tohle trideni je stejny jako v Oblivionu
        • Malleth
          1. V obrázcích se orientuje rychleji než textu.
          2. Ano předměty tam jsou roztříděný do skupin, ale strašně tam chybí třídění dle váhy a celkem by se hodilo i dle času kdy si předmět sebral. Hlavně kvůli naprosto nesmyslnýmu váhovýmu limitu. Úplně běžně se tam stává, že sebereš těžkej předmět, kvůli kterýmu se přetížíš a pak je kolikrát dost problém ho dohledat.

          To že si můžeš předmět prohlížet a rotovat je fajn věc, ale to je asi tak všechno.
          • Save přes menu? To jse mv životě nepoužil...proč, když existuje rychloukládání? menu mi přijde přehledný, na první pohled vidím ,co mám oblečeno, vše abcedně seřazeno pro případ hledání konkrétního předmětu...Mě tahle verze prostě vyhovuje...zvláště v porovnání s prvním questlogem v Morrowindu...to byl vážně otřes.
    • Asi to že jsi byl nucený je zneškodnit násilím a nebylo jiné řešení.
      • No to byla příběhová nutnost, je zlikvidovat. T obych viděl teda spíše jako nedostatek příbehu, nikoliv samotného bossfigtu...
        • Spíš nedostatek samotného gamedesingu. Bylo prostě vidět, že bossfighty jsou do hry násilně naroubované, obzvláště když vyšlo najevo, že je dělalo úplně jiné studio. Pro lidi, kteří se snažili celou hru projet non-lethal se to prostě nehodilo, navíc to působilo i trapně a uměle. Vstoupil si do místnosti, kde se měl odehrávat souboj a už dopředu si věděl o co se jedná, podle zbraní rozesetých všude kolem.....
          To ale nic nemění na tom, že pro mě je DE:HR hrou roku. *3*
        • tam slo spis o to, ze jsi se proti nemu musel postavit strilet a nebylo tam moznost zautocit na nej ze zadu utokem na blizko
          • No šlo, ja to udělal na tu co se zneviditelňovala, akorád spustila nějaký counter attack a zpřelámala mi ruce. :-D
            Já nevím no, na každého bosse stačilo hodit jedno EMPčko a pak je klidně uškudlat kapesním nožem.
            • SPOILER... Ono to zas tak lehky nebylo. Hra jsem to na nejtezsi obtiznost a u Namira s vypnutyma schopnostma jsem se hodne zapotil
  • Trol.internetovy
    I ty jeden vědmáku, jak to že jsi to nevyhrál?! *7*
  • Zrovna mě chytlo hrozivé uvědomění...

    Skyrim není RPG roku!

    Skyrim bude hrou roku!
    • TO by byl nesmysl aby vyhrala hra ktera nevyhrala ani v svoji kategorii... Ale i tak si myslim ze tohle nebyl uplne *od srdce* vyber...
    • Uz me vecne tema Skyrimu zacina ****. Ocekavam zasah z hury, ktery nedopusti aby se stala takova nehoraznost. NO WAY!
    • Ale už se kolem toho dělá trošku moc zbytečný tiátr ne?
      • Ale když si spojíš nitky, tak to dává smysl.
        • Proč ne? Pokud dojdou ke Konsenzu..
    • souhlasim s tebou, ja jsem taky pro!
  • Tleskám redakci že se na tomto klenotu shodli. Tajně sem doufal že to tak bude, protože tahle hra je opravdu výborná. Je to zcela jiná liga než cokoli co tenhle rok vyšlo.
    Jo a mimochodem, gametrailers.com vybrali Dark Souls za Best Role-Playing Game taky. Což už o něčem svědčí.
    Udělali jste mi velkou radost :-)
    • samozřejmě sem myslel loňský rok :D
  • Koho sere nejaka platformova srackoidni hra?
  • xixixao
    Tak to jsem opravdu nečekal :D
  • Nebylo by dobre udělat hlavně prušvih roku?? tam je celkem hodně kandidatu...ikdyz vitez je jasny :D navždy :D
    • Mě ne.... Já byl letos velmi zklamán Crysis 2, ale to zcela jistě není vyložený průšvih...kteoru hru máš namysli?
      • Nejvetsi prusvih je Duke, na tuto hru se cekalo 15 let a pak z toho byl naprosty propadak.
      • ta ktera bude v našich s rdcich uz na forever :) snad uz ho nechají spat :)
    • ALE ono se vyviji nové X-com !!!!!! Enemy unknown!!!!! doufam ze po dlouhé době se stane strategie hrou roku!!!
  • a já si myslim, že hraní jde do haj***, už roky čekám, kdy se objeví skutečné RPG (alias BG2, NWN, Planscape Tourment...) Vím že mě za to budete nenávidět, ale ani Witcher 1/2 mě nijak nezaujal a připadal jsem si jako v diablu.

    A Skyrim je výborná akční hra, kde se kulomety vyměnily za meče a firebally
    • smejki
      Fallout: New Vegas
    • Asharak
      Jednak máš trochu pravdu, jednak ne. Ano, možná chybí skutečná RPG hra na bázi D&D pravidel. Ne, BG NVN PT jsou Izometrické RGP, Witcher je RPG z pohledu 3. osoby stejně jako Skyrim (+ taky First-person RPG).
      ALe jinak to jsou všechno skutečné RPG, hry na hrdiny.
      A nikdy jsem neviděl střelbu mečem *1*
      • střelba mečem?? asi hraješ moc malo japonské hry :D
        • Asharak
          Jo taky si teď říkám, že jsem to přehnal :) Ok, ve Skyrimu jsem to fakt neviděl. Teď si totiž vzpomínám, že jak jsem před pár dny dohrál Harryho pottera 2, tak poslední boj bylo metat světlo mečem. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit