Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ony strategie vycházejí, jen není móda psát na ně recenze takže ani nemůžou být v žebříčku... viz Patrician IV (datadisk 2011), nebo Theatre of War 3: Korea také chybí tak mi netvrďte, že nic nevychází a místo padesáti preview na "hity" typu call of duty XYZ pište recenze na pořádné strategie! Kolikrát narazím čistě náhodou na deleko kvalitnější tituly než přehipované AAA o kterých je všude slyšet, to je možná další důvod proč strategie upadají... kdyby se jim věnovala alespoň 1/10 prostoru toho co pro střílečky (které jsou prakticky stále totéž, jen úžasnější grafika a voják toho umí méně a méně... kde jsou ty časy, kdy uměl zalehnout nebo se vyklonit... dnes to není potřeba, stačí jen běžet s střílet)
    • Hairy_Ass
      Souhlas, ale když se nestíhaj dělat recenze ani na regulérní tituly, tak na nějaký datáč tuplem ne. Ale jinak s tebou souhlasím.
      • Recenze není ani na základní hru, která vyšla 2010, (datadisk jsem zimňoval, aby pasoval do kategorie 2011) nebo hry od Paradox Interactive už se také přestaly recenzovat, ještě tu jsou 2 datadisky k EU3, pak už nic... (2011 vyšel nejnovější datadisk)
  • situace ohledne strategii je pomerne smutna. kde jsou ty klasicke strategie typu age of empires, command &conquer atd.? nerikam, ze zminene strategie (nektere bych neoznacil ani za strategie) nejsou dobre, ale nechapu kam zmizlel veskery old school... skoda
    • zminene strategie jsem myslel ty z clanku samozrejme ;)
  • a starcraft 2 nic?
    • Ten vyšel někdy v půlce roku 2010, pokud se nemýlím.
      • smejki
        nemýlíš. září/říjen 2010
  • a co age of empires online.
  • Jazz
    Jak dlouho bude trvat než se dopracujeme ke Gayrimu (čti hra roku) ?
    • JohnyTheZik
      Teda ty jses vazne trapnej :D..
      • Jazz
        Dík, nápodobně. *5*
    • kostejnesmrtelny
      Dokud ti někdo nešlápne do ksichtu. Zastav se, zařídíme to.
    • Skyrim mam rad, ale byl radsi kdyby to vyhral Zaklinac 2. Dockame se :)
      • Dark Souls je nej hra roku, ale bohuzel to neni masovka, takze nema sanci v takovychto zebriccich pro masy :-).
        • no pořád mi dark souls přijde jako větší masovka než zajlínač
          • A v cem?
  • Dungeon Defs...mám zkoušel jsem, SP nic moc multák to snad zachrání:o)
    ANNO leží mi na Steamu a nemám furt odvahu si to zahrát:oP potřebuju volný čas:o)
    Hommam se mi dost líbily..zkusil jsem demo a za hodku jsem si to už koupil na Steamu. Jako hra je to super...cca hratelností jako trojka, ale horší než moje milovaná dvojka.
    Shogun mě neláká..
    já bych se asi nerozhodnul:o)
    Dal bych zde asi zase Dead Island, který mě ze všech her loni bavil nejvíc a je mi jedno že to není strategie:o)
  • Veskoslav
    Ale jo s výsledkem souhlasím, jelikož stejně minulý rok nic moc nevyšlo. Anno mně naštvalo, jelikož se do toho srala ekologie, globální oteplování a jiné podobné kýčoviny, Heroes VI mně bavila a příjemně překvapila. Ale stejně pořád zůstávám u Sc, jelkož ten nabízí takřka neomezený multiplayer, navíc začla 5. sezóna, a konečně po roce a půl dodělávám všechny úkoly v kampani *1*
    • Ekologie je v Anno 2070 pouze jako další strategická složka, protože tak musíš brát v potaz i ekologickou zátěž svých činů. Rozhodně to ve hře není nějak zideologizované a bylo by chybou nezahrát si tuhle skvělou hru jen kvůli nějakým hloupým předsudkům.
  • Hairy_Ass
    Je fakt, že minulý rok to měl Shogun celkem lehké. Chvíli jsem ho hrál, z nostalgie - na jedničce jsem se sérií začínal, ale pak jsem se stejně zase vrátil k Empire (samozřejmě s Darthmodem) a Napoleon. Evropská historie je mi přece jen bližší. *4* To ale neznamená, že by se mi Shogun 2 nelíbil, je to TW dotažený téměř k dokonalosti, se skvělou atmosférou.
    • Darthmod taky někdy musím zkusit, co jsem ale viděl tak zmizela palba po řadách+ postup... Mně na ETW a NTW strašně vadilo nevyrovnaný dělostřelectvo... V ETW bylo uber-silný. Na konci kdy to byla taková brokovnice na dálku... V NTW bylo docela reálný, ale vzhledem k tomu že hloubka armády není moc velká, tak skákání projektilu je pak k ničemu... Dobře se ním ničí kavalérie *4*
      • Hairy_Ass
        Ta střelba a postup vpřed stejně byla dost k ničemu - po řadách ale palba zůstala, jen ji samozřejmě musíš vyzkoumat. A dělostřelectvo je v Darthmodu o hodně lépe vyvážené - i když v Napoleonovi je samozřejmě pořád lepší. Na kavalerii je nejlepší šrapnelová dávka. *3*
  • Nové heroesy jako návrh na top strategii? To je vtip roku? HoMaM 5 nešahá ani po kotníky, nedej bože to srovnávat s 3! *10*
    • Cahir
      Já si zase myslím, že je ze všech Heroesů nejlepší. Každopádně už dlouho jsem neviděl hru, která by byla mezi fanoušky tak kontroverzní. A rozhodně neplatí, že se líbí jen nováčkům a staromilcům nikoliv.
      • tak zmenily vetsinu zakladnich principu, ktere delaly z Heroesu Heroes, ted je to jak hrat nejakou jinou hru, nerikam, ze spatnou
      • Mně se třeba líbí lehkej ústup od toho infantilního art designu pětky, ale gameplay mi moc nesedí. Je to strašně rychlý, všichni hrdinové se můžou různě teleportovat po mapě, takže je tam člověk nahání jak k*kot. A ještě k tomu brutálně cheatujou, jednomu zlikviduješ celou armádu, z čehož by se vzpamatovával pár tejdnů, přesto ho za dva dny potkáš s armádou ještě větší.

        Pětka mi přišla mnohem vyváženější a po stránce hratelnosti lepší (ačkoli asi i tam nepřátelé trochu cheatujou).
        • cheatuje se vsude, to neni o hre, ale o demenci lidi
          • Myslím AI v singlu. Strategie většinou v MP nehraju.
            • jo takhle, tak to mas pravdu ;)
  • Tak nevim, takticke hry budou zvlast nebo se berou take za strategicke?

    Dungeons defender hraju na ps3, je to vyborna hra, ale strategickeho na ni neni nic, nicmene je pro jeji hrani notna nezbytna davka taktickeho uvazovani. Ale az bozsky cistou esencialitou taktiky je predevsim Frozen Synapse, ktery se oprostil od vsech ostatnich prvku (mozna ke skode veci, nejaky squad building bych docela ocenil), a ktery imho mezi nejlepsi hry roku patri mnohem vic, i kdyz to neni masovka. Z shoguna 2 mam rozporuplne pocity, ta tahova strategicka cast me vubec nebavila, ale musel jsem ji absolvovat, abych si pekne uzil i tu taktickou, ktera je paradni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit