Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze není ani na základní hru, která vyšla 2010, (datadisk jsem zimňoval, aby pasoval do kategorie 2011) nebo hry od Paradox Interactive už se také přestaly recenzovat, ještě tu jsou 2 datadisky k EU3, pak už nic... (2011 vyšel nejnovější datadisk)
  • Hairy_Ass
    Souhlas, ale když se nestíhaj dělat recenze ani na regulérní tituly, tak na nějaký datáč tuplem ne. Ale jinak s tebou souhlasím.
  • Ony strategie vycházejí, jen není móda psát na ně recenze takže ani nemůžou být v žebříčku... viz Patrician IV (datadisk 2011), nebo Theatre of War 3: Korea také chybí tak mi netvrďte, že nic nevychází a místo padesáti preview na "hity" typu call of duty XYZ pište recenze na pořádné strategie! Kolikrát narazím čistě náhodou na deleko kvalitnější tituly než přehipované AAA o kterých je všude slyšet, to je možná další důvod proč strategie upadají... kdyby se jim věnovala alespoň 1/10 prostoru toho co pro střílečky (které jsou prakticky stále totéž, jen úžasnější grafika a voják toho umí méně a méně... kde jsou ty časy, kdy uměl zalehnout nebo se vyklonit... dnes to není potřeba, stačí jen běžet s střílet)
  • A v cem?
  • zminene strategie jsem myslel ty z clanku samozrejme ;)
  • situace ohledne strategii je pomerne smutna. kde jsou ty klasicke strategie typu age of empires, command &conquer atd.? nerikam, ze zminene strategie (nektere bych neoznacil ani za strategie) nejsou dobre, ale nechapu kam zmizlel veskery old school... skoda
  • no pořád mi dark souls přijde jako větší masovka než zajlínač
  • Dark Souls je nej hra roku, ale bohuzel to neni masovka, takze nema sanci v takovychto zebriccich pro masy :-).
  • Jazz
    Dík, nápodobně. *5*
  • JohnyTheZik
    Teda ty jses vazne trapnej :D..
  • smejki
    nemýlíš. září/říjen 2010
  • filias
    Četl jsem recenzi v Levelu a teda na to že tam cpou 8mi úplně všemu, tak tohle dostalo snad 4. Tedy je to prakticky nehratelné.
  • Ekologie je v Anno 2070 pouze jako další strategická složka, protože tak musíš brát v potaz i ekologickou zátěž svých činů. Rozhodně to ve hře není nějak zideologizované a bylo by chybou nezahrát si tuhle skvělou hru jen kvůli nějakým hloupým předsudkům.
  • kostejnesmrtelny
    Dokud ti někdo nešlápne do ksichtu. Zastav se, zařídíme to.
  • Skyrim mam rad, ale byl radsi kdyby to vyhral Zaklinac 2. Dockame se :)
  • Ten vyšel někdy v půlce roku 2010, pokud se nemýlím.
  • a starcraft 2 nic?
  • a co age of empires online.
  • Jazz
    Jak dlouho bude trvat než se dopracujeme ke Gayrimu (čti hra roku) ?
  • to je spíše taktická střílečka ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit