Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Dungeon Defenders a strategie? Ehm... to byl rok 2011 asi strategické sucho.
    • Kr.Pa
      sak, vzdyt je to RPG, pry strategie *10*
    • A zdá se že to bude čim dál horší :/
      • Generals 2 to vynahradi
  • DarkHawk
    Jasně že Total War: Shogun 2 jasná volba mezi strategiemi.
  • to bylo už předem jasný, že to bude Shogun 2. Tenhle rok neměl moc žádnou konkurenci, ale i kdyby stál třeba proti Starcraft II tak u mě by vyhrál na celé čáře. Jednoznačně nejlepší Total War.
    • PS: tuhle hru bych doporučil všem co mají rádi: Total War, Japonsko, Saké, Strategie, Samuraje, Nindžy, Šikmé oči, Ašigaru :), Stavení, Bourání, Bitvy, Masakr, Historii, Multiplayer a hlavně hry obecně ;). Tahle je čistá materializace herní nirvány. Dokáže pohltit všechny bez ohledu na národnost, přesvědčení, rasu a značku myši.
  • Hairy_Ass
    Je fakt, že minulý rok to měl Shogun celkem lehké. Chvíli jsem ho hrál, z nostalgie - na jedničce jsem se sérií začínal, ale pak jsem se stejně zase vrátil k Empire (samozřejmě s Darthmodem) a Napoleon. Evropská historie je mi přece jen bližší. *4* To ale neznamená, že by se mi Shogun 2 nelíbil, je to TW dotažený téměř k dokonalosti, se skvělou atmosférou.
    • Darthmod taky někdy musím zkusit, co jsem ale viděl tak zmizela palba po řadách+ postup... Mně na ETW a NTW strašně vadilo nevyrovnaný dělostřelectvo... V ETW bylo uber-silný. Na konci kdy to byla taková brokovnice na dálku... V NTW bylo docela reálný, ale vzhledem k tomu že hloubka armády není moc velká, tak skákání projektilu je pak k ničemu... Dobře se ním ničí kavalérie *4*
      • Hairy_Ass
        Ta střelba a postup vpřed stejně byla dost k ničemu - po řadách ale palba zůstala, jen ji samozřejmě musíš vyzkoumat. A dělostřelectvo je v Darthmodu o hodně lépe vyvážené - i když v Napoleonovi je samozřejmě pořád lepší. Na kavalerii je nejlepší šrapnelová dávka. *3*
  • Tyjo, tak to s tim jdete nekam, jak to muze vyhrat PC titul ! jse snad podplaceny ?


    ps: ''mirne'' sarkasticka reakce na komentare pod akcni a zavodni hrou roku
  • Shogun se opravdu povedl, velmi povedený TW. A ty modifikace :-)
  • Odulin
    TotalWar...Krucifix, proč zrovna tahle výborná série mi nějak nejde přes pysky. Asi je na čase najít si k ní cestu. *4*
  • Darkest Hour: A Hearts of Iron Game je pro mě správná odpověď. A komu starší Europa engine nevoní, pro toho je odpovědí HoI III: For the Motherland.
    Všichni, kteří si myslí, že Total War je vrchol komplexnosti, by si měli věci ze série HoI zahrát, aby zjistili, kde vězí opravdová strategie. Vlastně pardon, ono tak trochu nejde si je jenom zahrát. To chce trochu času, snahy, soustředění a nejlépe tutoriál v podobě Europa Universalis. Vedle HoI vypadá Total War, s prominutím a s veškerou úctou ke skvělé sérii, jako "piece of cake".
    Prostě pokud jde o strategie, já kvalitu měřím množstvím a úrovní strategických možností, a v téhle disciplíně Paradox Interactive se svým HoI vítězí jednoznačně a o nechutně obrovský parník. Ale je pravda, že neznám jediného normálního člověka, který by tyhle hry hrál. Já vlastně neznám žádného. Kromě sebe.
    • Tak hru od Paradoxu asi zvítězit neuvidíš. Takovéto ankety vyhrávají omalovánky, kde je nejdůležitější rychle mačkat čudlíky. Serie TW se tváří jako propracovaná hra, ale s EU, CK, HoI se to srovnat nedá.
      • Já HOI taky dost hraji ale nedělal bych s toho zase nějakou extra HC hru... Rozhodně poslední TW je propracovaná hra až až. A HOI chybí dost ta taktická část hry.
    • smejki
      Asi bych se mezi ty podivíny mohl počítat. HoI3 mám sice jen chvilku, ale jsem odkojený Europou Universalis 3 ^_^
    • Vítej mezi podivíny :) Taky pořádně neznám nikoho kdo by HoI hrál. Ale i přestože mám zkouškový, tak díky nákupu HoI3 Complet na steamu jsem rozehrál hru za ČSR :D
      Podle mě jediná chyba her od paradoxu a hlavně teda HoI je v tom, že trvá několik patchů a datadisků/dlc než to má vychytaný chyby a doděláno všechno co tam původně asi mělo bejt a až potom je z toho naprosto bomba hra.
      • To je fakt, ale třeba s Crusader Kings 2 si dali načas a snad se to vyplatí. :) Už jen měsíc!
    • Trošku pozdě se ptám vzhledem k tomu že slevy skončili, ale mění dlc For the Motherland něco zásadního ve hře? HOI III a ostatní datadisky mám.
      A ještě bych se rád zeptal jak je možné načasovat tah armády... v Jedničce se mi to automaticky nabídlo - kdy a v kolik hodin ma armáda dorazit/ zaútočit na danou lokaci... Tady rovnou automaticky po kliknutí vyrazí splnit cíl.. Děkuji :-)
    • Erien
      Tak už znáš o jednoho více i když HoI je super hra, ale moc mi nejde, abych řekl pravdu je na mě dost náročná o to mě ale víc baví. :)
      • Chce to mnoho měsíců. Neumíš si představit, jak to začne být zábavné, když se přestaneš muset soustředit na interface a začneš doopravdy strategizovat.
        • Erien
          Darkest Hour: A Hearts of Iron Game to je nové? Já mám doma teda jen HoI 3 to už mi tu leží delší dobu ani nevim kde jsem to koupil jen není tolik času na to no.
          • Darkest Hour jede na stejném enginu jako HoI 2. Je to vlastně fanouškovský mod, který dostal plnou podporu vývojářů a nakonec dosáhl takové kvality, že ho i oficiálně vydali.
  • football manager 2012 mohl imho klidne v zebricku byt *5*
    • To je spise sportovni ne? Ja nevim kde bych to zaradil nebo do simulatoru, je to tezke.
      • ono to muzes brat i jako tahovku s realtimovymi "boji" *1*
  • Ony strategie vycházejí, jen není móda psát na ně recenze takže ani nemůžou být v žebříčku... viz Patrician IV (datadisk 2011), nebo Theatre of War 3: Korea také chybí tak mi netvrďte, že nic nevychází a místo padesáti preview na "hity" typu call of duty XYZ pište recenze na pořádné strategie! Kolikrát narazím čistě náhodou na deleko kvalitnější tituly než přehipované AAA o kterých je všude slyšet, to je možná další důvod proč strategie upadají... kdyby se jim věnovala alespoň 1/10 prostoru toho co pro střílečky (které jsou prakticky stále totéž, jen úžasnější grafika a voják toho umí méně a méně... kde jsou ty časy, kdy uměl zalehnout nebo se vyklonit... dnes to není potřeba, stačí jen běžet s střílet)
    • Hairy_Ass
      Souhlas, ale když se nestíhaj dělat recenze ani na regulérní tituly, tak na nějaký datáč tuplem ne. Ale jinak s tebou souhlasím.
      • Recenze není ani na základní hru, která vyšla 2010, (datadisk jsem zimňoval, aby pasoval do kategorie 2011) nebo hry od Paradox Interactive už se také přestaly recenzovat, ještě tu jsou 2 datadisky k EU3, pak už nic... (2011 vyšel nejnovější datadisk)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit