Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nejakej renonc, ne? ;D Podle pruzkumu AHP se v Cechach na konzolich skoro nehraje. A u ceskych Games to vyhraje konzolova hra? ;D No alespon ze ten zbytek je multiplatforma.
  • Veskoslav
    Ale jo, docela souhlasím. Všechny zmiňované tituly jsem vyzkoušel, ale v současné době hraji NFS HP(původní bohužel už ne, ale ten z roku 2010) a docela mně baví. Je to takové příjemné, oddechové ježdění s nádhernými auty. A za kilo, kdo by si to domů nepořídil:)
    • Trol.diskuzni
      Já rozhodně ne, ani za 1 Kč včetně DPH. *3*
      • další zloděj her
        • Trol.diskuzni
          Tak zrovna tamtu hru bych si nepořídil ani zadarmo... Ale v každém případě jednat ve stylu "hmm, ta hra stojí stovku, tak proč si ji nekoupit, přestože ani nevím, jestli ji vůbec ocením?" určitě není mé krédo. Kupuju si jen věci (hlavně hudbu), u kterých vím, že mi přinesou dlouhodobý užitek.
          • Eva a Vašek sázka na jistotu!
  • No dát do nominace test drive místo dirt to mi přijde docela jako špatné rozhodnutí ! vždyt test drive je hroznej odpad (sims s jízdou).Jízdní model je příšernej .Ale musím vás pochválit že vyhrála forza 4 :-) tahle hra je prostě klenot.
  • no vono jako o moc vic zavodnich her nevyslo tak nevim, staci tech par kousku random srovnat do rady a vyhodit nfs run a spokojeno by melo bejt hodne lidi :))
  • Jakym zpusobem se mezi nominovany dostal Mega Fail roku jako TDU2? To snad nemyslite vazne...To rovnou Nominujte i L.A noir do tyhle kategorie,tam se taky da jezdit z bodu a do bodu b ale zadnej prozitek z toho clovek nema...A forza je dobra,jen si myslim ze je to spis Forza 3.5 nez novy,plnohodnotny dil.
  • Urug
    Nejlepší závodní hra roku je jednoznačně Nitronic Rush
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vNuSvuzPL10
    • Hmm dizajn to ma zajimavy,,,
    • wow to je teda pecka .. dík moc za TIP *4*
  • Za to, ze nevysla na PC by mely padat hlavy.
    • zato ze znacka forza vzdy byla na xboxu a to ze diky tomu si to drzi kvalitu a technickou dokonalost je spatne ?
    • to by pc hráči nesměli bejt samí zloději co by si to stáhli zadáčo
      • No jo.Další svatoušek...
      • Snad tě srazí kamion .. *16*
  • Ještě někdo tu fakticky fandil NFS:Run? Co? Ne? Fakticky nikdo???

    No to je mi překvapení :)
  • "Sahají od infantilně vypadajících buginek prohánějících se pastelovou krajinou přes apokalyptická přibližovadla svištící pod rozpadající se metropolí..."

    od něčeho přes něco, ale kde je to "po"???!!! já chci vědět, co tam chybí! :D
    • sleepless
      Mario Kart 7 a MotorStorm Apocalypse :)
  • http://www.youtube.com/watch?v=0vVIiKp6xMs

    a závodní hrou všech dob se stává...whacky wheels!
    • Jimei
      na to si ješte pamatuju :D stávalo se jenom mě že panda byla vždycky poslední ?:D
    • lepší grafika než NFS:the run a hratelnost taky úplně jinde :)
    • rancor1223
      Na ty si pamatuju! Ty byly luxusní *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit