Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ktery rok vysel Dungeon Siege 3 ? protoze to bylo asi nejvetsi zklamani stoleti...
  • Malleth
    Největší zklamání loňského roku bych shrnul jedním slovem: Revengeance
  • Pethulla
    Teda jak někdo může být zklamaný z toho, že NfS opět stojí za starou belu? Ono se to tak nějak dalo čekat: NfS zklamat nemůže, to už snad po tom, kam se ubralo, může jen překvapit.
    • Veskoslav
      Tak třeba Hot Pursuit z roku 2010 mně více než mile překvapil.
      • trolo
        i lol'd
  • Určitě Stronghold 3 a Age of Empiers Online, (první byl nehratlený pokus o vzkříšení kdysi slavné série, velké očekávání a ticho po vydání, což už něco značí... pokud to dělali stejní lide jako Stronghold:Kingdoms, tak byl výsledek předem jasný...) a AoE je chytrý tah vývojářů (né moc schopných) vyždímat z Age of Mythology po letech zase nějaké peníze, často milně prezentované jako FREE (Možný by stálo za to zavést ze strany obchodní inspekce nějaké mantinely kdy lze slovo zdarma použít... jako čokoláda, kde je obsah kakaa menší než 30% se také nemůže honosit názvem "čokoláda", často nahrazovaným pochybnými názvy typu "kakaová pochoutka" apod....), teď už je to možná hratelné, ale vyšlo to bohužel předčasně, čímž si pod sebou podřízlo větev hlavně díky absenci aukce, šarvátky a několika bugům, které se odstranili a vznikly ještě větší... takže populace na servrech rychle řídla ani já jsem nezůstal... ale musím uznat že začátek měli skutečně udělaný pěkně jako správné demo (nalákat ke koupi), až s pořízením premiového ovsahu člověk s rozčarováním odkryl všechny (ne)možnosti a nedodělky...
  • Pro mě je Bastion nejen překvapením roku, ale i hrou roku. Kolik hodin jsem strávil získáním nejvyšší odměnu za střebu z luku, ach jo :)
  • Zklamani ? Dragon Age 2 - to se nedalo hrat ani se sebezaprenim, a opravdu jsem se tesil.

    Prekvapeni - Skyrim, po tech screenshotech a videich z hrani jsem cekal pretexturovanej (jeste stejne dost osklivej) oblivion, u kteryho mi dojde kolem 20 levelu ta vyprazdnenost, nelakalo me to.. ale kupodivu me to i na 40 lvl bavi, uz to teda beru spis jako arkadu, kdyz si vecer pred spanim projdu jeden (nejakej) dung. *1* . spis jako levely v thiefovi :) ale bavim se a to jsem po oblivionu opravdu necekal.

    Za Gemini Rue redakci chvalim a koneckoncu i za ten Dark Soul - jestli je to takova oldschoolovka jak se vsude pise ...
    • Človiečik, ak maš rad Skyrim, a maš to na PC, tak si tam daj toto:
      http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=5802
      Venujem sa modovaniu Skyrim hodinu, dve denne, ale "Jaaa som toto ešte nevidel..."
      sry sry neovladol som sa *14*
      • zajimavy, vyzkousim, dik
  • Pro mne je zklamanim Mafia 2 pravda to, uz je vice jak lonske, ale tak silne ,ze na to nikdy nezapomenu! A zklaman nejsem hrou samotnou ta je naprosto uzasna sklaman jsem zpusobem distribuce kdy se slibovane funkce hry vykuchaji, aby se pak prodavali zvlast jako DLC *11* a nejvic z toho jak se pak vydavatel smesne vymlouva, ze to tak neni pritom zadne dalsi dlc nezy ty vydane hned po hlavni hre, uz nebyly...
  • Pro mě je největším zklamáním asi BF3, protože jsem se těšil, jak si ho na novým kompu užiju a místo toho řeším, jak se zbavit artefaktů na nepřehřívající se kartě, BF3 problém only. Ani v Crysis ani Metro nic takovýho, přitom v těhle dvou topí karta paradoxně víc. Stejně tak mě zklamalo, že Rayman je jen pro konzole, protože to byla už od mala moje srdcovka. Kěž by se Ubisoft už smažil v pekle. Duke taky zklamal víc, než jsem čekal.

    Největší překvapení pro mě je Rage. Věděl jsem, že to bude krásná hra, ale ty scenérie a animace mi stejně vyrazily dech. Po hratelnosti jsem dostal, co se dalo od ID Softu čekat. Zároveň sem hazím Portal 2. Jednička byla spíš velmi povedená hříčka, než hra. Dvojku jsem jako jednu z nej, neli absolutně nej, hru nečekal.

    Pro doplnění přidávám svoje video ze hry.
    http://www.youtube.com/watch?v=g7rZl_nUYXA
    • Aha takze to,ze se ti prehriva grafika a hazi artefakty znamena,ze hra je spatna?? tak to ses teda borec...nebo spis blbec *7*
      • Urážky od někoho, kdo ani nedokáže pořádně přečíst, co jsem napsal, mě nechávají chladným...
    • Mňa osbne dosť mrzi, že maš s grafou take problemy-to ani reklamovať, ani podtaktovať, ani vymeniť chladič, možno sa prehrieva iba daka sučiastka, mňa raz jedna takto srala, tak som ju odpalil a vratili mi peniažky na novu, ale to je trošku šikma plocha, niekto radi pobehať trafom po plošaku, ja som ju dovtedy prsviedčal aby nepadala, že nakoniec zdochla *2*
      Ja mam z Rage velmi zmiešane pocity:
      Musim sa priznať, že moje očakavania boli obrovske, makali na tom tolko rokov, a po skusenostiach s Quake 4 som čakal minimalne prichod mesiaša... *1*
      Ake problemy boli s grafikami, to vie asi každy, ďalši patch zmrvil to čo patch pred nim opravil, stale pady pri prechode medzi lokaciami, po loadingu sa nenačitaju textury...ale asi je to good gamesa, ked som ju napriek tomu dohral. *3*
  • Pro me osobne je zklamanim roku DNF spolu s Rage a prekvapeni roku Driver: SF
    • Pro mě je naopak Driver celkem zklamáním...oproti jedničce je dost jednoduchý a nesedla mi příliš jeho atmosféra, i když to je samozřejmě subjektivní vjem.
  • Pro mne absolutním překvapením roku Terraria. Hra, která na mém steamu v odehraných hodinách za půl roku dohnala skoro CSS, které hraju asi 10 let. To mluví za vše. Zklamání jsem nezažil žádné. Je to ve mně. Jsem nenáročný ;).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit