Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ktery rok vysel Dungeon Siege 3 ? protoze to bylo asi nejvetsi zklamani stoleti...
  • trolo
    i lol'd
  • Ty vypádáś jako totální pyčínka, zkurvínku ubohá.
  • Malleth
    Největší zklamání loňského roku bych shrnul jedním slovem: Revengeance
  • GlaDOS
    Nejspíš máš na mysli fakt, že byl vyvíjen dlouho a nakonec to byla dobrá hra? No, Stalker rozhodně nebyl ve vývoji tak šílenou dobu, jako Duke. A Stalker taky nebyl nijak božská hra. Ale je to střílečka s RPG prvky v otevřeném světě. Fanoušci z toho udělali skvělou záležitost. Bez patchů byla ale hra po vydání skoro nehratelná. Duke je lineární střílečka, tak už se nedá moc co vylepšit a dopilovat.
  • Urážky od někoho, kdo ani nedokáže pořádně přečíst, co jsem napsal, mě nechávají chladným...
  • rancor1223
    Tak to ne, vůbec nepřipodobňuj božský Borderlands k týhle blbovině pro děti! Borderlands je neskutečná zábava i v SP, Dead Island není (pro mě) zábavný! Nejde o množství zbraní, ale o herní principy a zpracování. Podivné plutí kamery, neskutečně debilní otevírání každého kufru ap....
  • Veskoslav
    Ale přiznejme si, že Těch je opravu minimum, co jsou na konzole:)
  • Veskoslav
    Tak třeba Hot Pursuit z roku 2010 mně více než mile překvapil.
  • Aha takze to,ze se ti prehriva grafika a hazi artefakty znamena,ze hra je spatna?? tak to ses teda borec...nebo spis blbec *7*
  • zajimavy, vyzkousim, dik
  • Svatá slova. Už jenom možnost si z third person osedlat člena adeptus astartes hru pozdvihuje výš, než na zklamání roku.
    Spolier alert: Zakončení bylo také takové, které by fanoušek 41. milénia očekával. Vyloženě bych běsnil, kdyby hlavního protagonistu, kacíře poskvrněného nečistou mocí chaosu, neodvedla inkvizice. Možná by poprava hned na místě nebyla také od věci.
  • Lawliet
    podle toho co je podle tebe prehistoricky..podle mě je prehistorický duke nukem 3d jestli ste posraní že vam nevychazí každej rok super "bojový letecký simulator" tak ste..... velmi..uzkospektrá skupina lidi..
  • I pirát jako já si to opatchoval *2*
  • Pethulla
    Teda jak někdo může být zklamaný z toho, že NfS opět stojí za starou belu? Ono se to tak nějak dalo čekat: NfS zklamat nemůže, to už snad po tom, kam se ubralo, může jen překvapit.
  • Mňa osbne dosť mrzi, že maš s grafou take problemy-to ani reklamovať, ani podtaktovať, ani vymeniť chladič, možno sa prehrieva iba daka sučiastka, mňa raz jedna takto srala, tak som ju odpalil a vratili mi peniažky na novu, ale to je trošku šikma plocha, niekto radi pobehať trafom po plošaku, ja som ju dovtedy prsviedčal aby nepadala, že nakoniec zdochla *2*
    Ja mam z Rage velmi zmiešane pocity:
    Musim sa priznať, že moje očakavania boli obrovske, makali na tom tolko rokov, a po skusenostiach s Quake 4 som čakal minimalne prichod mesiaša... *1*
    Ake problemy boli s grafikami, to vie asi každy, ďalši patch zmrvil to čo patch pred nim opravil, stale pady pri prechode medzi lokaciami, po loadingu sa nenačitaju textury...ale asi je to good gamesa, ked som ju napriek tomu dohral. *3*
  • Človiečik, ak maš rad Skyrim, a maš to na PC, tak si tam daj toto:
    http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=5802
    Venujem sa modovaniu Skyrim hodinu, dve denne, ale "Jaaa som toto ešte nevidel..."
    sry sry neovladol som sa *14*
  • wtf? vsak tam jasne pise, ze to koupil na steamu ty genie :D
  • Určitě Stronghold 3 a Age of Empiers Online, (první byl nehratlený pokus o vzkříšení kdysi slavné série, velké očekávání a ticho po vydání, což už něco značí... pokud to dělali stejní lide jako Stronghold:Kingdoms, tak byl výsledek předem jasný...) a AoE je chytrý tah vývojářů (né moc schopných) vyždímat z Age of Mythology po letech zase nějaké peníze, často milně prezentované jako FREE (Možný by stálo za to zavést ze strany obchodní inspekce nějaké mantinely kdy lze slovo zdarma použít... jako čokoláda, kde je obsah kakaa menší než 30% se také nemůže honosit názvem "čokoláda", často nahrazovaným pochybnými názvy typu "kakaová pochoutka" apod....), teď už je to možná hratelné, ale vyšlo to bohužel předčasně, čímž si pod sebou podřízlo větev hlavně díky absenci aukce, šarvátky a několika bugům, které se odstranili a vznikly ještě větší... takže populace na servrech rychle řídla ani já jsem nezůstal... ale musím uznat že začátek měli skutečně udělaný pěkně jako správné demo (nalákat ke koupi), až s pořízením premiového ovsahu člověk s rozčarováním odkryl všechny (ne)možnosti a nedodělky...
  • Tak je to prostě Borderlands se zombíkama a bez milionů zbraní... jo, když to hraješ sám, tak je to časem nuda, ale s kámoši v multi je to super.

    Ale ten první trailer byl podfuk. Navozoval úplně jinou atmosféru než hra nakonec měla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit