Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, to je boží trest za ten Skyrim? Vždyť jsem si jej dal i do přechodného nicku, tak proč bože, proč mi tohle děláš? *13*
  • No já osobně jsem teda byl ze Skyrimu hodně překvapen, takže jsem očekával zařazení v této anketě.

    ...znamená to tedy, že tato hra se skutečně stane "Událostí roku"? To by mne nemile potěšilo. *13*
  • A zmrda si ze mě neděláte?
  • Přijde mi, že tady plno lidem chybí plno her, ale asi si neuvědomují, že toto je subjektivní volba redakce a všichni můžete, ale také nemusíte souhlasit, ale to je tak všechno, udělejte si třeba vlastní žebříček, když se vám to nelíbí *2*
  • corfer
    Takže tady ještě slyším o Gemini Rue. Naprosto souhlasím s překvapením roku, kdyby mi totiž někdo před rokem řekl, že s mým žebříčkem TOP 5 roku 2011 zahýbe zrovna tohle nezávislé dílo tak moc, asi bych se otočil na podpatku a dal se k odchodu s úsměškem na rtech. Teď je mi jasné, jak kardinální chyba by to byla. Gemini Rue koplo scénářem valnou většinu herní produkce do řiťky tak fabulózně, že se ještě teď nachází ostatní hry kdesi na oběžné dráze. A my se jen modleme, ať si Dave Gilbert řekne, proč to vlastně do toho HD nepředělat.
    http://kopfstoff.blogspot.com/2012/01/gemini-rue-fanart.html
  • filias
    Pro mě je překvapení roku DeusEx. Z generické sci-fi střílečky od které jsem moc nečekal se vyklubala jedna z nejlepších her co jsem kdy hrál.
    Zklamaný jsem z RUN, od něhož jsem čekal výrazně více a je mi líto že to nedotáhli do konce (raději jsem to ani nehrál).
  • A proč to byl šit? A vážně jsi věděl, že Il, Duke a Warhammer budou šit? Tak to si lepší než Patcher. ;)
  • Tak tam šlo hlavně o ten první trailer. Kdo se ho chytl a čekal ostrou hardcore survival akci pak asi byl zklamanej, když se z toho vyklubalo Borderlands se zombíkama.
  • no nevim, ja bych teda dead island považoval spíš za zklamání než překvapení
  • ty hry "Zklamání" žádný zklamání nejsou, každej věděl jakej to bude šit! jinak pokud jde o zklamání, tak kde je zaklínač? tam sice žádný očekávání nebylo ale byl kolem toho takovej medialni humbuk a pak takovej šit....
  • A co Dragon Age 2? Samozřejmě jako zklamání.
  • EuroSamurai
    A co red orchestra 2?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit