Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zklamani roku pro me SWTOR obycejna kopie wowo a podobnych co jiz davno bezi okorenena pouze o SW svet a spousty dialogu.
  • Dragon Age 2, i presto, ze ho beru jako solidni hru, me zklamal asi nejvice tento rok, od Bioware jsem jednoduse vic, ani Bulletstorm me nepolozil tak, jak bych si byval pral...

    Prekvapenim DE:HR
  • Jak sem byl vždy slušný, tak tohle si neodpustim. Dát Space Marine na nominaci zklamání roku může jen a pouze idiot, tímto tedy onoho idiota zdravím...
  • Toto je članok o tom, čo nesplnilo, alebo prekvapilo naše, moje očakavania, nie o tom, ktora hra je najlepšia a ktora najhoršia, takže to musi byť velmi subjektivne, kto mal ake očakavania, čo inak večšinou byva največšim kameňom urazu pri celkovom hodnoteni hier.
    U mňa: Mňa velmi prijemne prekvapil Battlefield 3, aj keď som očakaval že to bude dobre, neveril som že až tak, a grafika mi vyslovene vytiahla oči z jamôk. *1*
    Ďalej je to Skyrim, pretože som Oblivion nehral, lebo som to tak dlho odkladal, až dorazil Skyrim, takže sa teraz citim ako Alenka v krajine zazrakov...ale zaroveň, je to aj mojim sklamanim, pretože grafiku si musim zlepšovať vďaka SkyrimNexus, pričom tie reklamne trileri vyzerali trochu inač...
    Mojim sklamanim, je okrem FEAR 3 to nemali radšej robiť ...hlavne Call of Chuarez Cartel, pretože tuto seriu som si zamiloval, napriek velmi zdržanlivim hodnoteniam, sadla mi tato tematika, mam velmi rad westerny, ale trojka bola čisty, domrveny, nekvalitny prešlap.
    Ešte by som chcel spomenuť jedno prekvapenie, aj ked to spada do životnych, hernych prekvapeni, a nebolo to v tomto roku: Metro 2033. Od tejto hry som vôbec nečakal, že bude dobra a predsa patri medzi tie nejlepšie kusky, ktore som hral.
  • UFO: Enemy Unkonwn!!!!!!
  • MickeyMutant
    Pro mne bylo naopak zklamání Rock of Ages, na které jsem se kvůli Zeno Clash těšil. Všechna čest ujetému humoru, designu a vůbec nápadu něco takového stvořit, ale nečekal jsem, že to bude od prvního do posledního levelu tak strašně na jedno brdo.

    Překvapení třeba Orcs Must Die. O tom jsem skoro nic nevěděl, moc jsem tomu nevěřil a při hraní se pak hrozně divil, jaká je to zábava. Nebo Frozen Synapse. Nebo Stealth Bastard z těch věcí zdarma.
  • Už som pri druhom bossovi a tých čo som zabil by som vedel spočítať na prstoch jednej ruky (teda ak nepočítam tých, ktorých zabili moji oddaní roboti... O:-))
  • EuroSamurai
    Tou sou kydy na starym nintendu 64 sem u turoka kde si měl možná víc jak 10 zbraní přepínal v pohodě pomocí inventáře a páčky. :)
  • Ja som to dočital cele: *1*
    Ano suhlasim s tebov, Dukeho som nehral, iba videl u kamoša...Nič extra...
    ale F.E.A.R. 3 bol trpkym sklamanim. Prva misia bola strašne fajn, druha normal a potom to šlo prudko z kopca, a dohral som to iba preto, lebo som naivne čakal, že sa to ešte nejak zlepši, ale zaverečny BOSS ma dorazil.
  • Veskoslav
    Když od toho nečekáš, že tam budeš mít RPG ve stylu Zaklínače:) (dělám si samozřejmně srandu, je to monotonní, ale zabíjení takové je, ale sáhnout si na císařského Titána, to stojí za to:))
  • Veskoslav
    Aha děkuji. Já mám veškeré aktualizace a patche zakázané, tudíž děkuji za info. O důvod více stáhnout si je. Potěšil jste mně
  • smejki
    na mě to teda působilo uboze od počátku...
  • Veskoslav
    Jo jo poslední Deus je pecka. A líbí se mi, že prostě některé mise člověk může projet aniž by někoho zabil, což hru dělá v mnohých ohledech šíleně náročnou.
  • Pokud vím, tak patch do DNF přidal možnost mít u sebe 4 zbraně.
  • Veskoslav
    Osobní názor: Duke není to, co býval. Mnohá omezení kvůli konzolím jako je počet zbraní (ano je to důvod, jelikož vidím, jak hráči přepínají mezi 10 zbraněmi a sami tvůrci to přiznali v rozhovoru:)), dopňující zdraví, chybějící karty. Prostě to nebyl starý Duke, sprostý po děvkách lačnící. Ale přesto jsem se u toho bavil, na Steamu jsem ho koupil za skvělou cenu a nemůžu si stěžovat. Osobně jsem rád, že vyšel. Sice jsem naštvaný, že můžu mít dvě zbraně atd., ale za ty peníze jsem se královsky bavil. Space Marine. No řekněme, že svět Warhammeru, ať už klasický s Říší či 40k s císařstvím mám rád, knížky mám přečtené snad všechny (díky své velikosti jsem si je brával při přejezdu mezi přednáškami atd.), tudíž hra mně potěšila. Veděl jsem, že to bude pohopouhá řežba. Přece jenom Ultramarines jsou živé stroje na zabíjení, které dělají pořád to samé. Navíc Ultramarines jsou nejslabší kapitulou, takové Space Wolfs jsou jiné maso. Ale to odbíhám. Hra mi nabídla to, co jsem očekával. Řežbu, řežbu a řežbu, krev, střeva a krev a brutální usmrcování nepřátel. Víc jsem nečekal, protože ačkoliv jsou Mariňáci vzdělaní a chytří, většinou stejně jenom vraždí nečisté, orky atd. Tudíž ani tato hra pro mně nebyla zklamáním. A tím se dostávám k tomu, co považuji za největší zklamání a to je jednoznačně FEAR 3. Neskutečná konzoloidní sra*ka (konzolisti prominou, ale s původním Fear to má společný snad název a částečně hlavní postavy), kde inteligence, která v původní sérii byla skvělá , byla nahrazena opičí inteligencí, navíc šokovat za každou cenu mi místy přišlo až trapné. Tudíž pro mně největší zklamání je FEAR 3:) (pardon za dlouhý comment, snad někdo i přečte:-)) A překvapením jsou pro mně dvě: Trine 2 a poslední Raymen:) Jelikož se dítě ve mně opět probudilo.
  • *prehistorický, už idem hajať *4*
  • Tak nejak. Keď chcem historický bojový letecký simulátor, mám na výber tento nehrateľný CLOD, prehystorický Sturmovik a Rise of Flight. A... to je tak nejak všetko *7*
  • Yes, taky me Dead Island neoslovil i kdyz jsem se snazil dat tomu prostor ... pusobi to strasne pustě ...
  • GlaDOS
    111111 vypada jako pekna sra.ka s hnusnou grafikou
  • ..edit: ..mozna jeste min moznosti jak v Oblivionu (ruzy orezavky na me rozhodne dojem neudelaly)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit