Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tej prvej časti ohľadom hackerských útokov mi chýba aj útok hackerov na steam. Kvôli ktorému si plošne menili ľudia heslá.
    • Ellendway
      To bude nejspíše v druhém díle. A přeci jen se nabourali na vBulletin fóra, ne přímo do databáze.
  • Psychotic
    Největší sranda bude, až se Dan Vávra vyvaruje "chyb" Skyrimu až do té míry, že bude hra v podstatě neprodejná.
    • smejki
      ?
      • Psychotic
        No, při tom, co vše je ve zdejších kruzích považováno za "chybu"... by to asi nedopadlo příliš slavně. Chyba je kompas ukazující, kam má člověk jít, chyba je jakýkoli viditelný level-scaling, dále v podstatě cokoli, co má v názvu slovo automatický...
        • smejki
          Tak odkazuješ na blábolení místních expertů, nebo se bavíš o chybách, na které poukazuje Vávra? Tedy na chyby, které vycházejí z nedostatečně promyšleného, hloupého až odfláknutého designu?
          • Psychotic
            Pravděpodobně na to první zmíněné.
            Ten jeho článek se 100+1 chybami Skyrimu jsem též četl, ale moc detailů si nepamatuji. Jen že absenci záchodů zmiňoval hned ve třech bodech. Ten seznam poněkud postrádal rozdělení na závažnéa méně závažné, takže byl problém z toho dostat to, co by člověka mělo opravdu zajímat. Možná se na to mrknu znovu.
            • PreidaQ
              Ale když už svět má být dokonale propracovaný, žijící, se spoustou možností, tak proč tam nemůže být alespoň taková běžná lidská činnost, jako že se ta a ta postava čas od času doběhne vysrat na svůj hajzlík? *1*
            • Ten seznam byl naprostej shit, ale faktem je, že v některých věcech měl prostě pravdu. Dál to nemá cenu rozvádět, páč to tu už proprali snad tisíckrát.
        • No ale chyba určitě je nemožnost to nastavit/vypnout.
          • když by si vypnul třeba ukazatel questů, tak prakticky nemá šanci plnit questy díky holému a nic neříkajícímu popisu questů. Morrowind se dal hrát v pohodě bez šipek, protože byly questy popsány víceméně dost dobře. U Oblivionu to bylo o něco horší, ale stále to šlo. U Skyrimu je to holá ubohost a pokud si člověk nepamatuje, co mu NPC řeklo, neví nic a bez šipky je člověk úplně vyřízenej.
            • Aoyagi: S tím teda plně souhlasím. Většinou se bohužel popisky i k vyřešeným úkolům omezují na "Tell XXX that YYY is dead." Bez šipky by bylo nemyslitelné nechávat si questy na později.
            • No jo, to je pravda. Ale to už je zas další nedostatek, že a dokonce jeden z těch, co mi vadí. Mám půl milionu aktivních questů ale u 70% z nich netuším kdy, proč a od koho jsem je vzal.
          • Psychotic
            Uznávám. Chce-li někdo dobrovolně někde pobíhat a dvacet minut hledat cestu dál, pak nevidím důvod mu to neumožnit. Pravda.
            • Paulcz
              ? pokud vím tak výtky ke kompasu byly o tom, že se podle něj nedá navigovat a to je někde v 80% případech pravda. Ukazatele ke questům se vypnout/zapnout dají
  • S čeho se platí ta herní asovcace? Jestli z mejch daní, tak...
    • jinak ta asociace je občanský sdružení. Dokud nebudou podporovat online zápasy sociálně vyloučených, tak bych tam naše daně moc nehledal.
      • Nevim, zeptam se. Teď vim, že je sponzoruje M$soft a S$NY a mám jasno. Dik
    • myslíš z daní tvých rodičů ? *5*
      • Lituji tě, jestli žiješ v rodině kde se takto striktně rozlišuje čí co je.
        • Chceš tvrdit, že daně tvých rodičů jsou vlastně tvoje daně? To nedává smysl *1*
          Ale ok, beru to tak, že nepřímý daně platí každej od mimina po geronta.

          Peace *5*
          • O co je stat okrade musim zas ja doplnit ze sveho. Chapeš?
            • "odevzdávání kořisti výměnou za ochranu"

              To mi skoro připomíná Gabriela Lauba.
            • Daněma si platíš služby který poskytuje nebo podporuje stát - sociální zabezpečení, bezpečnost před zločinem, zdravotní péči, kulturu, atd. - a v demokratických volbách si určuješ, co za prvé od státu očekáváš za podporu a za druhé kolik očekáváš že od tebe bude stát chtít.
              Teoreticky.
              Daně nejsou zlodějina ale přirozené odevzdávání kořisti výměnou za ochranu.
              Teoreticky.

              ..Jak to vypadá ve skutečnosti už je na posouzení každýho.
            • matty-the-gamer
              Daně jsou jeden velikánský zločin... *4* Krade se všude, ale státy kradou vážně nejvíce.
  • Článek kterej ukazuje, jak to jde s herním průmyslem do pr*ele. Asi jsme přestali hrát v ten správný čas :)
    • Dej sem nějaké příklady. Podle mě vyšly tento rok dobré hry, i když pár dobrých sérií bylo také pokaženo, či zcela zanikly. Ale tak už to bývá.

      Já jsem především hráč LOTRO a tam musím říct, že se tohle MMO žene do nepěkných let. Komunita je sice asi největší, co kdy byla, jenže vydavatel na komunitu kašle a vydává hnůj, který je k tomu ještě předražený. Bohužel. Kdyby se netočil Hobbit, nevěřil bych, že má LOTRO nějakou budoucnost.
    • Preed
      Moze to ist do pr*ele ako chce,vzdy sa najdu hry ktore sa oplati hrat.
      • No pokud to půjde dál jako do teď, tak se třeba ani už žádný za pár let nenajdou :)
        • Tip líp, aspoň budu muset jít ven, když nebude co pařit *1* .
          • ^^
    • Já i lidi kolem :)
    • Přestali?
  • PreidaQ
    To, že byly letos dobré hry ale značí, že by ten příští rok mohl být zase o něco slabší, ne?
  • Amylee.Anderson
    Tyjo, Dišonord, na to jsem taky už zapomněla. Pěkný článek :)
    • jindra.veliky
      Dišonord *15*
      • A takovýhle lidi si pak stěžujou na angličtinu v Re-Playi. *1*
        • smejki
          nečteš, nevíš
  • Kr.Pa
    Skvelí článek
    • Taky dobrý češtin... :)... článek super, ale i pan autor by si to po sobě mohl přečíst... minimálně tři překlepy tam jsou :P.
      • Co se ti nelýbí na českím jaziku?
    • Ryba9
      Fuj!
    • -1 za to to í
  • uz setesim na clanek 100 duvodu proc vavra kecal, kde mu daji fandove sezrat to co hanel na skyrimu v jeho vlastni hre
    • smejki
      haněl?
      možná to podal jako hulvát, ale TES se svými lapsy haní sám. Dan toho akorát hodně pojmenoval.
    • neverim ze tu hov*inu vydaji. Nakonec to jako vzdy svede na korporatni pazgrivce, kteri mu utnou finance... *1*
  • Musim uznat ze se mi to podezrele dobre cetlo. Takze pochvala. *5*
    btw Kolik bude mit tento special dilu?
    • "V následujících DVOU článcích se tedy pokusíme shrnout to, co nás zaujalo nejvíce..."
      • jindra.veliky
        hlavne ze se mu dobre cetlo *15*
        • *15*
          Jindro, sice bych ti většinou kule utrhl, ale protentokrát (ne nepřeklepl jsem se, nemělo tu být protektorát) máš bod *5*.
          • PreidaQ
            Ale to s tím protektorátem, to bylo z toho slabšího soudku... *7*
            • By ses divil, co jsou lidé schopní přečíst... jen se snažím vyhnout křívému nařčení... myslel jsem to naprosto vážně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit