Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Já jsem naopak rád a spokojený s volbou. Far Cry 3 zaslouženě, ikdyž ME3 mu šlapalo nejvíce na paty. Dishonored si nezaslouží být nejlepší akcí a už vůbec si nezaslouží být hrou roku!!! Ale pořád je to subjektivní pohled. 100 lidí, 100 chutí.
  • Veskoslav
    Tak to jsme mě promiňte nasrali:)

    FC 3 je sice lepší průměr, ale takové CoD na ostrově. Naprosto odolná zvířata, tupá AI, prvky z AC (lezení na věže či co to bylo). Jako koupě nelituji, ale mnohem lepší volbou by byl Borderlands 2, nejenom zábavností, délkou, rozmanitostí atd. ale i Dishonored, který přinesl "nové" věci a dobře se hrál:). ME 3 bych osobně nevolil z důvodů nesplnění očekávání z konce, ať si každý říká kdo chce co chce. Na druhou stranu je to díl, co mě nejvíce bavil z celé série a kdy zpracování jednotlivých lokací a úkolů bylo na úrovni. Škoda jen slabších DLC k tomuto dílu a ten tragický konec. A ještě mě štvete, že to už pro mě pitomé Miami rvete všude. Chápu, že je někdo u Vás z redakce z toho nadšený, ale nic se nemá přehánět....


    P.S: Sleeping Dogs, Max Payne 3 a Crysis 2 mají nehezky hezké slevy na Steamu teď.
    • Náhodou Dishonored sluší ta "nezatížená volnost! *4* Z těchhle her aspoň vznikají lepší kultovky *1* Jak já nemám rád ty všechny nálepky, který mi říkají jaký GOTY to má. Asi jako když jdu kupovat sýr, víno atd ale nemůžu najít jaký je to druh, jen samí doporučeni a ocenění.

      Já budu jedině rád, když trend bude takový, aspoň takový tituly jako Dishonored nezevšední *4* .
      • Veskoslav
        Mě si špatně pochopil. Dishonored považuji za jednu z nejlepších "neklasických" FPS, co vyšli za ty léta. Jestli to vyznívá pro něj špatně z mého příspěvku, tak se omlouvám:-D
        • Aha sorry. Už jsem pochopil *4*
  • Amylee.Anderson
    Trochu se bojim říct, že mě se nejvíc líbí Mass Effect *15*
    • No já to chápu protože potom co se strhlo ohledně jeho konce sppousta lidí odsoudila celou hru což je blbost ME výborná hra dohrál sem ji hned několikrát a tím koncem si to zkazist nenechám.
      • Chomaco
        Přesně, není důležitý cíl ale cesta! ale samozřejmě že nebyl dokonalý
    • holec89
      z vyberu v clanku se me taky nejvic libil ME3
      • Amylee.Anderson
        Hned druhé bych dala Dishonored. I když se mi ta hra velmi líbila, nejvíce oceňuji kvalitní příběh a Dishonored, i bez porovnání s ME3, na mě působil spíš jako taková povídka.
    • Umaroth
      Proč by ses bála ?
  • Kozy
    Tak zrovna v téhle kategorii jsme hrál všechno a asi mě nejméně bavilo borderlands, far cry velice příjemně překvapilo. Mass Effect 3 mě bavil nejvíce z celé série, ano, opravdu. Ale nedokážu říct co pro mě bylo nejlepší. Možná Miami, to bylo intenzivní a pěkně jsem se u toho navztekal.
  • Umaroth
    Dle mě to mělo dostat Dishonored, subjektivně mi přišlo nejlepší ze všech.
    Ale hlavní důvod, proč to mělo dostat je ten, že je to nová značka, zádné pokračování a jak všichni víme takových her je málo a ještě méně jich je tak dobrých. Ale tak neříkám že FC3 z toho co sem u kamaráda hrál na PC není dobré....dishonored si mě ale získalo. *5*
  • Stihl jsem si zahrát vše, co je v této kategorii. Každá hra mi přinesla jiný zážitek a to jde především. Nicméně mi tu velmi chybí Max Payne 3, který si pozornost rozhodně zaslouží.
  • walltar
    Asi bych zvolil radši Dishonored, Far cry 3 je celkem solidní, ale maník co tam dělá hlavního hrdinu a magicky umí používat zbraně všeho druhu to tam kazí.
    • DarthSomething
      http://static.fjcdn.com/large/pictures/36/57/365707_4336754.jpg
  • Mam dohrano z cca.90% a musim souhlasit. Sice neni zlato vse co se trpyti ale proti predchozimu dilu je kvalitativni posun patrny. Doufam ze finale moje vesmes pozitivni dojmy nepokrivy?!
  • BoB.2
    Far cry opravdu ne, to radši Dishonored.
  • Let the hate begin!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit