Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Binary Domain
    • Jednoznačně prošuměla ....
    • Jo, binary domain bylo fakt dobrý. Ale asi bych to taky šoupl Spec Ops.
  • Škoda, že Amalur dopadl tak, jak dopadl. Dle mého skvělý soubojový systém (možná primitivní, ale děsně efektní a návykový) a skvělou stylizaci sráželo trošičku sterilní prostředí.
  • Já chci žabí zlomky!
  • Side Mora? v tejto kategorií? ste sa zbláznili? s ostatným suhlasim, skvelé ale málo hrané tituly.
  • Jaktože tady nevyhrála Hotline: Miami? :(
    • Kozy
      Zkus hádat, věřim že to dáš
  • Najlepšiu kategóriu, kde recenzenti games.cz, nič nehrali a hodnotili, vyhráva: Najlepšie DLC *15* *15*
  • Caincz
    Hrál jsem Amalur i Spec Ops a obě hry mi přijdou dost kvalitní vrámci svého žánru, skutečně neoprávněně opomenuté...škoda.
  • Kozy
    Tady by snad mohl být klid, všichni se asi shodneme že spec ops je výborná hra, která by si zasloužila větší pozornost.
    • :) Dostala ode mne deset minut .... s úctou jsem tenhle COD vrátil do rukou majiteli . Tenhle koridor se fakt nepovedl .
      • Kozy
        Podle toho co jsi napsal bych řekl, že koridory jsou pro tebe jako stvořený
        • :) Tu máš hrej si .... a Spec Ops letí do kouta . Díky pěkně . Já vyrostl na jinších peckách ;)
          • Kozy
            No tak co se ti nelíbilo?
  • Amylee.Anderson
    Tak to je ultimátní kategorie *15* *15* Ale Kingdoms of Amalur: Reckoning je vcelku dobrá hra. Dokonce i na konzoli se dala hrát!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit