Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U mě Warcraft 3, stále hraju po netu tohle, protože nic lepšího (krom stejně dobrého? SC2) není ..

    Z těch letošních mě zaujalo jedině "nové" UFO, to pak možná zkusím ..
    • holec89
      S warem 3 souhlasim, nesmrtelna hra:)
  • thanes
    Z tohohle jsem hrál FTL, XCOM a CKII. Bavilo mě všechno, ale nejvíce hodin mám u CKII, což tak nějak mluví pro mě za vše :)
  • Pristi rok to vidim na RTW 2 nebo CoH 2 a zajimave tituly jsou i v nezavisle sfere :) trochu me mrzi ze se na Games nerecenzovala strategie Alea Jacta Est - je velmi dobra podobna jako Crusader Kings II
  • S Xcomom nesuhlasim, hlavne v tom ....ke kterému se budete zas a znovu vracet...., na to je prilis prazdny. Na rozdiel od povodnych Xcom, novy diel po dohrani nemam vobec ziadnu chut spustit znovu.
    • Keyz
      Kdyby FLT,tam se vracím pořád jak to je náhodné a jede na nejlepší score.
  • skoda, ze to Xenonauts nestihli uz letos, Xcom by utrel :) Podle me moc toho, za co je Xcom chvaleny, proste nema. Ale jak se rika, je to jen muj skromny nazor.
    • rancor1223
      Nejsi sám, nový XCOM je oproti originálu taková hříčka, která si hraje na bůhví jak HC tím, že podvádí a uměle zvyšuje obtížnost (ukamenujte mě). Xenonauti vypadají perfektně!
      No a FTL, nahrál jsem se toho hromadu hodin, ale popravdě jsem se toho nějak přehrál a nemám na to už vůbec náladu. Ale i tak, skvělá hra a jedno z překvapeních roku! Nevíte jestli se chystá nějaký nový obsah?
  • Magister_Peditum
    No, fandil jsem Crusader Kings II. *4*
    • Tahle hra se s Xcomem nemá čím srovnat... naprosto jiná liga . A proto výtězství Xcomu v téhle kategorii dost nemile překvapilo. Tohle nemělo být o masovosti a prodejních číslech .
    • Keyz
      Často vyhrají hry po masové publikum :(
      Asi hry pro méně lidí nejsou tak dobré...
      • eeeee
        Bohuzel to je tak, v tomhle by si meli udelat v redakci jasno co a jak chteji hodnotit a meli by mit jednotna kriteria. Je nejlepsi hra ktera oslovi nejvice lidi a ma nejvetsi hype? Nebo jsou nejlepsi hry, ktere jsou nejhezci (po tom volaji hodnepc hraci)? Muze to tak byt vnimano, ale radsi bych, kdyby se hry hodnotily podle kvalitativnich meritek daneho zanru a kdyby vitezily hry, ktere jsou kvalitnejsi i kdyz treba urcene pro narocnejsi mensinove publikum a tedy treba i slabsim vizualnim zpracovanim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit