Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Řekněme si to na rovinu, tento rok je na závodní hry fakt bída. Jak říká lidové rčení ''Mezi slepci jednooký králem''. Ale je tu ten problém že Horizon je naprosto super hra a já se hrozně bavil, hrál sem krom jedničky všechny forzy, ze kterých 4ka byla nejlepší, ale už mě na tom štvalo, že jsem pořád jen na okruzích, a tím že Horizon je mimo-okružní mi splnili sen. Vzali to nejlepší co Forza měla a dali to mimo okruh. Takže forza je králem mezi slepci, ale ani náhodou jednooký, Horizon má zrak jako orel !
    • Keyz
      Byla to bída.Štěstí,že je možné mnoho her modifikovat a tak i starší závodní hry jsou stále skvělé.
  • Jelikož jsem nehrál ani jednu z letos vydaných závodních her, nemůžu přímo posuzovat, ale s výběrem FH bych v zásadě souhlasil. Zbytek výčtu na mě působil poněkud podměrečně a při zmínce posledního "taky-NFS" chytám tendence řadit si pistole podle příchuti hlavně. Tu Forzu bych ale klidně vyzkoušel.
    • taky sem nic z toho nehrál, ale líbí se mi, že chlapci vybrali závody od těch "vážnějších" (nechci říkat simulátory, protože nevim, jestli to jsou), jako ta Forza, až po tu arkádu, kde se střílí. A zároveň vše od formulí přes sportovní vozy zase až k té destrukci. Chybí snad jen nějaké motorky a to nevím, jestli vyšly.
      • Myslím, že SBK Generations vyšly letos, ale tam je to už od roku 2009 stále to samé...
  • Na poli závodních her je problém, že jich je strašně málo, a tenhle žánr vlastně stojí a padá dnes na jménu Forza, Gran Turismo a NFS. Forza je skvělá, ale mě tento rok dostal stále nedokončený Project Cars. A to je jen beta. :) Ale nemůžu říct, že bych byl fanouškem závodních her. Osobně se těčím na nový Grid.
    • Není jich málo. Já třeba nevím co hrát dřív...
  • Trisska
    Pěkný, jen mi v těch nominacích chybí FlatOut 3, vzhledem k tomu že nominovali i NFS Most Wanted, který je kvalitou přibližně na stejný úrovni! *7*
    • Veskoslav
      Sice je NFS špatné, ale srovnávat ho s takovou sračkou jako je FlatOut 3, to chce opravdu hodně odvahy.
      • Rozhodne lepsi nez NFS.Shi* zda-li si je hral obojí.
        • Veskoslav
          FlatOut jsem bohužel měl možnost hrát a tak tupu hru jsem už léta nehrál. Podle mě i ta severokorejská hra je lepší.
  • WRC 3 World Rally Championship 2012, je to náročné, je to dlhé, je to variabilné, je to lepšie ako Dirt3.
    • Souhlas, určitě jedna z těch lepších závodních her, co letos vyšla. A s modem na fyziku je to skoro jak RBR.
    • Už si připadám jako debil, ale musím to prostě pořád opakovat: Rally hry skončily s RBR.
      • Proč by měly končit???
        • Ony nekončí, ale skončily. Rozdíl ve vidu je tu zásadní. Podstatné je, že od toho osudného roku 2004 si žádná rally hra na RBR ani nešáhla, a s postupem času se to nijak nezlepšuje.
          Srovnávat RBR s WRC 3 je úchylné, jde o úplně jinou kategorii. Ne, nejsem žádný předpojatý simulation-only člověk, takové CMR 4 nebo 5 mě baví, protože i když je jízdní model zjednodušený, pořád je to auto. Ve WRC 3 je nějakým způsobem pokroucená celá inercialita, a to žádným modem nezlepšíš.
          • S timhle docela souhlasim. RBR byla jedna z opravdu mala her kde nebylo vubec pomysleni na to abych jel delsi dobu na plnej plyn. I rovinky pamatuju ze sem musel solichat abych auto vubec udrzel na trati coz se s Colinem a jinejma WRC hrama co sem hral vubec neda srovant
  • kdyby tak nekdo udelal remake Stunts a Whackywheels (alespon myslim, ze se tak ty bugynky se zviratkama jmenovaly)
    • kubi-wan
      Wacky Wheels bych bral! :)
    • Ja si zase nemuzu vzpomenout na nazev zavodni hry z obdobi 1997-1998 grafika byla barevnejsi ale moderni jedna trat byla na pousti a jeden tym mel podobny znak jako Hornets z NBA kez bych ten nazev znal :)
      • Nebyla to ciste nahodou hra Screamer 2
        • Je to mozne :)
          • Jo je to ona diky za osvezeni pameti :D
  • Hmmm, vďaka NFS som tak nejak vyrástol zo závodných hier. Neba *9*
    • A paradox je, že mojou úplne prvou závodnou hrou, ktorú som kedysi dávno hral, bolo práve NFS...
      • Větší paradox je, že já jsem začínal na NFS, od NFSU2 jsem začal raketově zvyšovat nároky, až jsem skončil na simulátorech, ale NFS jako značka šla přesně opačným směrem. Dnes není nic, co by mě na této sérii lákalo.
  • Grid. period.
  • Forza je jedna z mala znacek kterou bych chtel na PC i proto jsem rad ze se vyviji Project Cars letos mela velkou sanci i F1 Codemasters nastesti neusnuli na vavrinech - mohli by se pustit do Tocy 4
  • Veskoslav
    Náhodou sice NFS MW na pc hrůza, sem zklamaný, rovnou jsem si mohl koupit Burnout a ten je lepší, ale na tabletu jsou NFS MW skvělé:)

    P.S: Letos je skutečně bída na závodní hry, jesliže RPG je hrůza, tak závodní jsou katastrofa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit