Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    no, čekal jsem GTA 5.... I když možná za to, že vyšel AC4 později a stihl i PC verzi a podle reakcí se povedl.... vlastně asi proč ne. Tisíc lidí, tisíc chutí.
  • Thorar
    Proč to vlastně vzbuzuje takové vášně? Je to jen žebříček redakce, jejich názor. Mě se to vkusem celkem minulo, ale je mi to fuk, protože to absolutně nic neznamená, nic to neurčuje, jen je to jiný pohled na rok 2013.
  • Ristoro
    To je zase diskuzí :D. A já se můžu jen dívat a smát. Souhlasím s verdiktem. Hra roku by měla být ta, která člověka nejvíce bavila a pokud to tak u autora(redakce) je, nemám s tím problém. Taky jsem nehrál nic lepšího v roce 2013.
    • To imho plati u osobnich zebricku, nikoliv oficialniho vyhlaseni zebricku media, ktery se tim zabyva profesionalne. U nej ocekavam profesionalni zhodnoceni.
  • Pro me jako pro opravdovyho vlastence je bezkonkurencne nejlepsi hra Kingdom Come. A az vyjde, tak bude jeste lepsi. Tenhle list je dost ignorantskej...
    • Pro mě je nejlepší hra roku 2013 zase Uncharted 4 který ještě nevyšlo a až výjde bude ještě lepší... taky ti to zní blbě?
  • frantisek_nejezchleba
    wow. Já si to snad i zahraju, tu vítěznou hru. :) Jen bych prosil někoho zasvěcného: má to vůbec něco společného s debilním prvním dílem, který pro mě byl prvním a posledním v sérii, který jsem hrál?
    • Muzes nostym Altairuv kostym. :P
    • Ristoro
      Právě, že vůbec. Snad jen to, že hlavní postava je assassin.
    • Ano.
  • Assassin byl bezmála zábavná a dobrá hra ale za nejlepší hru roku bych ji nebral. Oživil sice sérii ale až tolik kulervoucích novinek nepřinesl. Je ale težké vybrat nejlepší hru když jich v roce 2013 vyšlo tolik. Každý má tu svou. Ať už to byly Raymanovi bláznivé muzikálové pasáže, Danteho "černa řepa" nebo námořní bitvy v AC3 všechny hry byly skvělé a díky za ně.
  • Už jsem se bál, že hrou roku bude ta hovadina jmenem The Last of Us
    • Další chudák co určitě nemá ps3, takže si to nezahrál a teď tu brečí - ubohost.
  • jonatan.hanzlik
    Celkem ok seznam. Proti gustu...

    (co tam chybí mě je Risk of Rain - mnohem lepší než Rogue Legacy, Brothers: A Tale of two Sons, Path of Exile, Metro... ALE tento článek není o MÉM výběru, takže proti němu nemám výhrady)
  • nevím co tam v redakci berete, ale chci to taky *7* ale váš vkus stojí za jedno hnědý smrdutý... *11*
  • Jako vždy tiscali nezklamalo, parta hic a jejich tupé články na objednávku ... ale co na neobjektivnost a neprofesionalitu zdejších recenzí, jsem ji již dávno zvykl.
    • septicflesh
      Já bych si dovolil redakci doporučit, aby příště bilancovala jen lehce v jednom článku a bez pořadí, protože za tu práci pak podobné reakce nestojí. A je jich většina. Milí čtenáři (jen ti kterých se to týká :-) ), pochopte prosím, že objektivní recenze neexistuje!! Tedy ani podobné hodnocení nemůže být objektivní.
      • To je jen hloupa vymluva spatnych recenzentu. Recenze by semela snazit o objektivitu a nepodlehat osobnim preferencim recenzenta. Cim lepe to recenzent svede, tim je lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit