Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slabší rok ale AC4 ? *1*
  • Lawliet
    Za šampon!
  • WezGroove
    Opravdu nechapu redakci Games,nikdy bych nerekl ze budou hodnotit takhle....Kde jsou takove ty tituly jako je napr. BF 4,CoD Ghost (i kdyz je to porad "stejna" hra),Splinter Cell Blacklist a urcite mnoho podobneho jen me ted zrovna nenapada...Podle meho by to melo byt asi nejak takhle ale je to vec nazoru....
    1. Grand Theft Auto V
    2. The Last of Us
    3. Assassin Creed IV
    4. Battlefield 4
    5. Splinter Cell: Blacklist
    6. Total War: Rome II
    7. CoD Ghost
    8. Tomb Raider 2013
    9. Crysis 3 ----------- A mohlo by to mozna dal pokracovat dolu,jen me ted zrovna nic nenapada.....Vim ze hodne lidi semnou nebude souhlasit,je to vec nazoru a kazdy hrajem neco jineho...Ale myslim ze za rok 2013 redakce nedokazala vybrat ty spravny hry ktery by tu meli byt a to mi prijde docela smutne.....
    • Tak dat do nejlepsi desitky Ghost, Bf4 a i Rome 2 to te dava na jeste horsi uroven nez redakci:)
  • muha
    U mňa je to znásibené ešte tým, že tematiku pirátov nemusím. AC IV mi neprišiel ako Assassin's Creed. Od časov Relevations je to zakaždým WTF čo sa assasínskeho mystéria týka, a keď si spomeniem čo dokázal Altaïr a prvý diel s assasínskou hustou atmosférou a teraz vidím zmalovaného blonďáka na pláži v karibiku s assasínskou kapucou, chce sa mi plakať...
    • Já zas rád piráty poté co se příběh hnul k assassínům jsem hru vypl a odinstaloval.
  • prošel jsem si svoji historii na steamu a musim rict ze za mne hra roku podle toho kolik času jsem u toho stravil a jak jsem se bavil simcity, civilizace 5 a sins of solar empire rebellion. I kdyz po nejakem case jsem prokoukl simcity i civ a zjistil že to jsou nic moc hry, ale chvíli jsem se prece jen u nich bavil
    zbytek co jsem hrál byli vyhozene penize a ztráta času *9*
  • misho8723
    Pre mňa jednoznačne najlepšia hra roka 2013 : Metro Last Light... najlepšia hra roka, najlepšia FPS roka (OVEĽA lepšia ako BioShock Infinite), najlepšia atmosféra roka a najlepšia grafika roka.. parádna hra.. až je divné, ako sa s tým popasoval tým z Ukrajiny.. oveľa lepšie ako tými zo západu.. a druhá najlepšia hra je ak mojím najväčším prekvapením roka : Call of Juarez Gunslinger
    • Malleth
      Souhlas, Metro bylo výborný, u mě se ale pere ještě s Shadow Warriorem
  • http://static.giantbomb.com/uploads/original/11/116066/2283684-Jimmy_bieber_Popcorn_cu-thumb-350x197-14878.gif
  • Tak tohle jsem opravdu nečekal. U GTA 5 mě zklamala MP část a chyby, které se táhnou už od GTA 3, ale pořád jsem si to náramně užil. The Last Of Us je jeden z nejlepších lineárních singleplayerů a survival hororů za posledních pár let. Papers, Please jsem sice nepřišel na chuť, ale dokážu pochopit to nadšení jiných lidí. Stanley Parable překopalo design her jak jej známe. Nad roztomilostí Rayman Legends by se rozplýval i Mike Tyson.
    Ale AC 4 je přinejlepším povedenější díl série. Námořní bitvy přestanou být zábavné ve chvíli, kdy se po milionté musíte nalodit k nepřátelům a pro její získání splnit jeden z úkolů, jejichž variace končí u změny pozice cíle na zabití o pár metrů, a celá vaše posádka je i proti blbým rybářům bezmocná (když nic neděláte, tam vám pár pošuků v trenkách klidně vybije všechny námořníky).
    To zaměření na stealth, kterým se vývojáři všude oháněli, spočívá v tom, že jen všude rozeseli keříky z AC 3. Žádné změny v hratelnosti, žádné vychytávky, prostě zvýšili jejich počet.
    Většina misí sestává právě v pohybu v těchto keřících, který je hrozně omezený a lineární, pokud nechcete vzbudit poplach. Na hledání cest v otevřeném světě z AC2 můžete zapomenout.
    Souboje jsou snad ještě jednodušší, než v AC3. Skoro každého nepřítele porazíte buď opakovaným sekáním, nebo jedním protiúderem, upgrade meče nemá smysl. Kvůli jednoduchosti přímého souboje musí hra stealth častěji omezovat automatickým restartem při objevení.
    Neříkám, že to je hrozná hra, rozhodně jde o zlepšení oproti AC3, ale hra roku?
  • Gojira
    Tak suchý rok na pořádné hry, které mají parádní gameplay a příběh jsem dlouho nezažil...ACIV má příběh, ale né gameplay. To samé Tomb Raider, Bioshock Infinite...Bych tento rok nedal nikomu žádné ocenění a je to *1*
  • Dukaz tragickeho herniho roku.
    • spis tragicka komunita... :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší