Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Myslím že máte chybku v textu. AC 4 zase tak mnoho smysluplných činností opravdu nenabídl. Alespoň já za smysluplnou činnost nepovažuji otevírání truhel, které jsou všude rozsypány nebo hloupé honění se za popěvky. To je ekvivalet úkolů typu "zabij 7 orků" a uměle se tak nastavuje herní doba.
  • Jelikož byl minulej rok na kvalitní hry velmi plodný, tak nedokážu napsat "Hru roku", ale napíšu hry, u kterých jsem loni strávil při hraní více času, než je zdrávo.

    1, Grand Theft Auto V
    2, The Last of Us
    3, DmC - Devil May Cry

    Co se týče výherce podle Games, tak má první reakce byla takováhle. Na druhou stranu jsem BF nehrál, ale přijde mi, že recyklace by takovéto žebříčky neměly vyhrávat už jen z principu.
  • michaliuz18
    haha smiesny AC 4 vyhral ..no co mal dobry hype a reklamu :D ako inak, furt to iste dokola uz 6 rokov ,smiesne spracovanie misii, repetivne a hlupe , 6 rokov vkuse skaceme do sena ..autori len zmenia prostredie a je nova hra na svete:D
  • http://iambrony.dget.cc/mlp/gif/28510__safe_twilight-sparkle_rainbow-dash_pinkie-pie_fluttershy_rarity_applejack_spike_animated_a-canterlot-wedding_vulgar.gif
  • leti na vas milion kouli z nepratelske lode a vůbec vas to nepotopi .. to je hracsky *15*
  • Erien
    Last of Us skoro na stejno s GTA V, AC byl dobrý ale rozhodně nebyl nejlepší. Jinak mi tam teda dost chybí Tomb Raider.
  • NIGGA PLEASE *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jednoznačně je hra roku GTA V a potvrzuje to i počet prodaných kusů ! jinak Bioshock Infinite pro mě hned na 2 místě za GTA.
  • Sakra, a já žádný AC nehrál, tak se tu teď nemůžu rozhořčovat a pohoršovat nad výběrem redakce.
    • Tilwaen
      Když mohou ostatní, můžeš i Ty!
  • AC4? Kdyby takto hlasoval jeden člověk pochopil bych to,ale pokud je to vysledek hlasovani cele redakce tak to už zavání nekompetentností. V podcastech si často děláte legraci,že vám někdo dal něco za dobré hodnocení,ale tady vám asi něco dát museli,protože jinak se ten absurdní výsledek nedávysvětlit.
    • korporátní nenasytnost se sítí agentů po světě, obálky, korupce, kecy, kecy, kecy. Moc klišé.

      Co třeba, že se redakce stala kořistí zlodějů těl nebo tak něco. Lepší, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší