Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "diablo 3... to je jasny" prů*er z roku 2012
  • Podle tebou prezentovaných názorů odahaduju, že tě to stejně bavit nebude.
  • eStar
    Moc pěkný. *1*
  • Odvolá. Stačí zaměstnat inkvizitora, mít vysokou stabilitu, a pokud WezGroove není v provicii s příliš vysokým daňovým výstupem, a nejsou v platnosti nějaké protichůdně působící modifikátory a události, bude konvertován.
  • diablo 3... to je jasny
  • Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku, to mě vůbec nenapadlo a tím to asi bude - palec nahoru!
  • h0p3
    Je vidět, že nikdo z nich nehrál GTA Online. Ale co AC taky nebylo špatný..
  • Vpohode ja to beru *3* a mas pravdu *3*
  • Není za co, kam bychom to došli, kdyby lidi bez osvěty kupovali jenom mainstreamové kraviny, že ? *4*
  • Ok diky *3*
  • Žádné překvapení. O hře roku už bylo jasno když v podcastu okřikl pan D pana V at si nedovoluje spochybnovat AC4. *1*
    Takže nakonec desítkové TLoU a GTA5, pokořeno devítkovým AC4. Těžko může být hra roku něco co vyšlo jen na herní konzole, když máte členy redakce které jim neřeknou jinak než krabice. No, co už...
  • Tak ty si jasný důkaz, že PR kecy okolo her a vymývání mozků funguje *3* Rome 2 je hra, která si nezaslouží nosit jméno Total War, natožpak se ani nemůže rovnat Paradox hrám (nejde to ani vzdáleně srovnávat). Grafická stránka Battlefieldu je naprosto tuctová a nezajímavá, jenom je zapráskaná X filtry, aby to vypadalo hustě a kůl, o hratelnosti ani nemluvě. Možná zkus někdy nebrat vydavatele a vývojáře tak moc vážně a zkus nějakou ne tak mainstreamovou hru a snad otevřeš oči *3*
  • Je pravda ze Rome 2 jsem hral delsi dobu....Europa Universalis IV jsem da se rict jen vyzkousel a nejak me to nechytlo od prvniho okamziku no :/ ..... Ale jestli je to teda opravdu az tak dobry,tak se vsem tady omlouvam a beru nazor z5 .... pak tedy jdu instalit Europa Universalis IV
  • Akzoe to black flag nebola uplne spatna hra z ac serie ma to bavilo asi najviac ale nebolo to nic nove..umna na PC=lol s3, xko/ps=gta V ostatne nemam tak neviem..
  • Pro mě Last of Us, pak dlouho nic a pak už je to jedno. *1*
  • smejki
    "je lepsi Europa Universalis IV nez Rome 2"
    ano a to říkám jako fanda Total Waru
  • Inquisitor
    No hlavně srovnávat EU a Rome moc nejde.
  • eStar
    Názor je fajn, ale dávat vynikající Europu Universalis IV na úroveň té zabugované zjednodušené blbosti Rome II mě uráží. To co tam píšeš o BF 4 a o Simulátoru vykašlávání chlupů už nebudu raději ani komentovat. *13*¨

    Něco k té hratelnosti BF 4. Já se dřív divil proč mám při střelbě pocit jako kdybych měl lagy i s pingem 14. Tady je vysvětlení: http://www.bf-blog.cz/skutecna-pricina-spatneho-netcodu-battlefieldu-4/
  • Neodvolam ;) je to vec nazoru jak uz nekolikrat pisu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit