Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mylis se, to jestli je hra repetetivni, tedy poznatek jestli a jak casto se jeji napln opakuje a jakou variabilitu ukolu ci jejich reseni nabizi neni subjektivni nazor, ale objektivni poznatek, ktery lze kvantifikovat. Subjektivni je teprve az dopad na hrace, tedy kdy to koho omrzí. Chyba je, ze repetetivnost a omrzeni vydavas za to same. Dobry recenzent pak dokaze i rozlisit, zda je repetetivni hra nebo jeho vlastni hrani, protoze dela porad to same i kdyz nemusi.
  • Je to názor redakce, dobře. Ale, kvůli těmto názorům nemá pro mě smysl číst na Games recenze, protože redakce má dlouhodobě zcela jiný vkus než já.
  • Ten víťaz neni až tak odveci.
  • Preed
    Viem ze to je nazor redakcie,ktory nie je svaty,ale aj tak musim komentovat,ze s tym nesuhlasim,prave sa to AC4 snazim dohrat a uz ma to ani celkom nebavi,to uz by davalo viac zmysel aj to GTA,ktore imho je objektivne lepsia sandbox hra a da sa to porovnat.
  • Jak se ten seriál jmenoval?
  • Už ničemu nerozumím. *7*
  • Tak AC4 dle mě bylo fajn, nic vyjímečného, ale fajn. Problém je, že takových her moc není (piráti atd.) a Ubi si vzal příliš velké sousto.
  • ACBF je paradni, souhlasim.. a sem moc rad ze je mezi best off i DMC, protoze to byla pecka.
  • KIMCID
    Opět nepochopitelně je tam AC??
  • Je velice naivní si myslet, že hlasovala celá redakce. Redakce píše Level a toto rozhodnutí vyfasoval někdo "za odměnu". Osobně tipuju Pavla, bo ten byl z AC4 odvařenej maximálně.
  • Muzes mit ruzna kriteria, jak hodnotit nejlepsi, idealne objektivni a prodejnost muze klidne byt jejich soucasti. Zalezi na tom, co tim hodnocenim chces postihnout. Zvolena kriteria by mela byt zverejnena a aplikovana na vsechny posuzovane hry. Ale vsadim se, ze games nedokaze rict, podle jakych kriterii hry posuzovali, protoze si zadne nestanovili.
  • Tak dat do nejlepsi desitky Ghost, Bf4 a i Rome 2 to te dava na jeste horsi uroven nez redakci:)
  • Hanzales
    U mně to vyhrál Last Of Us, v závěsu Metro LastLight, GTA5 a konečně Assetto Corsa :)
    Jen osobní žebříček podle toho, jak jsem se a jak dlouho u těch her bavil/bavím. AC4 bych si třeba do nominace ani nedal, ale tak každý to máme jinak ;o) Ale jak říkala redakce ve FC, bude i hlasování lidu, kde si může každý zvolit to své a také se nemáme zapomenout v diskuzi pořádně pohádat ;o)
  • To je jen hloupa vymluva spatnych recenzentu. Recenze by semela snazit o objektivitu a nepodlehat osobnim preferencim recenzenta. Cim lepe to recenzent svede, tim je lepsi.
  • To imho plati u osobnich zebricku, nikoliv oficialniho vyhlaseni zebricku media, ktery se tim zabyva profesionalne. U nej ocekavam profesionalni zhodnoceni.
  • frantisek_nejezchleba
    jedno z mála pozitiv první hry. :)
  • frantisek_nejezchleba
    zajímavé.
  • frantisek_nejezchleba
    tak tos mě zklamal.
  • ale to je zase tvuj subjektivni nazor o tom, co je "nejlepší" a hratelnost a zábavnost jsou zase dva pojmy, pro někoho může být něco super zábavný, ale pro hnusnou grafiku by to nehodnotil dobře...

    a s těma procentama jsem to myslel tak, že by byla nějaká celková známka, která by se dělila (10 % - grafika, 10 % - něco jineho atd... 100 % - celkova znamka) na ruzny podkategorie... a ty podkategorie by byli zase jen subjektivnim hodnocenim, to je jasne, ale kdyby ten system byl udelan šikovně mohlo by to byt objektivnější a lidi by se pak tolik nehadali, protože by pak viděli, jak k tomu vysledku došli
  • Muzes nostym Altairuv kostym. :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit