Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redakcia games.cz tym padom nema ziaden vkus, alebo rada holduje alkoholu. Nahodne vybrat 10 hier co tento rok vysli a vyhlasit za hru roka tu najhorsiu. Teraz sa musite citit ako herni fajnsmekri.
  • Pro me rok totalniho herniho sucha. Musel jsem vzit zavdek zase klasikama jako JA,X-Comy,M&M,CS. Bylo tam toho vic, ale uz ani nevim co a z roku 13 to pravdepodobne nebylo. Nekdo tu predtim napsal, ze jsem herni dinosaurus, mel pravdu.
    • Vychazely kvalitni hry, to ze jsi staromilec je tvuj problem ;)
  • Muj zebricek lonskych her, ktere jsem hral a nejvic se mi libily. Muze se jeste menit. Hry jako TR a AC4 si nechavam az na PS4. Metro a Bioshock si zahraju az bude v PS+.

    Dragon's Dogma: Dark Arisen (PS3)
    ---
    Terraria (PS Vita), Killzone Mercenaries (PS Vita), Call of Juarez: Gunslinger (PS3), Soul Sacrifice (PS Vita), Rayman Legends (PS Vita), Hotline Miami (PS Vita), CastleStorm (PS Vita), Crysis 3 (PS3)
    ---
    Rainbow Moon (PS Vita), Muramasa Rebirth (PS Vita), Sly Cooper: Thieves in Time (PS Vita), Superfrog HD (PS Vita), The Last of Us (PS3), Legends of War (PS Vita)
  • maros.goc
    prečo sa do nominácií nedostal Bioshock Infinite? :O :/
    • Protože i když má dobrý příběh, tak jako střílečka je to průměrná hra. Aspoň tak bych si to typnul, za redakci nemluvím
  • všichni tu píšou, jak nejsou spokojení se zvolením ACIV...já se vsadím, že stejná hra vyhraje i v čtenářském výběru *1*
  • Whoossain
    To vypadá jako poslední článek ze série "Best of..." A co Best of FPS? Nebo to si nezaslouží svoji vlastní kategorii?
    • Veskoslav
      Letos to zabili sekcí akční, tak narvali všechno *1*
      • Whoossain
        Tak hlavně, že má svoje kategorie nejlepší plošinovka nebo nejlepší mobilní hra. Fakt začínám mít tenhle web celkem nerad *16*
        • Ať je anketa jaká chce, ať jsou výsledky jaké chcou, vždycky bude spousta lidí nadávat. Mě přijde tento žebříček jako dosti subjektivní a subjektivní názory se liší ku*evsky.
          • Whoossain
            Mně je ale u zádele, jestli hru roku vyhrál AC4. Já se pozastavuju nad tím, že redakce vynechala z hodnocení celej jeden herní žánr. A to dost významnej. A jestli jako měl být ten žánr součástí článku "Nejlepší akční...", tak to potěš p*del...
        • Veskoslav
          Když to srovnám s eurogamerem, zingem či dupětem, bonusweb aninezmiňovat, tak tyhle ankety vždycky byly o hubu a nikdy nebudou "hlásat" tak, aby byli spokojeni všichni.
  • kubi-wan
    Pro mě byla když už ne nejlepší, tak určitě nejoblíbenější hrou loňska Far Cry 3: Blood Dragon.
    Jinak krom parádního Raymana jsem žádnou hru z místního žebříčku nehrál, tak nemůžu soudit...
  • Skyrim
  • Redakce se na nás měla vykanelovat a zkusit zcela netradiční věc a vyhlásit za nejlepší hru rovnou celej triumvirát, kde by se AC4, GTA a LoU, případně nějaká ta indie srandička, mohly honosit "výhrou" po stejnu. Čuměli bychom všichni, ale odpadl by problém vizí o konci světa, přehozených lan, zmáčknutých spouští a skoků z mostů a množství závětí.

    A to (subjektivně podle redakce) do toho bohužel nepromluvilo Call of duty, který by všechny kandidáty smázlo raz dva. Škoda, snad příště...
  • Jako vždy tiscali nezklamalo, parta hic a jejich tupé články na objednávku ... ale co na neobjektivnost a neprofesionalitu zdejších recenzí, jsem ji již dávno zvykl.
    • septicflesh
      Já bych si dovolil redakci doporučit, aby příště bilancovala jen lehce v jednom článku a bez pořadí, protože za tu práci pak podobné reakce nestojí. A je jich většina. Milí čtenáři (jen ti kterých se to týká :-) ), pochopte prosím, že objektivní recenze neexistuje!! Tedy ani podobné hodnocení nemůže být objektivní.
      • To je jen hloupa vymluva spatnych recenzentu. Recenze by semela snazit o objektivitu a nepodlehat osobnim preferencim recenzenta. Cim lepe to recenzent svede, tim je lepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit