Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    http://31.media.tumblr.com/3604ab58f162495b382192deabb0d6d1/tumblr_mptli2RJDp1sppmago1_400.gif
    • Nejsi máma! *4* Skvělej seriál kdysi.
      • Jak se ten seriál jmenoval?
        • Malleth
          Dinosauři
          http://www.youtube.com/watch?v=F4YubMM0_8M
  • Takovýhle vtipy na večer, to zase neusnu *7*
    • Not funny.
  • AC4. Vždyť je to neskutečně tupá hra. Boj je primitivní. Všechny ty úkoly jsou jako pro 12ětileté děti. Na moři je 50 lodí na kilometr čtvereční. Vůbec ta hra člověka nenutí přemýšlet. Bohužel takové jsou dnešní hry... většina lidí jsou blbci a kupují jen blbé hry a proto se takové hry dělají. Je mi líto každého kdo tuhle slátaninu ohodnotí víc než sedmičkou. To už jsme opravdu zapoměli jak se hrají opravdu dobré hry. Jací jsou dnes hráči, tak takový jsou i recenzenti. Tohle všechno je jen komerční demence. Tak málo vám stačí ..... ta kupa mínusek která bude následovat jen potvrdí fakt že má pravdu
    • Amen bro. "Hra roku", to je smutný...
    • Mě to vrazilo přímo do srdce, takže já tím dávám lomeno.
    • Veskoslav
      Tak napiš svůj žebříček místo tak dlouhé a nic neříkající blbosti.
  • Best Troll of 2013 vyhrává Games.cz.
  • havk
    AC 4 by som za hru roku oznacil mozno len kebyze ta hra ma 5 hodin. Na zaciatku sa skutocne zda ze je tam kopu cinnosti a clovek sa nenudi. Behanie po meste, potom pridu namorne suboje, pohoda....

    Lenze dalsich 30hodin sa robi v hre PRESNE TO ISTE, rovnake truhly,asasinacie, rovnake namorne suboje. AC 4 nie je open world, je to jedna otvorenejsia lokacia( mesto+prilahla voda) naklonovana 10krat.

    Nehovoriac,ze: na parkour drzite 1 tlacikto, pre boj busite do ineho 1 tlacitka, "stelth" je skor parodia, polovicu hlavnych questov spociva v tom ze niekoho len nasledujes (bud odpocuvanie alebo normal konverzacia)....
    • A zkousel si otevrit mapu a jit jinam? Hra je neuveritelne rozmanita. Na jednom ostrove jsou leguani, na dalsim treba zas karibsky vysokohorsky kozy. Mne prijde, ze si vybere kazdej.
    • Suhlas so vsetkym. Ked sa zo zaciatku zacali odomykat moznosti, tak to vyzeralo na vela hodin zabavy. Ale po neviemkolkej pribehovej sledovacke s odpocuvanim, ma to omrzelo.
      Ono s repetitivnostou by nebol problem, ja kludne budem mesiace dobijat pevnosti a hladat truhlicky, ale ten kvazi stealth mi to pokazil. To ked chcem hrat, tak skor Thief, alebo nieco podobne.
      Idealne by bolo, keby to bola uplne nova akcna piratska hra s tym, ze namiesto stealth by tam boli nejake lahke RPG prvky (alebo aj tazke *2* )...
  • *1* Tak snad příští rok, no.
  • GlaDOS
    Myslím že máte chybku v textu. AC 4 zase tak mnoho smysluplných činností opravdu nenabídl. Alespoň já za smysluplnou činnost nepovažuji otevírání truhel, které jsou všude rozsypány nebo hloupé honění se za popěvky. To je ekvivalet úkolů typu "zabij 7 orků" a uměle se tak nastavuje herní doba.
  • Žádné překvapení. O hře roku už bylo jasno když v podcastu okřikl pan D pana V at si nedovoluje spochybnovat AC4. *1*
    Takže nakonec desítkové TLoU a GTA5, pokořeno devítkovým AC4. Těžko může být hra roku něco co vyšlo jen na herní konzole, když máte členy redakce které jim neřeknou jinak než krabice. No, co už...
    • Teď jsi uhodil hřebík na hlavičku, to mě vůbec nenapadlo a tím to asi bude - palec nahoru!
      • Ano Sherlockovia vyriesili ste to a preto vyhralo vlani Journey
        • Minimálně z hlediska konzistence by bylo logické, kdyby byla hra roku jedna z nejvýše ohodnocených her, tj. těch, co dostaly desítku. Nebudu se zamotávat do objektivity a subjektivity, ale osobně pokládám za zvláštní (když se tu používá bodové hodnocení), že může v rámci jednotného systému v kontextu krátkého časového období pokládána za lepší hra, která byla v recenzi ohodnocena hůře než jiné...
          • asi to bude tak, ze to cislo je hodnotenim 1-2 ludi, ktori sa v case recenzie ku hre dostanu a celorocne hodnotenie je priemer hodnoteni vsetkych, co si tu hru nakoniec zahrali
            • Nu je li to tak, potom je to akceptovatelné...
  • Keyz
    Vyhrálo to kopie kopie, kdy předešlá kopie byla kopií další kopie.

    Je to smutný. Co je tam nového? Lodě, a další drobnosti. Stále opakující se debilní úkoly a další nešvary. I když tento AC je možná jeden z nejlepší z toho seznamu bych vybral jinak. Jsou tam hry kde se borci co to dělali zamysleli dali si práci s něčím jiným.

    To je fakáč všem co se snaží dělat věci pořádně. Snad snaha WH není zbytečná, když podle recenzenta stačí kopie a pokrok, nápady, jsou málo.

    Kdyby to vyhrálo z velkých her GTA to by bylo odpovídající. Pokrok oproti IV je zcela jasný i v AI!
      • Souhlasím. To, že se snaží hra používat i historické reálie ji rozhodně povyšuje (o kousíček) právě nad GTA 5 nebo Last of Us. Člověk hraje a ještě se může přiučit, byť to v tomto případě nemusí být samozřejmě akurátní. Člověka to pak donutí hledat i další informace.
        • martin.mares.984
          GTA 5 je na tom podle me stejne jako AC 4: Black Flag, ty hry maji svoje silne a slabsi stranky, ale hlavne v pripade srovnani tehle dvou her je nefer rict o jedne, ze je to "nic moc" a druha "naprosty skvost". Podle me jsou obe vice mene kvalitni stejne, je to jen na individualnim vkusu co komu vic sedne a co ma naladu hrat.
    • Je to prostě nejlepší zpracování pirátského prostředí a Karibiku ve hrách a troufnu si říct ve filmu vůbec. Ta hra dává neuvěřitelné množství prostoru co dělat a je prostě kouzelná ve všech směrech. Prolíná se tam dost příběhových linek, ty námořní bitvy jsou úžasný, multiplayer je originální, hra je navíc multiplatformní, takže může zasáhnout určitě větší množství lidí než třeba GTA 5 (který technické zpracování zas tak kouzelné nemá). Co je tam nového, ptáš se a navíc se oháníš s GTA? Tam by ses měl ptát, co je tam nového.
      • V GTA už dřív bylo všechno, tak tam nemůžou dát nic moc novýho *1*.
    • nekromant33
      Je to Smutný.
      Also http://www.youtube.com/watch?v=gVdEINfm7H4
  • Je to názor redakce, dobře. Ale, kvůli těmto názorům nemá pro mě smysl číst na Games recenze, protože redakce má dlouhodobě zcela jiný vkus než já.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit